خنده‌دارترین عکس‌های سال حیات وحش؛ از زرافۀ سه سر تا تنبل گیتاریست

سال قبل عکس یک کانگورو که در حالتی شبیه به نواختن گیتار ژست گرفته بود، برندۀ اصلی جوایز عکاسی کمدی حیات وحش شد؛ بنابراین جای خوشحالی است که امسال هم یک گیتاریست داریم؛ این بار یک تنبل.

خنده‌دارترین عکس‌های سال حیات وحش؛ از زرافۀ سه سر تا تنبل گیتاریست

جوایز عکاسی کمدی حیات وحش که از سال 2015 کار خود را آغاز کرده، به تازگی ده مورد از عکس‌هایی را که تا امروز برای شرکت در رقابت سال 2024 ارسال شده‌اند انتخاب کرده و با مخاطبان به اشتراک گذاشته است.

در حالیکه کمتر از یک ماه تا پایان مهلت شرکت در این مسابقه باقی مانده، تاکنون صدها عکس از سراسر جهان برای شرکت در آن ارسال شده است. در اینجا برخی از این عکس‌های ارسالی جالب را ملاحظه می‌کنید.

ایده خوبی نیست!

1

در این عکس به نام «ایده خوبی نیست»، یک پرنده کوچک ظاهرا آماده است تا اندام حساس یک بوفالوی نر را نوک بزند. کاری که بهتر است از انجامش صرف‌نظر کند! این عکس در منطقه حفاظت‌شده طبیعی ریتولای در آفریقای جنوبی توسط عکاس آنتون پرتوریوس گرفته شده است.

پنگوئن تنها

2

در این تصویر کمیک و غمگین که در قطب جنوب گرفته شده، یک پنگوئن ظاهرا از اینکه دوستان پنگوئنی‌اش او را ترک کرده‌اند ناراحت به نظر می‌رسد!

شنیدی اون یکی رو؟

YoBoxbgmCEuB2N7PJTEju8

در این عکس، ظاهرا دو خرس قطبی در حال یک گفتگوی شاد هستند. از حالت‌های صورت‌شان این‌طور به نظر می‌رسد که یکی از خرس‌ها از شوخی‌های بی‌مزه دوستش خسته شده است، در حالی که دیگری با دهان باز از خنده منفجر شده است.

خنده با صدای بلند

fUHLT9foNgGmFDdwG8az7U

در آلمان، اینگو هامان عکس این فک را در حالی که به نظر می‌رسد با صدای بلند می‌خندد ثبت کرده است.

تلاش برای سواری

9RVkRdU2djYyjFWBBDmsnT

در پارک ملی و محافظت‌شده دریاچه کلارک در آلاسکا، الکساندر فاین عکس دو توله خرس قهوه‌ای را در حال تلاش برای سوار شدن به پشت مادرشان ثبت کرده است.

مراقب آن درخت باش!

ptYY9QWxU8KyPVLTTTj5HT

در این عکس که توسط مارک کوستر گرفته شده، یک اردک مالارد در میانه پرواز به نظر می‌رسد که به یک درخت برخورد می‌کند؛ اما در واقع پرنده در پشت درخت در حال پرواز است.

سه سر بهتر از یکی است!

KMftdwh2MGDiexfNLTyUAT

عکسی که ممکن است چشمان شما را فریب دهد. این عکس دقیقاً درست سر موقع سه سر زرافه را به تصویر کشیده که به نظر می‌رسد از یک بدن بیرون آمده‌اند. این عکس توسط عکاس جان مولینوکس گرفته شده است.

دست‌های آهسته

mbc4L3acS9cew5UpxMHGxT

عکس یک تنبل سه‌انگشتی در حال آویزان شدن از یک درخت در حالی که در حالت نواختن گیتار هوا قرار دارد، ثبت شده است.

نگاه دزدکی

6ijtyiavY5G3EDnwqtiBTT

در این عکس، یک مرغ آبی سفیدسینه که خیلی خجالتی به نظر می‌رسد، ظاهرا دارد دزدکی به دوربین نگاه می‌کند.

من بگم، من بگم !

kep2xMjoxApVb8yQ4APCHU

در این تصویر یک لاک‌پشت دریایی به نظر می‌رسد که مشتاق پاسخ به یک سوال است و باله‌اش را بالا برده است.

منبع: فرادید
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
 • هامون ته بارزاده
  1

  احتمالا لک لک ماده وتنهاست...واون بوفالو طالبانیه...خخخخ

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  اخبار سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد