لیورپول 4 - 0 آرسنال؛ مهمان را به صلابه کشیدند!

لیورپول با ارائه نمایشی فوق العاده موفق شد با چهار گل در آنفیلد از سد آرسنال عبور کند.

لیورپول که پیش از تعطیلات بازی های ملی دچار تزتزل شده بود، امشب نمایش بی حرف و حدیثی در خانه مقابل آرسنال داشت و توانست با به ثمر رساندن چهار گل حریف خود را مغلوب کند.

در دقایق ابتدایی نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و از اواسط نیمه اول بود که به یکباره جریان مسابقه هیجان انگیز شد. ارسال ترنت الکساندر آرنولد با ضربه تیاگو همراه شد و آرون رمزدیل به خوبی واکنش  نشان داد. اما در ریباند این بار سادیو مانه فاصله ای تا باز کردن دروازه آرسنال نداشت که دروازه بان این تیم باز هم به خوب واکنش نشان داد.

در دقیقه 34 این بار محمد صلاح با حرکت به سمت داخل فرصت داشت گل اول لیورپول را به ثمر برساند، اما ضربه او بعد از واکنش رمزدیل  از بالای دروازه آرسنال با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در ادامه یورگن کلوپ و میکل آرتتا در کنار خط به شدت با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کرده و هر دو سرمربی اخطار گرفتند. در دقیقه 36 این بار ترنت الکساندر آرنولد فاصله ای تا باز کردن دروازه آرسنال نداشت، اما شوت او نیز با عکس العمل آرون رمزدیل همراه شد.

 

 

اما در دقیقه 39 حملات لیورپول جواب داد و این تیم بالاخره به گل رسید. ارسال آرنولد از روی یک ضربه ایستگاهی دقیق بود و سادیو مانه با ضربه سر تماشایی خود موفق شد دروازه توپچی ها را باز کند.

در دقیقه 43 ارسال رو به بیرون بوکایو ساکا با ضربه لوکونگو همراه بود، اما ضربه این بازیکن را آلیسون بکر مهار کرد تا نیمه اول با همان تک گل برتری بخش سادیو مانه به سود لیورپول به اتمام برسد.

 

 

لیورپول نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 52 به گل دوم خود نیز دست یافت. اشتباه عجیب تاوارس و پاس رو به عقب تابارس با توپربایی دیگو ژوتا همراه شد و او بعد از دریبل کردن آرون رمزدیل موفق شد به راحتی گل دوم لیورپول را نیز وارد دروازه حریف کرد.

در دقیقه 57 و روی ریباند ضربه آرنولد بود که لیورپول روی ارسال دیگو ژوتا و ضربه تماشایی سادیو مانه می توانست به گل سوم هم دست یابد، اما ضربه این بازیکن را آرون رامسدل به خوبی دفع کرد. دقایقی بعد این بار محمد صلاح با حرکت از سمت راست دیگو ژوتا را در محوطه صاحب موقعیت کرد، اما ضربه محکم او به زاویه مخالف با مهار رامسدل همراه شد.

 

 

اما در دقیقه 73 لیورپول به گل سوم هم دست یافت. حرکت سادیو مانه از سمت چپ و ارسال دقیق او در مقابل دروازه خالی به محمد صلاح رسید و این بازیکن به راحتی موفق شد گل سوم تیمش را هم به ثمر برساند.

اما توفان لیورپول ادامه یافت و این تیم در 78 به گل بعدی رسید. این بار و با پاس صلاح، آرنولد از سمت راست حرکت کرد و ارسال زمینی او در برابر دروازه خالی نصیب مینامینو شد تا او نیز نام خود را بین فهرست گلزنان لیورپول ثبت کند.

در ادامه لیورپول که از پیروزی خود اطمینان داشت موفق به اداره جریان بازی شد و در نهایت با همان چهار گل حریف خود را مغلوب کرد.

منبع: ورزش3
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید