واکنش عطریانفر به فایل صوتی منتشر شده از محمد خاتمی

عطریانفر در خصوص فایل صوتی منتشر شده از خاتمی در خصوص مشارکت در انتخابات گفت: خیلی باور ندارم که چنین صحبت‌هایی که در محافل خصوصی می‌شود، ملاک داوری و تصمیمات جریان اصلاحات باشد.

واکنش عطریانفر به فایل صوتی منتشر شده از محمد خاتمی

در فایل صوتی که اخیرا از سیدمحمد خاتمی منتشر شده، او روش پیشین جریان اصلاحات در انتخابات‌ها را نقد کرده و گفته بود، «تا این شورای نگهبان هست، ما دیگر در انتخابات شرکت نمی‌کنیم!»

حال محمد عطریانفر عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی طی گفتگویی، بیان اینکه در فضای مجازی متوجه صحبت‌های سید محمد خاتمی شدم، می‌گوید: خیلی باور ندارم که چنین صحبت‌هایی که در محافل خصوصی می‌شود، ملاک داوری و تصمیمات جریان اصلاحات باشد.

وی گفت: اصلاح طلبان همچنان نسبت به مقوله انتخابات واکنش مثبت دارند و نمی‌توانند انتخابات را از دستور کار خود حذف کنند، اگر بگوییم اصلاح طلبان انتخابات را از دستور کار خارج می‌دانند، یعنی اصلاح طلبان سیاست‌ورزی را بوسیده و کنار گذاشته‌اند.

عطریانفر تاکید کرد : سوءتفاهم بسیار عمیقی بین فعالان اصلاح‌طلب با نهادهای حقوقی ناظر بر انتخابات مانند شورای نگهبان وجود دارد که باید مرتفع شود، اصلاح‌طلبان دل بسته به نظام باید تلاش کنند اعتمادسازی مجددی با نهادهای قدرت نظام از جمله مقام معظم رهبری ایجاد کنند.

وی در پایان تاکید کرد: دو انتخابات مجلس و ریاست جمهوری از اهمیت بسیاری زیادی در جمهوری اسلامی برخوردار است که در مقایسه با این دو مردم نشان داده‌اند که حساسیت شان نسبت به انتخابات ریاست جمهوری بیشتر است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 2
 • سنتز و به کارگیری بز اخفش
  0

  تا زمانی که در ایران تلاش ها معطوف سنتز و شناسایی و به کارگیری بز اخفش می شود، نه اصلاحات معنی دارد و نه اصلاح طلب و نه اصلاح پذیر!

 • محمد
  0

  اصلاحات تازه فهمیده . مردم خیلی وقته شروع کردن. مردم بزرگترین قدرت رو دارند. یعنی خدا. بقیه مجالس کشکن.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها