تصاویر / مراسم شیرخوارگان حسینی

همزمان با فرارسیدن اولین جمعه ماه محرم، مراسم شیرخوارگان حسینی برگزار شد.

مراسم شیر خوارگان حسینی با حضور مادران عزادار به‌همراه شیرخوارگان خود ؛ صبح روز جمعه ۱۴ مرداد در مسجد جامع امام جسن مجتبی(ع) محله تهران برگزار شد.

عکاس : مهدیه اسلامی 

 

 

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • ن
  1

  خدابه حق حضرت علی اصغر همه حاجت روا بشن

 • ناشناس
  1

  جاهلیت

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   خدا خیرشان بدهد که فرهنگ عاشورایی را زنده نگه میدارند
   و کور بشه هر کسی که چشم دیدن این مجالس رو نداره

 • ناشناس
  0

  بی بدیل ترین شرط درستی حدیث و روایت و تفسیر دینی چیست؟
  ---
  مهم ترین شرط بی بدیل درستی هر حدیث و روایت دینی و شرط درستی تفسیر محکمات مفصل قرآن ؛ هماهنگی و انسجام این داده های بشری با شناختهای ذی ربط وحی الهی اصیل تحریف نشده ی فرهنگ دین داری و مذهب داری وحیانی است که همگی رسا و گویا و قابل درک اند و اثبات عقلی آنها هیچ دشواری ندارد .
  مطابق با شواهد و قراین قرآنی فراوان و دلایل عقلی ؛ آخرین وحی تحریف نشده الهی قرآن است که خداوند وعده ی مصون ماندن آیات آن از دست برد را به بشر داده است .
  نبود انسجام و هماهنگی مذکور در حدیث و رایت و در تفسیر آیات قرآن ؛ این داده های بشری منسوب به دین و مذهب را بی تردید به بطلان و دروغ و جعل محکوم می کند .

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   اصرار بر ترویج خرافات و جعلیات چه بازده ای برای دین و نظام دینی و متدینان دارد؟!
   ---
   آیا هیچ دانشمند وفادار به دین و مذهب و نظام دینی تا کنون مسئولانه با تجزیه و تحلیل علمی اندیشیده است که اصرار بر ترویج من در آوردیها و خرافات و جعلیات متضاد با شناختهای محکم و مفصل قرآن بنام دین و مذهب و بنام اهل بیت پیامبر می تواند چه بازده مثبت و سازنده ای برای پیشرفت وپویایی و شکوفایی و آینده ی دین و مذهب و نظام و جامعه ی دینی داشته باشد؟؟؟!!!
   آیا تاکنون احدی از دانشمندان وفا دار به دین مذهب بازده مفاهیم این من در آوردیها و خرافات و جعلیارا که تضاد آشکار با شناختهای محکم و مفصل وهشدارهای قرآن و اصول منطقی استدلال عقلی دارند عالمانه و روشمند و ضابطه مند به ارزیابی علمی دقیق سازمان یافته گذاشته است؟؟؟!!!
   لازم است دانشمندان وفا دار دین و مذهب نتایج این ارزیابی علمی را صادقانه در اختیار جوامع متدین بگذارند و با فراخوان همه ی اندیشمندان علوم مختلف این جوامع مردم را به حقیقت بازده ترویج این گونه من در آوردیها و خرافات و جعلیات بر آینده دین و مذهب و بر متدینان در پرتو شناختهای قرآن و اصول منطقی عقل ؛ صادقانه آگاه سازند .
   شگفتا چگونه مجاهدان راه حق امثال حزب الله قرآن گرای لبنان بدون ارزیابی بازده مفاهیم ضد قرآن و عقل من در آوردیها و خرافات و جعلیات ؛ ساده لوحانه خود را در اسارت دام این ضد ارزشها گرفتار کرده است؟؟؟!!
   جهاد تبیین مؤمنان را مکلف می سازد از رسوا کردن بازده مفاهیم ضد ارزشی من در آوردیها و خرافات و جعلیات ضد قرآن و عقل در جوامع خود لحظه ای غفلت نکنند و در ایفای حق این تکلیف ؛ قرآن و عقل را عالمانه سلاح خدا پسندانه ی روشنگریهای خود قرار دهند .