استایل مرجان سریال نون خ در سواحل دبی/ عکس

شیدا یوسفی بازیگر نقش مرجان بازیگر دهه شصتی است. او روز 20 آذر سال 65 در تهران به دنیا آمده است. شیدا بچه آخر خانواده است و دو خواهر بزرگ‌تر از خودش دارد.

 استایل مرجان سریال نون خ در سواحل دبی/ عکس

شیدا یوسفی در اینستاگرام خود این عکس را منتشر کرده و نوشته است:

میگه:
هر چند که عیبم از قفا می‌گویند
دشنام و دروغ و ناسزا می‌گویند
نتوان به حدیث دشمن از دوست برید
دانی چه؟ رها کنیم تا می‌گویند

شیدا یوسفی متولد 20 آذر در تهران است. او کوچکترین فرزند خانواده است و دو خواهر بزرگتر از خودش دارد و از پدرش به عنوان تنها مرد زندگیش نام می‌برد. این بازیگر دوست داشتنی شخصیت صمیمی‌ دارد به طوریکه دوستانش او را به عنوان مجلس گرم کن محافل خود می‌دانند. خانم یوسفی همچنین دوستی نزدیکی هم با متین ستوده دارد.

14

شروع فعالیت

شیدا یوسفی فعالیت در عرصه هنری را با منشی گری و دستیاری کارگردان شروع کرد. او در سال 1385 و در 20 سالگی وقتی دانشجو بود در فیلم “یک قدم تا خدا” به عنوان دستیار کارگردان حضور پیدا کرد.

اولین تجربه بازیگری شیدا یوسفی به سال 1388 برمی‌گردد، زمانیکه او 22 ساله بود نقش کوتاهی را در فیلم پوست موز علی عطشانی بدست آورد و دستیار کارگردان نیز بود. شیدا یوسفی بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود اولین تجربه خود به عنوان برنامه ریز را با فیلم سینمایی سه نفر روی یک خط بدست آورد. بعد از آن با فیلم “چگونه میلیاردر شدم” به عرصه منشی گری پشت صحنه وارد شد و سا‌ل‌هاست در این حرفه به طور جدی فعالیت دارد.

شیدا یوسفی در صفحه تلویزیون

اولین سریال تلویزیونی شیدا یوسفی در سریال “بچه مهندس” بود. این سریال توانست مخاطبان زیادی بدست آورد. او در این سریال نقش پزشک پرورشگاه را بازی کرد. پس از آن یوسفی در سریال نمایش خانگی “ممنوعه” با بازی در شخصیت نگین در کنار بازیگران مشهوری همچون نیکی کریمی، فاطمه گودرزی، آتیلا پسیانی و میلاد کی‌مرام و … حضور داشت. این سریال به دغدغه‌های امروز جوانان و آسیب‌های اجتماعی می‌پردازد.

حضور بعدی او در سریال نوروزی و پر مخاطب “نون خ” بود که در نقش مرجان یکی از دختران نورالدین خانزاده بازی کرد.

منبع: چشمک
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • ناشناس
  0

  پول ایرانی در شکم عرب ، از این بیابانها خودمان کم داریم ؟

 • ناشناس
  0

  این بازیگرها در سریال نون خ مکان های تاریخی و گردشگری کشور را به ملت معرفی می‌کنند ولی خودشان به مراکز تفریحی و گردشگری خارج از کشور می‌روند.

 • ناشناس
  0

  ۱۱:۴۵ الحق درست گفتی ولی اینا بخاطر اون آزادی ک مد نظر خودشونه میرن والا همین کیش خودمون هم تا حدودی آزادی داره هم جاذبه‌های بسیار جالب و دیدنی داره که عربا برای دیدنش میان

 • ناشناس
  0

  دلش میخواد به شماچه

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها