فرزاد آشوبی:گول نخوریم، بازی با سوریه راحت نیست

بازیکن سابق پرسپولیس گفت: طارمی پس از پیروزی مقابل لبنان واکنش حرفه‌ای داشت و این نشان می‌دهد فضا می‌تواند تلطیف شود و امیدوارم مهدی برگردد و شاهد درخشش و کیفیت خوبش در تیم ملی باشیم.

فرزاد آشوبی، هافبک سابق تیم ملی، پرسپولیس و استقلال در مورد اختلاف بین دراگان اسکوچیچ و مهدی طارمی گفت: با تمام علاقه‌ای که به مهدی طارمی و توانمندی‌های خاص و ویژه او دارم و اعتقاد دارم یک بازیکن کم‌نظیر برای تیم ملی و افتخار فوتبال ایران در سطح اروپا است، فکر می‌کنم حق با آقای اسکوچیچ بوده و مهدی طارمی باید با در نظر گرفتن اصول حرفه‌ای نباید وارد قلمرو سرمربی و مسائلی که به او مربوط است نمی‌شد. ضمن اینکه بحث آقای اسکوچیچ به تیم یا نفر خاصی نبود و او فضای کلی فوتبال ما شناخت خودش از بازیکنان ایرانی را بیان کرد. شناختی که کاملا اعتقاد دارم منطبق بر واقعیت است و علی‌رغم وجود استعدادهای کم‌نظیر و پرشمار، متاسفانه در بحث پرورش و انتقال مفاهیم دارای مشکل و کمبود هستیم و این‌ها مسائلی است که از سطوح پایه باید روی آن‌ها توجه ویژه‌ای صورت بگیرد. معتقدم آقای اسکوچیچ تصمیم خوبی گرفت و امیدوارم پس از بازی با سوریه فضا به سمت مثبتی پیش برود. به خصوص که طارمی پس از پیروزی مقابل لبنان واکنش حرفه‌ای داشت و این نشان می‌دهد فضا می‌تواند تلطیف شود و امیدوارم مهدی برگردد و شاهد درخشش و کیفیت خوبش در تیم ملی باشیم. همه ما این بازیکن را دوست داریم و بارها شادی را برای ما به ارمغان آورده است.

او در مورد وضعیت تیم ملی سوریه گفت: با توجه به جایگاه جدولی سوریه شاید این تصور وجود داشته باشد که بازی ساده‌ای خواهد بود ولی ابدا موافق این نظر نیستم و معتقدم بسیار بازی سختی را در پیش داریم و برای پیروز شدن و شاید یک صعود زودهنگام تمام تمرکز، کیفیت و تلاش کادر فنی و بازیکنان را نیاز داریم سوریه را از پیش برداریم.

آشوبی در مورد اتفاقات بازی رفت افزود: اتفاقاتی در بازی رفت رخ داد که امیدوارم برطرف شده باشد و این تیم انتقال فاز از دفاع به حمله را خیلی خوبی انجام داد و امیدوارم برای این مسائل راهکاری اندیشیده شده باشد. در نهایت فکر می‌کنم در یک شرایط نرمال ما توانایی بردن سوریه و شاید حتی قطعی کردن صعود را داریم.

منبع: خبر آنلاین
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید