اژه‌ای: دشمن می‌خواهد با کم‌رنگ کردن حجاب به توفیق برسد

رئیس قوه قضائیه گفت: دشمن می‌خواهد با کم رنگ کردن ارزش‌های دینی مثل حجاب و عفاف به زعم خود و با ایجاد اختلاف و شبهه به توفیقاتی برسد که با همت، بصیرت و اگاهی مردم به جایی نمی‌رسد.

اژه‌ای: دشمن می‌خواهد با کم‌رنگ کردن حجاب به توفیق برسد

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای پیش از ظهر امروز در اجلاسیه شهدای طلاب و روحانی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به راز موفقیت عملیات وعده صادق اظهار داشت: گوش دادن به فرمان الهی و پشت سر ولی بودن و همچنین اتحاد و یکپارچگی مردم و مسئولان دلیل این پیروزی بزرگ بوده است.

وی عنوان کرد: تا این مسیر باشد و در واقع اطلاعت کنیم و تقوا و انسجام داشته باشیم نصرت الهی پشت سر ما بوده و امروز به معنای واقعی کلمه هر چه داریم از شهدا، خانواده شهدا و جامعه ایثارگری است و باید قدردان باشیم و بدانیم که دشمن می‌خواهد اینها را از یاد ما ببرد و این افتخارات را بگیرد.

اژه‌ای با بیان اینکه امروز دشمن در تریبون‌های مختلف موضوعات و شبهات مختلف را مطرح می‌کند تا بین مردم و مسئولان و ارزش‌ها فاصله بیندازد، افزود: ما وظیفه داریم برای نسل جوان و آینده کشور پیروزهای ایران اسلامی با وجود دشمنی‌های مختلف از جمله پیروزی در عملیات وعده صادق تبیین و بازگو کنیم و بگوییم دشمن کی بود و چه کار کرد و از هر نوع امکانی که می‌توانست استفاده کرد تا ایران شکست بخورد ولی در نهایت نصرت الهی همراه و یار ملت ایران بود.

وی با بیان اینکه دشمن در جبهه نظامی، ترور و محاصره اقتصادی شکست خورده و امروز تلاش می‌کنند بر سر راه تولید و اقتصاد کشور مشکل ایجاد کنند، اضافه کرد: آن‌ها به تفرقه و جدایی بین مردم و مسئولان امید بسته‌اند و می‌خواهند از این طریق به اهداف خود برسند؛ لذا امروز وظیفه داریم آنچه را که رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد و تولید دغدغه دارند و بیان می‌کنند برای تحقق آن تلاش کنیم.

اژه‌ای با تاکید بر اینکه این جهش تولید بدون مشارکت مردم اتفاق نمی‌افتد، یادآور شد: یکی از مسائل مهم کشور امروز مسائل فرهنگی است؛ دشمن می‌خواهد با کم رنگ کردن ارزش‌های دینی مثل حجاب و عفاف به زعم خود و با ایجاد اختلاف و شبهه به توفیقاتی برسد که با همت، بصیرت و اگاهی مردم به جایی نمی‌رسد.

رئیس قوه قضائیه ابراز کرد: این اجلاسیه برای بزرگداشت شهدای روحانی بوده و امروز بنده از همه شما مسئولیتم سنگین‌تر است، روحانیت با روحانیت ۱۰ تا ۵۰ سال پیش وظایف آن متفاوت است زیرا علاوه بر علم اصول، احکام و معارف باید جامعه را بشناسد، دوست و دشمن را بشناسد و بتواند برای مردم تبیین کند و مهم‌تر از همه این‌ها شئون روحانیت بوده که باید کاری نکنیم از قداست خارج شود زیرا اگر یک نفر در روحانیت کاری کند پای همه روحانیت تمام می‌شود و باید همه مراقب باشیم.

اژه‌ای تاکید کرد: کارگزاران روحانی و همه روحانیت از همه سنوات گذشته باید بیشتر ارتباط با مردم داشته باشند و حرف مردم را بیشتر بشناسند، زبان گویای نظام برای تبیین و زبان مردم برای بیان مشکلات باشند.

وی خاطرنشان کرد: با این تحریم‌ها دشمن، فشار بر مردم است و مردم مشکلاتی دارند و در زمینه برخی موضوعات زندگی مثل مسکن واقعا مقداری مشکل دارند و مسئولان باید با همدلی و همفکری از هر نوع مسئله‌ای که غیر از رسیدگی به امور مردم در راستای اهداف دینی است، دوری کنند و دست به دست هم دهیم و نقشه‌های دشمن را خنثی کنیم و به مردم خدمت کنیم و اگر این کار را نکنیم نزد خدا مسئول هستیم و فردا شاید همین مردم مدعی ما شوند، مردم صبور هستند مردم امتحان خود را از اول انقالاب تاکنون خوب پس داده‌اند و الان وظیفه ما بوده که کار کنیم.

منبع: تسنیم
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • چای دبش باغ ازگل
  0

  دشمن مردم ایران زمین را باید در داخل وطن جستجو کنید آنهایی که معیشت خانوارهای ایرانی را گروگان گرفتن باعث وبانی اوضاع وخیم اقتصادی خانوارهای ایرانی هستند باعث وبانی عدم ازدواج جوانان وطن هستند اتباع افغان را شریک یارانه‌های مردم ایران زمین کردند مخارج تحصیل را برای اتباع افغان رایگان اما برای مردم ایران در هزینه است بخصوص در دانشگاه ها مسکن و شغل مردم ایران توسط اتباع افغان تصرف شده کالای های اساسی یارانه ای مردم ایران در خانه های اتباع افغان ب اندازه دوسال انبار شده باید دیدگاه مسولین نسبت ب حضور گله ای اتباع افغان و پاکستان در ایران تغییر کند چه با مجوز رسمی چه قاچاقی مشغله اصلی معیشت خانوارهای ایرانی است و اختلاسگری چای دبش و زمین خواری باغ ازگل قبل از اینکه ب حجاب بپردازید باید موارد کلیدی حل شوند خاعن بالفطره کسانی هستند که قانون را یک بام و دو هوا اجرا می‌کنند!!! و حامی دولت بیسواد رییسی هستند! مردم نان شب ندارند چرا عین خیالتون نیست؟ شکم خالی دین ایمان و حوصله نصیحت شنیدن ندارد بفهم ید

 • حائری
  1

  دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند مزدوران داخلی دارند سنک اندازی می کنند که دولت حریف آنها نیست

 • ناشناس
  4

  چون قانون ان را اجرا نمی کنید!!

 • ناشناس
  0

  کاش به دقدقه حجاب برای معیشت مردم اعتیاد اینقدر حسن حسين میکردین

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها