معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور:

نتیجه پرونده مهسا امینی تا ۲ هفته دیگر روشن می‌شود

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور گفت: وزارت کشور مجزای از دستگاه‌های مسئول، تحقیقات خود را آغاز و صحنه اتفاق مربوط به مرحومه مهسا امینی را بازسازی کرده است.

میراحمدی درباره پرونده مرحومه مهسا امینی در گفت‌وگوی تلفنی زنده با شبکه خبر اظهار داشت: از کلیه دستگاه های مستقیم و غیر مستقیم دخیل در پرونده مرحومه امینی درخواست اسناد مدارک و فیلم کردیم و کلیه دوربین های شهری نیز بازبینی می‌شود.

میراحمدی در ادامه گفت: مجزای از دستگاه های مسئول، تحقیقات خود را آغاز کردیم و صحنه اتفاق مربوط به مرحومه مهسا امینی را بازسازی کردیم و در کنار آن یک کمیته تخصصی پزشکی متشکل از رئیس کمیسیون بهداشت مجلس، ریاست سازمان نظام پزشکی، نماینده رادیولوژی و قلب ایران ایجاد کردیم.

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور در پایان گفت: فارغ از جنگ های روانی، رسانه ای و فضای احساسی، منتظر پاسخ سازمان نظام پزشکی و پزشکی قانونی هستیم که از ده روز تا دو هفته زمان بر است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 8
 • ناشناس
  1

  یعنی می خواهید دو هفته در کشور تظاهرات و آشوب باشد؟! لطفاً زودتر رسیدگی کنید و نتایج واقعی را به استحضار ملت شریف ایران برسانید.

 • محمود
  0

  اصل کار را اصلاح کنید وگرنه باز هم تکرار می شود امر به معروف با لسان وقلب پاک اجرایی می شود نه به زور .خیانت و سپس جنایت نکنید

 • ناشناس
  0

  این قضیه روچراایقدکشش میدین خوبدرک که مردحقش بود

 • رهگذر
  0

  پس چطور پزشکی قانونی جسد مالک متروپل و هفت جدش رو روز اول تشخیص داد تا جائیکه نزدیکانش هم می گفتند این نیست اما پزشک قانونی می گفت همینه حرف نباشه . هر کجا سخن از اعتماد است نام جمهوری اسلامی میدرخشد .

 • ناشناس
  0

  نظرتون از الان مشخصه نقص مادرزادی در سیستم عصبی و قلبی و عروقی و گوارشی و عضلانی بعد هم بیانیه تشکر از نیروی انتظامی بابت اینکه بیماری های ایشون را شناسایی کردن و به عذاب او و خانواده اش پایان دادن موندم جرج فلوید جانی کودک کش در بازداشت پلیس به دلیل مصرف الکل و مواد سنگ کوب میکنه مرثیه ها سر میدین اینجا هزار هزار جوان سالم و نخبه را سلاخی میکنید لعنت بهتون

 • ناشناس
  0

  جالبه!!!!!
  تست DNA حسین عبدالباقی کمتر از 24 ساعت مشخص میشه.
  اما پرونده مهسا امینی 2 هفته طول میکشه.
  به نظرم پرونده اش را بفرستید اهواز ، به نظر آزمایشگاههای اونجا خیلی پیشرفته تر از آزمایشگاه تهرانن.
  ظاهرا این پرونده داره مسیر پرونده هواپیمای اوکراینی را طی میکنه.

 • ناشناس
  0

  زحمت نکش نتیجه کاملا مشخصه

 • ناشناس
  0

  نتیجه اش،نوشته شده و الان تو کشو میز است،پلیس هیچ تقصیری نداره،اعمال قانون کرده و مهسا هم خودش خود به خود فوت کرده،ملت هم این دروغ و وقاحت شما را قبول می کنند!!!!!؟؟؟