عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:

کار آمریکا به جایی رسیده که دانشجویان و اساتید صلح‌طلب را سرکوب می‌کند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرکوب دانشجویان حامی فلسطین در آمریکا، گفت: سرکوب تجمعات دانشجویی نشانه ترس دولتمردان آمریکا از بیداری عمومی مردم‌شان است.

کار آمریکا به جایی رسیده که دانشجویان و اساتید صلح‌طلب را سرکوب می‌کند

محمد اسماعیل کوثری پیرامون «سرکوب دانشجویان حامی فلسطین در آمریکا»، گفت: آمریکایی‌ها در عمل خلاف شعار‌های خود عمل می‌کنند. آزادی و حقوق بشر جز شعار‌های آمریکا است. آمریکا مجسمه آزادی را به عنوان نماد خود قرار داده تا به جهانیان بقبولاند که مدافع آزادی است.

وی افزود: امروز آمریکا ۱۸۰ درجه خلاف شعار‌های خود عمل می‌کند. چرا که فرزند نامشروعش در منطقه رو به زوال است. از این رو تمام ملاحظات را کنار گذاشته و روی حقیقی خود را در معرض نمایش قرار داده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امروز کار آمریکا به جایی رسیده که در درون کشور خود هم دست به اقدامات ضد بشری می‌زند و دانشجویان و اساتید صلح‌طلب را سرکوب می‌کند. پلیس آمریکا به صورت وحشیانه با معترضین بی دفاع برخورد می‌کند. این برخورد‌ها پرده از تفکر لیبرال برداشت.

کوثری در خاتمه گفت: طوفان الاقصی و وعده صادق چهره استبدادی آمریکا را به جهانیان نشان داد. نظام صهیونیست در حال سقوط است. با این سرکوب‌ها سعی در جلوگیری از این امر را دارند، اما نمی‌دانند هر چه بیشتر دست و پا بزنند بیشتر در این باتلاق فرو خواهند رفت.

منبع: فارس
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 7
 • ناشناس
  0

  دیگ به دیگ میگه روت سیا !!!!

 • ناشناس
  0

  آقای کوثری رطب خورده را چون منع رطب کنند

 • J
  0

  اقا اگه آمریکا بده ، چرا همتون دنبال مهاجرت به آمریکای استعمارگر هستید ؟؟

 • ناشناس
  0

  اخی خب چه کنند بدبختا ادمایی مثل تو هم قماشات حکومت می کنند دیگه .

 • ناشناس
  0

  خدارا شکر شما اصلا بلد نیستید کلاتو بالا بگیر

 • ناشناس
  0

  عجب آمریکا کثیفه اینقدر بی رحم و کثیف مگه به استاد ها اینقدر خشونت میشه کرد و هر دولتی که به استادان دانشگاه بی احترامی کنه واقعا کثیفند

 • ناشناس
  0

  کاش لااقل صلح طلبی رو می دونستی چیه، و چرا صلح طلبان ایران همه در زندانن

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها