تلاش کمانداران بانوان کامپوند برای کسب مدال در بازی‌های آسیایی چین

اعضای تیم ملی کامپوند بانوان پس از کسب مدال نقره در مسابقات قهرمانی آسیا بنگلادش، یکی از اهداف اصلی خود را کسب مدال بازیهای آسیایی چین عنوان کردند.

کوثر خشنودی کیا عضو تیم ملی کامپوند بانوان پس از کسب مدال نقره در مسابقات قهرمانی آسیا بنگلادش، گفت: برای اولین بار است که در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت می‌کنم و خوشحالم که در اولین حضور با تلاش سایر کمانداران و با حمایت فدراسیون موفق به کسب مدال نقره و برنز این بازیها شدیم.

وی افزود: هدف اصلی ما کسب مدال بازیهای آسیایی چین است که امیدوارم با حمایت‌های فدراسیون و تلاش کادر فنی به این امر مهم دست پیدا کنیم.

راحله فارسی دیگر نماینده ایران در بازیهای قهرمانی آسیا بنگلادش، تصریح کرد: برای کسب این دو مدال برنامه‌ریزی های خوبی توسط فدراسیون و کادر فنی در طی این مدت صورت گرفته بود که با تلاش سایر کمانداران موفق شدیم به نتایج خوبی در این دوره از بازیها دست پیدا کنیم.

وی افزود: امیدوارم این موفقیت‌ها تداوم داشته باشد و در بازیهای آسیایی چین نیز به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

گیسا بایبوردی عضو تیم ملی کامپوند بانوان نیز خاطرنشان کرد: برای کسب این دو مدال رقابت سخت و تنگاتنگی را با حریفان خود داشتیم که به لطف خدا توانستیم با دست پر از میدان خارج شویم.

وی در پایان ضمن تشکر از حمایت‌های فدراسیون تیروکمان، گفت: برای رسیدن به این موفقیت تلاش‌های زیادی از سوی کادر فنی و فدراسیون تیروکمان انجام شده بود که همیشه ما را حمایت کردند و در کنار ما بودند.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید