نماینده تبریز درباره ردصلاحیت بعد از 4 دوره نمایندگی مجلس:

معتقدم خدا و مردم باید آدم را تایید کند/ جوابی به اعتراضم نداده اند/ تایید نکنند می روم طبابتم را می کنم

مسعود پزشکیان نماینده تبریز در مجلس که از ردصلاحیت خود برای انتخابات آینده مجلس به شدت انتقاد کرد.

 معتقدم خدا و مردم باید آدم را تایید کند/ جوابی به اعتراضم نداده اند/ تایید نکنند می روم طبابتم را می کنم

پزشکیان گفت: هنوز جوابی از طرف هیات های اجرایی به اعتراض من داده نشده است. ما اعتراض مان را داده ایم خوششان آمد تایید می کنند خوششان نیامد تایید نمی کنند در هر دو حالت خوشحال می شوم.

وی افزود: معتقدم خدا و مردم باید آدم را تایید کند برای من تایید یا رد اینها مهم نیست.

پزشکیان هم اکنون نماینده تبریز در مجلس است اما از سوی هیات های اجرایی (وزارت کشور) برای انتخابات بعدی مجلس، رد صلاحیت شد. انتخابات بعدی مجلس در روز 11 اسفند آینده برگزار می شود.

پزشکیان 4 دوره  در مجلس حضور داشت و دارد یعنی علاوه بر دوره فعلی (یازدهم)، دوره های هشتم، نهم و دهم نیز در مجلس،‌ نماینده بود. او بین سال های 95 تا 99 هم نایب رئیس مجلس بود. پزشکیان در دولت دوم خاتمی (سال 80 تا 84) هم وزیر بهداشت بود. وی پزشک و فوق تخصص جراحی قلب است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: موکلان من در تبریز از رد صلاحیتم ناراحت هستند تعداد زیادی می گویند اگر تایید نشوید ما پای صندوق رای نمی آییم. ما آمدیم که مردم را پای صندوق های رای بکشانیم. رهبری می گویند کاری کنید مردم پای صندوق رای بیایند اما کاری که اینها می کنند مردم را از صندوق ها فراری می دهند. اینها ضد نظام هستند. همین افراد، نظام را با مشکل مواجه کرده اند. 

وی تاکید کرد: هرچه دلشان می خواهد بکنند مهم نیست. من از نظر اعتقادی به صحنه آمدم که مردم را پای صندوق بیاورم. اگر هم تاییدم نکنند طبابتم را می کنم. در پست های که بودم پیدا کنند ببیند رانت گرفتیم یا رانت دادیم. کل خلافی که از من پیدا کردند راه رفتنم در مجلس بود و نتوانستند چیز دیگری از من پیدا کنند. اگر خودشان را بگردند کلی مشکل دارند.

منبع: عصر ایران
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 14
 • حسین
  7

  آره برو طباتت بکن. این کارو از اول باید میکردی نه اینکه بعد از این همه ....

 • ترک
  7

  قدرت انسان را احمق میکند شما که می گویید خدا باید ادم را تایید کند این حرف شما غیر منطق است شما با اسم خدا دارید سو استفاده می کنید برای حفظ قدرت خودتان

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   منظور اینه بنده چکاره است خدا همه کاره است... حرف تو مسخره تره

  • 0

   شما هم می، سوزید که چرا اسم خدا امده

 • بهنام
  8

  برو همان طبابت خود را بکن بیشتر بهت میاد .

 • ناشناس
  1

  پزشک فوق تخصص جراحی قلب و عروق که از قضا در کمیسیون تخصصی بهداشت و درمان مجلس هم عضو نیست چه نیازی دارد نماینده مجلس بشود. بیمارستان فوق تخصصی قلب به ایشان بیشتر نیاز دارد تا مجلس.

 • ناشناس
  0

  دکتر خودت را ناراحت نکن پایان شب سیه سپید است.

 • مظلوم
  0

  آفرین احسنت به شما دکترخدا ومردم ازت راضی باشند اینا کی هستند

 • ناشناس
  1

  این تاوان برملا کردن فساد اغنیا ست ،،،باید می‌دانستی که این باید بماند در خفا

 • ناشناس
  1

  به خدا خدمت شما درلباس مقدس پزشکی هزاران بار شرف دارد به همکاری و دمخور شدن با یه مشت شاسی بلند سوار ازخدا بیخبر ! آزمایش گفتن !

 • ناشناس
  0

  من میگم شاید تو اون کار هم موفق نباشی

 • مختار ثقفی
  0

  انشااله با دیداری که رهبر عزیز با اعضای شورای نگهبان داشتتد در تایید صلاحیتها تجدید نظر شود و دکتر پزشکیان که از چهره های خدوم به مردم و انقلاب هستند هم به گردونه رقابتهای انتخابات برگردند
  برای مردم حزب مهم نیست
  مهم خدمت بی ادعاست

 • ناشناس
  0

  این همه تو مجلس بودی چکار کردی؟!چه اصراری داری بری مجلس مگه اونجا چه خبره.

 • همرزم هادی
  0

  خدا ومردم جمله ای بسیار پر مفهوم .لم یشکرالمخلوق لایشکروالخالق اگر فقط از خواست خدا یادکنیم این بوسیله مرجع قابل تفسیر برای اهداف میشود ولی وقتی مردم هم درکنار خداوند بیاینداین از فساد و خودکامگی جلوگیری میکند.سرنوشت هیچ قومی متحول نمی شود مگر خودشان بخواهند .خداوند عزوجل

اخبار سایر رسانه ها