رای الیوم پاسخ داد

چرا اسرائیل به حملات یمنی ها پاسخی نمی دهد؟

رهبر انصارالله یمن در سخنرانی روز گذشته(جمعه) از آغاز فاز جدید حمله به کشتی های مقصد بنادر اسرائیل در همه کریدورهای آبی خبر داد. این اقدام همراستا با گسترش دایره جنگ محور مقاومت علیه رژیم صهیونیستی و بنادر آن در بیش از یک جبهه صورت می گیرد.

چرا اسرائیل به حملات یمنی ها پاسخی نمی دهد؟

رای الیوم نوشت: پیش از آنکه وارد هرگونه جزئیات مربوط به این موضوع شویم، باید به یک سوال بسیار مهم را پاسخ داد و آن هم اینکه «چرا رژیم صهیونیستی به حملات ارتش یمن پاسخی نمی دهد؟»

پاسخ چنین سوالی به طور خلاصه، وضعیت رعب و حشتی است که رژیم صهیونیستی در آن به سر می برد؛وحشتی که  این رژیم را به گشودن هرگونه جبهه جنگی علیه یمن و کشاندن این کشور به دایره جنگ  برحذر می دارد. این رژیم به همه جبهه ها و کشورهای عربی حمله می کند اما از ۷۵ سال گذشته تاکنون حتی یک گلوله هم به سمت یمن شلیک نکرده است.

اسرائیلی ها چه سیاستمداران و چه نظامیان آنها به خوبی از شجاعت، صلابت، استواری و عزت نفس یمنی ها آگاه هستند و خوب می دانند که یمنی ها از مرگ نمی هراسند و در دفاع از میهن، خاک و کرامت خود از جان مایه می گذارند و به همین دلیل در همه نبردها  علیه متجاوزان پیروز از میدان خارج  شده اند و می شوند.

همین یمنی ها بودند که به اسطوره موشک های پاتریوت – مایه مباهات صنایع نظامی آمریکا- پایان دادند و در این راه متحدان ایرانی آنها هم در حمله وعده صادق با آنها همراه شدند و همه این ها کنار گذاشتن سامانه های پاتریوت توسط اسرائیل را تفسیر می کند.

انتقال نیروهای مسلح یمن به مرحله چهارم حملات علیه کشتی های اسرائیلی در چارچوب تشدید عملیات میدانی محور مقاومت قرار می گیرد چرا که برای نخستین بار سرایا الاشتر وابسته به مقاومت اسلامی بحرین به شهر ام الرشراش(ایلات) حمله پهپادی کرد و گردان های مقاومت اسلامی عراق هم برای نخستین بار تل آویو را بمباران کردند. مقاومت لبنان هم برای نخستین بار موشک هایش را به شهر عکا رساند و بعید نمی دانیم که به زودی به حیفا هم برسند.

از سوی دیگر همه تلاش ها و فشارهای آمریکا و غرب علیه مقاومت برای پذیرش پیشنهادهای اسرائیل در مذاکرات ناکام مانده است و مقاومت همچنان بر خواسته ها و مواضع خود در مذاکرات مص‍‍‍ر است.

راه حل یمنی ها بهترین راه برای پاسخ عربده کشی های اسرائیل و شکستن قلدری آمریکا و این رژیم و آزادسازی سرزمین های اشغالی از رودخانه تا دریا است. «ابو یمن» وقتی حرف می زند، عمل می کند و وقتی عصبانی می شود، لرزه بر اندام رژیم صهیونیستی می اندازد و آنها هم از گشودن هرگونه جبهه جنگ با یمنی ها پرهیز می کنند چرا که چنین اقدامی اغاز سریعی برای پایانشان خواهد بود.

منبع: شفقنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
  • جعفر صادق
    1

    بزار اول تیر و موشک های یمن به اسراییل برسه بعد اسراییل تصمیم میگیره جوابشو بده یا نه

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها