این تصویر پرسپولیسی‌ ها را منفجر کرد/ حمله شدید سرخ ها به عزیزی خادم

حرکت عجیب رئیس فدراسیون فوتبال حاشیه‌های زیادی در فضای مجازی به وجود آورد.

سعید محمد مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری به همراه شهاب عزیزی خادم، حمیدرضا مهرعلی و اعضای هیأت مدیره باشگاه صنعت نفت در محل اردوی شاگردان علیرضا منصوریان شرکت کرده و دقایقی با بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم صحبت کردند.

انتشار تصاویر حضور عزیزی خادم در اردوی صنعت نفت حریف امروز پرسپولیس حواشی زیادی را در فضای مجازی به وجود آورد.

هواداران پرسپولیس با انتقاد شدید از رفتار عجیب رئیس فدراسیون فوتبال معتقد بودند او چرا باید شب قبل از یکی از حساس ترین بازی های پرسپولیس در اردوی رقیب این تیم حاضر شود و با اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم گفت و گو کند.

پرسپولیسی‌ها که از ابتدای حضور عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال او را متهم به دشمنی با پرسپولیس کرده بودند این بار به تندی از رئیس فدراسیون فوتبال انتقاد کردند و مدعی شدند این کارها برای برهم زدن تمرکز پرسپولیس است و فدراسیون نشین‌ها با تیم محبوبشان مشکل دارند. 

پرسپولیسی‌ها قبل از این هم در خصوص مجوز ندادن به پرسپولیس برای جذب بازیکن خارجی و چند موضوع دیگر علیه فدراسیون فوتبال موضع گرفته بودند و انتقاد کردند.

این تصویر پرسپولیسی‌ها را منفجر کرد؛ حمله شدید پرسپولیسی‌ها به عزیزی خادم/ عکس

 

منبع: خبر آنلاین
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 6
 • آلکیسه
  0

  جمع کردن رای برای آقای محمد ...اقای محمد رئیس فدراسیون مجرم است دروبینهای که از طریق شرکت خود وشریکهایش خریداری کردن اسرائیلی است مراقب خودباش ایشان برای شما نمی تواند رای جمع کند..شاید شما سهم دار یکی از ان شرکتها باشی

 • غریبه
  1

  یکی مثل سعید محمد را الکی و بدون هیچ پشتوانه و آگاهی بزرگ میکنند و یکی مثل ظریف با آن پیشینه درخشان و آن سطح دانش سیاسی و علمی و چهره مطرح جهانی خراب میکنند .. اینها هدفمند و در راستای منافع بیگانه هست ... این سعید محمد کی هست ؟؟

 • طه
  0

  این آقا بر خلاف اسمش نه عزیز است و نه خادم بلکه هم منفور است هم خائن. اما پرسپولیس شانیتش و اقتدارش را با وجود این افراد به دست نیاورده و با دلهای عاشقانش بدست آورد لکن با اتکا به ایمان بخدا، همت و تلاش و همبستگی و اتحاد و غیرت و همیت بدون توجه به حواشی که اگر همه ریگهای اطراف دشمن شوند کارشان انجام می دهند و در عرصه بازی با تعصب و مجاهدت تا لحظه آخر به توانمندی و قدرت خود پیروز خواهند شدو در عرصه فرهنگ هم ارزش‌های انسانی را به رخ مدعیان می کشانند، ما این پزسپولیس را که با پراکندگی دشمن در اطراف باقدرت ادامه راه می دهد را دوست داریم و سلامتی و عزت را برای آنان مسئلت داریم و به کادر فهیم و متینش افتخار داریم. می بالیم به آقا یحیی، آقا کریم آقا افشین، آقا حمید و همه کادر در هر مقطع و بازیکنان محبوبی که رفتند و عاشق ارتش سرخ ماندند و هم حاضرند و با تعصب.

 • ناشناس
  1

  بالاخره این عقده ایها بایدیه جایی خودشونونشون بدن
  آقای سعیدمحمدلطفاازجیب بیت المال براخودت خرج نکن شمانه محبوبی نه معروف

 • ناشناس
  0

  اون وقت که بابا مسعود بود هر کی اعتراض میکرد به لنگی بودن وزیر لنگیا میریختن سرش که وزیر هم آدمه و علایق شخصی داره حالا این که علایق شخصیش رو نشون نداد فقط رفته جنوب اونجا با تیم صنعت نفت هم دیدار کرد بلاخره ایشون رئیس فدراسیونه و تیم های شهرستانی هم جزو فدراسیونن قرار نیست همه چی فقط لنگ باشه!

 • ناشناس
  0

  پرسپولیسی ها یادشونه هر کی میگفت بابا مسعود میگفتن وزیر که گل نمیزنه! حالا هم به جای این چیزی برن روی تیمشون کار کنن !