انفجار در محدوده گلزار شهدای کرمان/ تایید تروریستی بودن انفجارهای کرمان/ افزایش تعداد شهدا به 95 تن/ رژیم صهیونیستی اقدام تروریستی امروز را گردن گرفت/ اسامی مجروحان

بعد از ظهر امروز (چهارشنبه – ۱۳ دی) حوالی ساعت ۱۵ و در جریان مراسم سالگرد شهید سلیمانی، دو انفجار در مسیر منتهی به گلزار شهدای کرمان روی داد که براساس اعلام منابع رسمی تاکنون به زخمی شدن 170 نفر و شهادت 103 نفر منجر شده است.

انفجار در محدوده گلزار شهدای کرمان/ تایید تروریستی بودن انفجارهای کرمان/ افزایش تعداد شهدا به 95 تن/ رژیم صهیونیستی اقدام تروریستی امروز را گردن گرفت/ اسامی مجروحان

این انفجارها که در محدوده چهارراه جبلیه کرمان روی داده به گفته معاون سیاسی استاندار کرمان یک حمله تروریستی بوده است.

گزارشات رسمی، شنیده شدن دو صدای انفجار به فاصله ۱۰ دقیقه در مسیر منتهی به گلزار شهدای کرمان را تایید کرده است.

یکی از حاضران در محدوده گلزای شهدای کرمان در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح حادثه انفجار گفت: انفجار اول در ابتدای مسیر موکب‌های منتهی به گلزار شهدا(مقابل مسجد فروزی) رخ داد و انفجار دوم در محل دیگر ورودی به سمت محدوده مسجد صاحب الزمان (تخت دریا قلی‌بیگ) رخ داده که در هر دو انفجار جمعیت زیادی حضور داشتند.

به گفته وی، جمعیت زیادی در محل انفجار اول حضور داشتند و برآوردها از کشته شدن بیش از ۶۰ نفر خبر می‌دهد.

فیلمی از لحظه‌ی اول انفجار تروریستی در گلزار شهدای کرمان

ویدئویی دیگر از حادثه گلزار شهدای کرمان​

افزایش تعداد شهدا به ۷۳ نفر و مصدومان به ۱۷۱ نفر

به گزارش ایسنا، سخنگوی اورژانس کشور اعلام کرد تعداد شهدای حادثه تروریستی در کرمان تاکنون به ۷۳ تن و زخمی‌ها به ۱۷۱ نفر رسیده است، که حال برخی از مصدومان وخیم است و احتمال افزایش آمار شهدا وجود دارد.

وی ادامه داد: تمام مراکز درمانی کرمان در حالت آماده‌باش بوده و دانشگاه های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی و ایران نیز آماده ارائه خدمات هستند و بالگرد اورژانس کشور در حالت آماده باش است.

رئیس اورژانس کرمان پیش از این در گفت و گو با ایسنا با اشاره به افزایش تعداد شهدا و مجروحین، آمار شهدا را تا پیش از این ۴۵ نفر و مجروحین را ۱۲۵ نفر اعلام کرده بود.

روابط عمومی سازمان اورژانس قبل از این گفته بود: در حادثه‌های انفجارهای امروز در کرمان تاکنون،  ۷۱ مصدوم توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده‌اند.

گفتنی است در آمار قبلی تعداد شهدا به ۲۰ نفر و مصدومان به ۴۰ نفر رسیده بود.

رییس اورژانس کرمان از افزایش تعداد شهدای حادثه انفجار در محدوده گلزار شهدای کرمان به ۲۰ نفر خبر داد.

دکتر سیدمحمد صابری رئیس اورژانس کرمان در گفت و گو با ایسنا اعلام کرد:‌ تاکنون تعداد شهدای این حادثه به بیش از ۲۰ نفر و مصدومان بیش از ۴۰ نفر رسیده و مصدومان به بیمارستان های شهید باهنر و افضلی پور منتقل شده‌اند.

جمعیت از محوطه گلزار شهدا تخلیه شد

به گزارش ایسنا، در پی شنیده شدن صدای دو انفجار در مسیرهای منتهی به گلزار شهدای کرمان جمعیت از محوطه گلزار و محدوده قبور شهدا تخلیه شده است.

هم‌چنین یکی از حاضران در این مراسم از شنیده شدن صدای انفجار سوم و تیراندازی در محدوده مسیر منتهی به گلزار شهدای کرمان به ایسنا خبر داد.

تاکید وزیر بهداشت بر پیگیری وضعیت مصدومان حادثه در گلزار شهدای کرمان

وزیر بهداشت در تماس تلفنی با رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان پیگیری و رسیدگی به مصدومان حادثه انفجار در گلزار شهدای کرمان را خواستار شد.

به گزارش ایسنا، وزیر بهداشت هم‌چنین دستور آماده باش تمامی بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی کرمان را صادر کرده است.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در دقایق اولیه، ضمن تایید این حادثه اعلام کرده بود، در همان ابتدا ۱۵ مصدوم از محل حادثه به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

موضوع در حال بررسی است

رضا فلاح مدیر عامل جمعیت هلال احمر کرمان اعلام کرد: امروز در مراسم سالگرد شهید سلیمانی صدای مهیبی شنیده شد و در حال بررسی موضوع هستیم.

وی با تاکید بر این نکته که این حادثه علی‌رغم همه مسایل امنیتی و ایمنی رخ داده است، گفت: با تیم‌های امداد و نجات واکنش سریع در حال تخلیه مصدومان از منطقه هستیم.

فلاح تاکید کرد: موج جمعیت بسیار بالاست و مسیرها به سمت گلزار شهدا مسدود است.

انفجارهای کرمان در فاصله ۱۰ دقیقه رخ داد

سعید شعرباف، شهردار کرمان نیز اعلام کرد: دو انفجار به فاصله ۱۰ دقیقه در مزار شهدای گمنام رخ داده است.

وی گفت: هنوز معلوم نیست این انفجارها بر اثر ترکیدن کپسول گاز یا انتحاری بوده است.

شعرباف تاکید کرد: تا ۱۵ دقیقه دیگر خبر دقیق اطلاع رسانی می‌شود.

فاصله مکانی دو انفجار انتحاری با قبور شهدای کرمان

photo_2024-01-03_16-34-27

photo_2024-01-03_16-34-18

تصویری از کوچکترین شهید حمله‌ی تروریستی کرمان

photo_2024-01-03_16-40-12

نماینده رفسنجان: عملیات تروریستی صورت گرفته با استفاده از کمربند انفجاری رخ داده

خانه ملت نوشت: جلالی نماینده مردم رفسنجان، در خصوص انفجار صورت گرفته امروز در مسیر منتهی به گلزار شهدای شهر کرمان، گفت: ظاهرا عملیات تروریستی صورت گرفته با استفاده از کمربند انفجاری رخ داده و تا کنون دو مورد انفجار صورت گرفته است.

اینگونه اتفاقات بی‌ارتباط با جنایات صورت گرفته در غزه نیست.

آماده‌باش بیمارستان‌های کرمان بعد از انفجارهای مرگبار در مراسم سالگرد سردار سلیمانی 

ایرنا نوشت: رئیس سازمان اورژانس کشور از آماده‌باش همه مراکز درمانی و بیمارستانی استان کرمان به دلیل وقوع انفجار در محل حادثه برگزاری چهارمین سالگرد شهادت شهید قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: تعدادی افراد فوت شده براثر این انفجارها هم گزارش شده است اما آمار دقیقی در دست نیست.

وی تصریح کرد: اکنون همه بیمارستان‌های کرمان به صورت فعال و آماده‌باش هستند و پزشکان نیز به همین منظور فراخوان داده شدند.

میعادفر ادامه داد: همچنین آمبولانس‌های شهرستان‌های همجوار برای این موضوع به صورت آماده‌باش و فعال هستند.

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: تاکنون آمارهایی از تعداد افراد فوت شده گزارش نشده است و اکنون نیروهای اورژانس در حال جمع‌آوری مصدومان و افراد فوت شده در این مراسم هستند.

تسنیم: ۲ کیف حامل بمب در کرمان منفجر شده است

برخی از منابع مستقر در کرمان که در صحنه انفجار امروز حضور دارد، اعلام کردند که در ورودی گلزار شهدای کرمان، دو کیف بمب‌گذاری شده وجود داشته است که عامل یا عاملین این حادثه ظاهرا با ریموت بمب‌ها را منفجر کرده‌اند.

خبرنگار تسنیم که در صحنه حاضر است می‌گوید که تعداد شهدا احتمالاً بالاتر از ۵۰ نفر خواهد بود.

تاکنون منابع رسمی اعلام کردند که ۲۰ نفر به شهادت رسیدند و عوامل امنیتی و انتظامی مشغول شناسایی ابعاد دیگر این ماجرا هستند که به زودی اعلام خواهد شد.

بیش از یک ساعت از حمله‌ی تروریستی به کرمان گذشته، و هنوز مشخص نیست این حمله انفجاری دقیقا چگونه صورت گرفته است.

دقایق اولیه شهردار کرمان: انفجار کپسول‌های گاز!

معاون استانداری کرمان: نمیدانیم چه شده است!

خبرنگار میدانی: انفجار انتحاری بوده است!

هلال احمر: بمب‌گذاری بوده است!

برخی شاهدان عینی: انفجار سطل آشغال!

تسنیم: با ریموت، دو کیف بمب‌گذاری شده منفجر شده است

جلالی نماینده کرمان: دو انتحاری با کمربند انفجاری منفجر شدند.

هوشمندی فعال رسانه‌ای: دو خودرو منفجر شده هست!

واکنش اکانت توییتری وابسته به موساد به حادثه انفجار کرمان

انفجار در نزدیکی قبرستان محل دفن سلیمانی، اقدامی از سوی سازمان های مقاومت محلی. اسرائیل فقط برای ضربه زدن نیست، بلکه فقط برای خنثی کردن یک تهدید است.

photo_2024-01-03_16-36-46

 

رژیم صهیونیستی اقدام تروریستی امروز را گردن گرفت

یوسی کوهن رئیس سابق موساد با اشاره به انفجارهای کرمان گفت: زمستان سرد و خشکی برای جمهوری اسلامی در پیش است!

 

شنیده‌های خبرفوری: ۲کیف بمب گذاری شده یکی در سطل آشغال جاسازی شده بود و دیگری بین مردم 

چگونگی وقوع انفجار در گلزار شهدای کرمان به روایت پورابراهیمی

نماینده کرمان در مجلس به ارائه توضیحاتی از چگونگی وقوع انفجار در مسیر منتهی به گلزار شهدای کرمان جریان برگزاری مراسم سالگرد شهادت شهید سلیمانی پرداخت و گفت: مجروحان در بیمارستان شهید باهنر کرمان در حال مداوا هستند.

محمدرضا پورابراهیمی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به حادثه تروریستی در مسیر منتهی به گلزار شهدای کرمان جریان برگزاری مراسم سالگرد شهادت شهید سلیمانی گفت: طبق گزارشات ارائه شده به ما، عملیات انتحاری بوده و بمبی را از مسیر زیرگذر منفجر کردند که تعدادی از عزیزان شهید و تعدادی مجروح شدند.

وی ادامه داد: در مسیری که فاصله با مسیر اول داشته بمب دیگری را منفجر کردند که بمب اولی شدت بیشتری داشته است.

نماینده کرمان درباره اینکه آیا انفجار انتحاری بوده است، کفت: هنوز دقیق مشخص نشده است ولی ظاهرا عملیات انتحاری بوده و اطلاعات دقیقی نداریم.

پورابراهیمی درباره وضعیت مجروحان گفت: من الان بیمارستان شهید باهنر کرمان هستم که مجروحان را به این بیمارستان آوردند. کل کادر بیمارستان برای ارائه خدمات و مداوای مجروحان بسیج شده اند.

تکذیب شهادت فرمانده ارشد سپاه در کرمان

در پی ۲ انفجار تروریستی در کرمان، برخی اکانت‌های  اسرائیلی مدعی شدند در این انفجار یکی از فرماندهان ارشد سپاه کشته شده است که پیگیری خبرنگار تسنیم نشان داد این خبر کذب بوده و هیچ کدام از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران در حوالی منطقه انفجار حضور نداشته‌اند.

گلزار شهدای کرمان بسته شد

با همکاری نیروهای امنیتی کلیه زائران محل گلزار شهدا را ترک کرده‌اند.

تا اطلاع ثانوی گلزار شهدای کرمان بسته است. 

هر اقدام مشکوکی را به نهاد های اطلاعاتی اطلاع دهید.

دستور دادستان کل کشور برای رسیدگی فوری و شناسایی عاملین انفجار در گلزار شهدای کرمان

در پی عملیات تروریستی صورت گرفته امروز در گلزار شهدای کرمان که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنان شد موحدی در تماس تلفنی با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان ضمن کسب اطلاع از جزئیات حادثه، دستور رسیدگی فوری و شناسایی عاملین این جنایت را صادر کرد.

موحدی گفت: این اقدام تروریستی نشانه ضعف و ناتوانی و شکست‌های پی‌درپی دشمنان کوردل ایران اسلامی است.

استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل به حدی از سقوط و انزوا رسیده است که حتی از زائران شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی نیز هراس دارد.

دشمنان ایران عزیزمان بدانند که ملت شهیدپرور ایران همچنان حامی اصلی جریان مقاومت در منطقه بوده و انتقام سختی را از عاملان و حامیان این اقدام تروریستی بزدلانه خواهد گرفت./ میزان

هویت برخی از مجروحان مشخص نیست

رئیس مرکز اورژانس کرمان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: شماری از مجروحان حالشان وخیم است و تعدادی هم مجهول الهویه هستند.

به گزارش ایرنا درحالی که مسئولان شمار انفجارهای تروریستی در مسیرهای گلزار شهدا را ۲ مورد اعلام کرده اند، برخی منابع غیرموثق این تعداد را بیشتر اعلام کرده اند.

مسئولان استان تاکنون در این باره اظهارنظر قطعی نکرده اند.

بیمارستان های کرمان به حالت آماده باش درآمده اند و آمادگی برای انتقال مجروحان بدحال به تهران یا دیگر شهرها فراهم شده است.

صدا وسیما:شمار شهدای حادثه تروریستی کرمان به ۸۱ نفر افزایش یافت

عمویی: هیاتی از کمیسیون امنیت ملی به کرمان اعزام می شوند 

ابوالفضل عمویی،سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی حمله به زائران مراسم سالگرد شهید سلیمانی،از جانب مجلس شورای اسلامی هیاتی را بررسی میدانی این اقدام تروریستی به کرمان اعزام خواهد کرد. 

 بررسی ابعاد این اقدام تروریستی در دستورکار اولین جلسه کمیسیون خواهد بود. این حادثه نشان داد که راه شهید سلیمانی در مبارزه بی امان با تروریسم، مسیر درستی بوده با قوت ادامه خواهد یافت.

 دشمنان شهید سلیمانی نه فقط از این شخصیت قهرمان که حتی از دلدادگان این شهید هم کینه دارند اما ملت شهیدپرور ایران با صلابت راه و مرام و مکتب نورانی شهید سلیمانی را ادامه خواهند داد. 

شمار شهدای حادثه تروریستی کرمان به ۱۰۳ نفر افزایش یافت

رییس اورژانس کرمان اعلام کرد که با شهادت برخی دیگر از مجروحان انفجارهای تروریستی عصر امروز مسیرهای گلزار شهدا، شمار شهدا به ۱۰۳ نفر افزایش یافته است.

شمار مجروحان ۱۴۱ نفر است که تعدادی از آنان حالشان وخیم است.

آمادگی برای انتقال مجروحان وجود دارد و اورژآنس کشور نیز هواپیمایی آماده کرده اما هنوز درخواست نیازی داده نشده؛ همه ظرفیت ها آماده باش هستند.

دانشگاه علوم پزشکی کرمان: از مردم خواهش می‌کنیم به بیمارستان‌ها مراجعه نکنند/خبرفوری

وزیر بهداشت برای نظارت بر درمان مجروحان انفجار تروریستی عازم کرمان شد 

وزیر بهداشت در پی وقوع انفجار تروریستی در مسیر منتهی به گلزار شهدای کرمان برای نظارت بر درمان مجروحان این حادثه عازم کرمان شد. 

عین اللهی همچنین  قبل از عزیمت به سوی کرمان در تماس تلفنی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان خواستار رسیدگی فوری به مصدومان این حادثه تروریستی شد. 

وزیر بهداشت در تماس تلفنی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان، مجروحیت و شهادت جمعی از هموطنان در انفجار تروریستی در مسیر منتهی به گلزار شهدای کرمان را تلخ و اندوه بار خواند و به دکتر مهدی احمدی نژاد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان دستور داد تا رسیدگی فوری به مصدومان این حادثه تروریستی و ارائه خدمات درمانی سریع و مطلوب به ایشان را دنبال کند.

وزیر کشور: علت انفجار حادثۀ تروریستی کرمان درحال بررسی است

ما اطلاعاتی داریم اما به‌محض قطعیت به اطلاع مردم می‌رسانیم. مردم به شایعات توجه نکنند.

کرمان

بمب‌ های منفجر شده از نوع ترکش‌زا بودند که مخصوص گرفتن تلفات از نفرات است، در این نوع بمب از ساچمه یا براده های آهن استفاده می شود که پس از انفجار تلفات زیادی از جمعیت بگیرد/صابرین نیوز

اعلام اسامی شهدای انفجار کرمان تا ساعتی دیگر

علوم پزشکی کرمان اعلام کرد:اسامی مجروحان و شهدا تا ساعتی دیگر از طریق سایت علوم پزشکی و اورژانس اعلام خواهد شد.

مردم ضمن حفظ آرامش، از تجمع و حضور در اطراف بیمارستان‌های محل بستری مجروحان خودداری کنند.

اولین گفتگو با مصدومان حادثه تروریستی کرمان

توضیحات یکی از موکب‌داران گلزار شهدای کرمان از جزئیات حادثه امروز

یکی از موکب داران گفت: ما برای مراسم و خدمت رسانی آمده بودیم که صدای انفجار شنیدیم. نیروهای نظامی و امنیتی بلافاصله مردم را متفرق کردند.

وی ادامه داد: ما کار امدادی بلد بودیم و سریعا به مجروحین کمک کردیم اما تعدادی مصدومیت شدیدی داشتند. موج انفجار به حدی بوده است که تعداد بالایی خونریزی مغزی داشتند. 

او گفت: در کمتر از پنج دقیقه رسیدگی و امدادگری اولیه به مجروحین انجام شد.

بازگشت مردم به گلزار شهدا با شعار مرگ بر اسرائیل

ساعتی پس از انفجار تروریستی در ورودی گلزار شهدای کرمان، بعد از اقامه نماز مغرب و عشا، مردم عزادار با تجمع در سر مزار حاج قاسم، با شعار مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر منافق عملیات تروریستی را محکوم کردند.

اسامی شهدای فراجا در حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان

اسامی شهدای پلیس در حادثه تروریستی امروز گلزار شهدای کرمان اعلام شد:

 • سرهنگ دوم شهید مهدی علوی
 • ستوان یکم شهید رضا مداح
 • ستوان یکم شهید محمد پورشیخ علی

بر اساس این خبر، تعدادی دیگر از نظامی هایی که در محل حضور داشتند هم اکنون مجروح و در بیمارستان هستند.

فردا در سراسر کشور عزای عمومی اعلام شد

در پی حادثه تروریستی کرمان، هیئت دولت فردا را در سراسر کشور عزای عمومی اعلام کرد./ صداوسیما

تعدادی از حاضرین در مراسم مفقودالاثر هستند

موسوی، روابط عمومی هلال احمر کشوردر گفتگو با خبرفوری گفت: با توجه به وخامت اوضاع، تعداد مفقودالاثرها هم زیاد است.

تمامی پایگاه‌های هلال احمر کرمان و استان‌های اطراف آن در حال آماده باش هستند.

اسامی مصدومان بیمارستان افضلی پور کرمان

photo_2024-01-03_18-57-42

افزایش آمار مجروحان حمله تروریستی کرمان ادامه دارد

تعداد مجروحین به ۲۱۱ تن رسید.

صف اهدای خون در کرمان

photo_2024-01-03_19-40-04

خبرنگار خبرگزاری ایرنا در گزارشی از محل انفجارها در کرمان، گفت که «شدت انفجار به حدی بالا بود که برخی افراد دچار خونریزی مغزی شدند»

اسامی ۴۳ تن دیگر از مصدومان حادثه

1

2

اعلام ۳ روز عزای عمومی در استان کرمان

در پی عملیات تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان و شهادت جمعی از هموطنانمان در این حادثه سه روز عزای عمومی در استان کرمان اعلام شد.

جدیدترین جزئیات از حادثه تروریستی کرمان/ انفجار اول مهیب تر ولی انفجار دوم پرتلفات تر بود

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: احتمال انفجار خودروی انتحاری وجود دارد. هیچ کس بر اثر ازدحام شهید نشده است.

تصاویر شهدای انتظامی حادثه تروریستی کرمان

 

 

11

22

شهادت 2 امدادگر هلال‌احمر در حادثه تروریستی کرمان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمان از شهادت 2 تن از امدادگران این جمعیت در حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان خبر داد.

photo_2024-01-03_22-12-02

اسامی ۹۱ نفر از مجروحان حادثۀ تروریستی کرمان

photo_2024-01-03_22-37-46

وزیر بهداشت: شمار شهدای حادثه کرمان ۹۵ نفر است

بهرام عین اللهی گفت: عدد ۱۰۳ که قبلا اعلام شد به این دلیل بود که برخی از اسامی ۲ بار یادداشت شده بودند.

عین اللهی

مردم در محل حادثۀ تروریستی امروز کرمان شمع روشن کردند

منبع: خبر فوری
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 64
 • ناشناس
  15

  مثل هواپیمایی اوکراین وقتهایی زنجیرهایی کاربردشان است

 • فدایی رهبر
  119

  خدا لعنت کنه این تروریست های بی شرف رو .
  فرمان جهاد کی صادر میشه تا یکبار برای همیشه شر این اشرار رو پاک کنیم و تمام .
  این بزدل ها دارن خون مردم رو می ریزند. باید خونشون رو ریخت

  نظرات شما -
  • فدایی داری
   1

   برو غزه . راه باز جاده دراز .فرمان نمیخوان . یخورده سنجد بخور برو.

 • ناشناس
  21

  حالا هی افغانی راه بدین

 • ایمان
  11

  امنیت

 • پدر
  13

  خون اين كودكان بي گناه براي چه بايد اين گونه بر روي زمين ريخته شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه كسي پاسخگوي اين جناين است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  نظرات شما -
  • ناشناس
   3

   همونی که پاسخگوی جنایتهای قبلی بود!

 • ناشناس
  17

  خخخخخخخخ

 • ناشناس
  13

  تقدیر خدا بود ناراحت نشویم

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   این حرف یزید به حضرت زینب زد: ببین خداباشماچکارکرد، حضرت زینب جواب داد برادری داشتم که به دست مردم کوفه کشته شد.
   اگر اینطوری فکرکنید هیچ قاتلی نباید اعدام شود هیچ مجرم وگناهکاری نباید محاکمه شود چون خواهند گفت: شما میگید ماکاری کردیم که خدانخواسته؟ یعنی کفرمیگویید...

 • مهدیار
  20

  فقط میتونم بگم، تسلیت به ملت مظلوم و بی پناه ایران.

 • ناشناس
  3

  معلومه کار کیه

  نظرات شما -
  • ناشناس
   24

   اونایی که نظر مثبت دادن می دانند کارکیه اونایی که منفی دادن پس کاراوناست معلوم شد

 • محمدایمان
  25

  اقا بزنید اسراییل و بزنید که دیگه داره 50تا ایرانی شهید میکنه

 • هادی
  112

  اونی که میگفت اسراییل صلح طلب ، الان تو خوابه؟یا البته بعضیا هستن خط میگیرن واین چیزارو بنویسن وکاری به زنو بچه ی مردم ندارن

  نظرات شما -
  • ناشناس
   86

   هادی جان اینا سربازای اسرائیلند که اینجا کامنت میذارند و از اون وحشی حمایت میکنند

 • ناشناس
  4

  ببینیند از این انفجار چه کسی نغع می بره و استفاده می کنه

  نظرات شما -
  • ناشناس
   86

   غربگداها

  • مقصودلو
   1

   عربستان
   تنها کسی که همهذکار میکنه ایران وارد جنگ بشه عربستان هستش

 • ناشناس
  4

  اسرائیل دیگه مونده تهران بزن آقایان صداشون در بیاد خیلی بی عرضه هستید یک کلام

 • ناشناس
  18

  دادستان دستور فوری ت باید بسته شدن مرز افقانستان و اخراج همه افغانی ها

 • ناشناس
  1

  باید فکر کرد کشتن این همه انسان بی گناه برای چه کسانی سودمند است

 • بسیجی
  19

  چه خوب حواسمان را از چایی دبش پرت کردید و ابتکار عمل زو به دست گرفتید

  نظرات شما -
  • ناشناس
   84

   تودیگه خیلی بدبختی

  • ناشناس
   70

   خیلی نابودی

 • ناشناس
  111

  سردارشفاعت ماروهم بکن ماهم لیاقت داشته باشیم بیاییم اونجا.این دنیاآدم هاشودوست ندارم آدم هایی که دارن خون هم رومیخورن به هم رحم نمیکنن این دنیاارزش موندن نداره خوشبحالت که فهمیدی ورفتی کاش منم اونجابودم تیکه تیکه میشدم

  نظرات شما -
  • ناشناس
   2

   من هم برات دعا میکنم که هر چه زودتر تو و همفکرانت یکراست و سریع السیر بروید اون دنیا .

 • ناشناس
  2

  بازهم اخبار متناقض وبعضا عجیب تعداد انفجارها بیش از پنج انفجار 1-دوتا انتخاری2دوتا کیف3-یک خودرو تعداد کشته ها معلوم نیست

 • کاظم
  16

  اگر مسولین غریت داشته باشن همین امشب اسراییل را موشک باران میکردن مرگ یکبار شیون یکبار

  نظرات شما -
  • ناشناس
   10

   حاجی مگه کشکه موشک بفرستیم!

  • ناشناس
   12

   شایدم هدف همین بوده که تو می گی

  • ناشناس
   0

   غریت؟

 • ناشناس
  94

  کامنت هارو میخونم به این پی میبرم که چه مردم قصی والقلبی داریم

 • ناشناس
  7

  بیماری زمینه ای داشتن

 • ناشناس
  7

  واقعاً دلم میسوزه بحال ملت بیچاره وبخت برگشته ایران داره چی میاد به سرمون

 • ناشناس
  20

  بچه و مادر هر دو شهید شدن. مردم ، کرمان قیامت شد اییی خدااااااا

 • ناشناس
  4

  چرا هر اتفاقی میفته بعدش یک قتل عامی می شه؟ پلاسکو هواپیما شاهچراغ اون کشتی و .....حالا این و ......

 • ناشناس
  6

  کار دشمن است.

 • ناشناس
  7

  کار داعش است!!

 • ناشناس
  1

  به حسن ۱۶:۵۵‌اشتباهی مثبت دادم

 • ناشناس
  31

  با اپارتاید تروریست مماشات کردید گستاخ تر شد پاسخ ندهید گستاخ تر می شود چه خودش چه اربابش آمریکا

 • رضا از اصفهان
  10

  سلام به مردم کرمان و عرض تسلیت به خانواده های داغدار و ارزوی سلامتی برای مجروحین عزیز . خداوند به شما صبر عنایت فرماید .

  نظرات شما -
  • م
   1

   لعنت به اون بیشرفی که به این کامنت آگاهانه منفی میده.شما دیگه چه حیوونایی هستید که به دعای خیر برای عده ای از هموطنان مظلوممون هم منفی میدید.البته اینم شاید شگرد سایبریها باشه که با این منفی ها مردم رو به جون هم بندازن و مخالفین حاکمیت رو بدنام کنن.خلاصه اینکه فکر نمیکنم یه ایرانی و یه انسان از کشته شدن هموطن خودش و یه انسان بیگناه خوشحال بشه.کامنتهای خبر فوری و کامنت های داخل اینستاگرام رو که میخونم میفهمم برای این آدمهای بی رحم قسی القلب که ادعای دموکراسی و احترام به عقاید و انسانیتشون گوش فلک رو کر کرده جمهوری اسلامی که هیچ،حتی قاجار هم از سرشون زیاده.بابا اینا که دیگه مردم غزه و لبنان نیستن،هموطنای خودمونن.خدایا ما کی به این درجه از کثافت و نجاست رسیدیم که برای همچین دعای خیری منفی بدیم و از مرگ زن و بچه های بی گناه خوشحال بشیم.تویی که منفی میدی یا کامنت های می‌زاری که باهاش بیشرفی و پست فطرت بودن خودت رو به اثبات میرسونی و اظهار خوشحالی میکنی و با خون انسانهای بیگناه اینطور بی‌شرمانه شوخی میکنی

 • ناشناس
  12

  خدا همشون رحمت کند به خانوادهاش صبر بده هیچ وقت دشمن را نباید دست کم بگیرید

 • ناشناس
  7

  جالبه یه دونه مثبت میزنی خودش یه دونه منفی هم میزنه

 • مرتضی
  29

  چند سوال /چه کشوری بیشترین خسارت را در طول عمر ش از تربیت شده های حاج قاسم سلیمانی دریافت کرده ؟چه کشوری از جمهوری اسلامی ومردمی که عاشق حاج قاسم هستند از همه بیشتر عصبانی است

 • ناشناس
  22

  منتظر زمستان داغ داغ باش اسرائیل.

 • ایرانی آباد و آزاد
  4

  لعنت بر عاملان داخلی و خارجی این جنایت فجیع و بزرگ ....

  نظرات شما -
  • ناشناس
   1

   خارجی نیست. هرچی هست داخله

 • ناشناس
  10

  بیچاره ملت ایران ، هم گرفتار داعش داخلی و حجاب بان است ، هم گرفتار داعش اقتصادیء چای دبش و.... است ، هم گرفتار داعش خارجی و...

  نظرات شما -
  • ناشناس
   1

   خود این ملت بیچاره انتخاب کردند که اینجوری زندگی کنند. این سخن پرفسور ظریف را آویزه‌ی گوش‌هات کن

  • ناشناس
   0

   منافق چای دبش، منافق تروریست... باعث میشود تا نقاط قوت مثل قانون باارزش حجاب، دیده نشود

 • محمود
  1

  تسلیت به رهبر عظیم الاشان انقلاب ، رئیس جمهور مردمی و ملت همیشه در صحنه انقلاب ، و خانواده این عزیزان
  وای اگر رهبری حکم جهادم دهد

 • حن
  0

  مسولین امنیت که میدونن احتمال خرابکاری تواین مراسمات زیاده کجا هستن؟چجوری ماده منفجره به این قدرت از هر مرزی تاکرمان رسیده وکار گزاشته شده.
  درضمن حرف موساد کمی مشکوکه که میگه زمستان خشک وسردی برای ایران است.
  شاید عدم بارندگی هم کار اسراییل باشه ودرش دست داشته باشن

 • حج
  1

  وقتی همینجوری میزاریدهر افغانی پاشه بیا تومملکت و از یارانه وامکانات ملت مفت استفاده کنه وپول کشوررو بفرسته افغانستانوشما دنبال مدرسه فرستادن وکارت اقامت دادن به اونایید همین میشه.
  هرافغانی یه بمب انتحاری دزحال حرکت هست.
  اماچه فایده گفتنش وداد زدن که بیرون کنید این عاملان قتل وغارت رو

 • چای دبش و بش
  0

  خداوند لعنت بکنه این منافقین .....همچنین مدیران دزد...اختلاس گران...نابود شوید

 • ناشناس
  9

  مشخصه کار باقیمانده های گروهک داعش هست چون ضربه بسیار سختی از سردار سلیمانی خورده بودند و می خواستن انتقام بگیرند نگاه کنید در سالگرد شهادت ایشان این حمله صورت میگیرد احتمال دخالت اسرائیل کم است چون اسرائیل با هدف از بین بردن شخصیتی اقدام تروریستی انجام میده مثل سید رضی این حمله کور بوده و داعش از این قبیل حمله ها انجام میده که هدفش مردم باشن مثل حمله به ساختمان مجلس و یا شاهچراع

 • ناشناس
  1

  اگر با ریموت منفجر شده پس نفر داخل مردم بوده چون ریموت نهایت بردش ۲۰۰ ۳۰۰ متر نمیتونه باشه . پس نتیجه میگیریم داخلی هست

 • ناشناس
  0

  خداوند لعنت کند مسببین و عاملین این جنایت را

 • ناشناس
  1

  ما ملت همیشه در صحنه و ولایت مدار ایران آماده حمله به داعش هستیم!!

 • ناشناس
  2

  با امکانات زیاد زاد و ولد جبران میشه ولی چای دبش تو این وسط قشنگ دنج رفتش تو کما کما کما کما

 • بای بای بابا
  2

  دبش رفتش پیش اون های که خوردن و رفتن واسه صفا سیتی بندر

  نظرات شما -
  • ناشناس
   2

   ساکت شو مزدور

 • ناشناس
  1

  بخدا معلوم نیست فاز این بسیجیا چیه ...تازه تو محله ما یه مشت بچه مدرسه ای ترک موتور بسیجیای بزرگتر از خودشون سوار یه وانت هم پ چم و بلند گو با آهنگ ای لشکر ..آماده باش آماده باش ..و نوحه که تهرید برای آل صعود بود تو محله سروصدا کردند
  ...موندم خدا مگه اینا با آل صعود دوست نشدن؟ مگر حادثه کرمان به آل صعود ربط داره؟ خدا عقلی بده

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  اخبار سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد