خانم بازیگر به یاد «مهسا امینی» سرش را تراشید/ ویدئو

آناهیتا همتی، بازیگر سینما و تلویزیون در اقدامی بی‌سابقه و به یاد مهسا امینی، دختر ۲۲ ساله سقزی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود سرش را تراشید.

خانم بازیگر به یاد «مهسا امینی» سرش را تراشید

خانم بازیگر به یاد «مهسا امینی» سرش را تراشید

خانم بازیگر به یاد «مهسا امینی» سرش را تراشید

آناهیتا همتی با انتشار ویدئوی زیر نوشت:

برای ژینای ایران

 

مهسا (زینا) امینی دختر جوان ۲۲ ساله سنندجی که دو روز قبل برای "هدایت" و " آموزش" با ون گشت ارشاد به بازداشتگاه خیابان وزرا برده شده بود روی تخت بیمارستان کسری در حالی که دو روز از به کما رفتن او می‌گذشت، از دنیا رفت.

 

خانم بازیگر به یاد «مهسا امینی» سرش را تراشید

 

آناهیتا همتی متولد 1 مرداد 1352 در تهران و اصالتاً بهشهری میباشد.

 

آناهیتا همتی به علت مأموریت پدرش در شهرهای خرم آباد و لنگرود هم سکونت داشته است. آناهیتا همتی درسال 1374 با نمایش تنبور نوازان فعالیت خود در تئاتر را آغاز کرد.

 

اولین فیلم سینمایی آناهیتا همتی افسانه پوپک طلائی ساخته خسرو شجاعی بوده است که در سال 1375 ساخته شده ولی به نمایش گذاشته نشد.

 

آناهیتا همتی در سال 1374 با بازی در مجموعه تلویزیونی دبیرستان خضراء (اکبر خواجویی) شناخته شد. او تا به امروز در مجموعه های بسیاری بازی کرده اولین فیلمی که از او بر پرده سینماها به نمایش درآمد در سال 1378 و با نام عشق کافی نیست (مهدی صباغزاده) بود.

 

آناهیتا همتی هیچگاه ندرخشید. هیچگاه آنطور که باید دیده نشد، اما حضور فعالش در تلویزیون و بازیهای روان و راحت او باعث شده تا همچنان پرکارترین بازیگر تلویزیونی باشد. شاید بهترین و ماندگارترین حضورش در تلویویون مربوط به بازی مجموعه تلویزیونی کلانتر محسن شامحمدی بود.

منبع: برترین ها
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • مهران
  19

  بخدا ریاست

 • ناشناس
  27

  دمتون گرم زنده باد

 • محمد
  11

  حالاااااا که چی موهاتو تراشیدی😕

 • رحیم RG
  18

  زیبای قشنگ و مهربون فرشته پاکی واب تو زیباترینی تو درخشنده ترین وتو بهترینی 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙