واکنش ها به اظهارات کذب دبیر وقت ستاد احیای امر به معروف ادامه دارد

مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد: سرپرست دادسرای ارشاد در سال 98 نه تنها برکنار نشد بلکه ارتقا قابل ملاحظه ای پیدا کرد.

در پی اظهارات شب گذشته جلیل محبی دبیر وقت ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر مبنی بر اینکه « سال ۹۸ جلسه ای در دفتر ریاست وقت قوه قضاییه آقای رئیسی برگزار شد و گفتند که اگر اقدامات دادسرا و گشت ارشاد ادامه پیدا بکند رای آقای رئیسی در انتخابات بعدی می ریزه!  لذا تصمیم گرفته شد مسئول دادسرا مربوطه را عوض کنند.» واکنش ها و جوابیه هایی در این خصوص صادر شده است. 

مرکز رسانه قوه قضائیه: سرپرست دادسرای ارشاد در سال 98 نه تنها برکنار نشد بلکه ارتقا قابل ملاحظه ای پیدا کرد

مرکز رسانه قوه قضاییه اظهارات اقای جلیل محبی در مورد علت تغییر سرپرست وقت دادسرای صحت ندارد و اقای حاج محمدی در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ با حکم آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس وقت قوه‌قضاییه به عنوان رئیس جدید سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور انتخاب و جایگزین دکتر اصغر جهانگیر شد و از نظر جایگاه شغلی ارتقا قابل ملاحظه ای پیدا کرد. 

حاجی محمدی تا 8 آذر سال 1400 در سمت رئیس سازمان زندان های کشور و عضو شورای عالی قوه قضائیه مشغول به فعالیت بود. 

کلهر: حرف های محبی کلا کذب است 

سینا کلهر نیز که در جلسه مذکور حضور داشته است با تکذیب همه ادعاهای محبی تاکید کرد:  نه تنها هیچ اشاره ای به انتخابات و رای نشد بلکه طرح موضوع رای در آن تاریخ اساسا بلاوجه و بی معنی بود. مسأله جلسه، پیامدها و آثار اجتماعی سناریوهای مختلف از جمله طرحی بود که توسط ایشان ارائه شد. در جلسه سناریوی پیشنهادی ایشان درخصوص موضوع علاوه بر ابعاد دیگر، بر لزوم بازدارنده بودن اقدامات سلبی گشت ارشاد تاکید داشت. و پیشنهاد برخوردهای بازدارنده موثر با محوریت رسانه را داشتند. به نحوی که انتشار تصاویر این برخوردها موجبات بازدارندگی در جامعه شود.  وی ضمن بیان اینکه این /یشنهاد با واکنش منفی اعضا روبرو شد ادامه داد: 

تنش ها و اختلاف نظرهای این جلسه مدتها در گروههای مجازی میان برخی اعضای جلسه بر محور پیامدهای منفی و‌مخرب طرح پیشنهادی ایشان ادامه داشت. 

دیگر تکذیب ها 

محمد مهدی حاج محمدی سرپرست وقت دادسرای فرهنگ و رسانه نیز در توییتر خود نوشت: در خصوص ادعای عجیب آقای جلیل محبی همین بس که مسئولیتهای بنده بعد از دادسرای ارشاد به مراتب خطیر تر و مهمتر بوده است.  

مجید امامی دبیر شورا فرهنگ عمومی کشور از حاضران در جلسه مذکور نیز ادعای محبی را تکذیب کردند. 

علی جعفری هم به شدت از محبی انتقاد کرد و ادعاهای او را کذب محض دانست.

منبع: خبر فوری
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 13
 • ناشناس
  5

  چون به ضرر آقایان ‌رسوا شدنشان حرف زده .چگونه تکذیب می کنند

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   کشک باشه یادوغ فردای امروز معلوم میشه یقین داشته باشید

 • ایمان
  3

  اکبر طبری پشت میز دادگاه تمام اتهامات علیه خود را تکذیب می کرد...
  شما ها که جای خود دارد..

 • ناشناس
  1

  استغفرالله
  مگه آخوند اونم ازفیلتررده شده و دبیرستادامربه معروف ، دروغ میگه !!

 • ناشناس
  0

  وقتی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر دروغ میگوید وای به حال مردم که با عملکرد این فرد میخواهند ارشاد شوند

 • ناشناس
  0

  واقعا الان دعدعه مردم فوت این بنده خدا هست؟ من دعدعه هام و مشکلاتم چیز دیگیری هست یا من مردم نیستم؟

 • ناشناس
  0

  باشه رفتی جایی که با گشت نفرت و منحوس دیگه سر و کار نداشته باشی ،مردم سالها می گویند که این حکومت از مسائل مذهبی به نفع خودش سو استفاده می کند

 • ناشناس
  0

  کذاب هست شکایت کنید

 • یکی از مردم
  0

  ریشه تون با دروغه

 • مهرداد سربندی
  0

  میگن چهل تا مومن اگه شهادت بدهند یک نفر ادم اهل بهشته خب اهل بهشته دیگه. حالا اگه چهار نفر آدم شهادت بدهند یک نفر اهل جهنمه . چی می شه؟ باید حتما 36 نفر دیگه پیدا کنیم یا با همین چهار نفر طرف اهل جهنمه. این محبی ظاهر محب دوروغ و دونگه. اما حالا چرا دروغ تابلو بگه!!!؟ نکنه راست میگه. دروغگوها همدست شدند تا راست او را دروغ جلوه بدهند. عجب قصه ای شد این دروغ گفتن مسئولین در نظام اسلامی ما.

 • صادق
  0

  یعنی عالم دینی در حوزه قال صادق ع و قال الباقرع دروغ گویی(کذب) یاد گرفته؟

 • حبیب اله منصوری
  0

  مسولیت بهتر گرفتن دلیلی برنبودن چنین ادعای نمی شودفقط این قدر تو این چهل سال ضربه زدید به اعتقاد واعتماد مردم دیگه بس نیست اما از قرائن پیداست که عقل این جماعت بیشتر قد نمیده

 • حبیب اله
  0

  ولی خاک تو سر همتون که فقط نمی دونم این ملت چه مستوجب داشت گیر شماها افتاد امروز هم میخوان ی عده از مردم را مقابل ی عده دیگه ردیف کنن خودشون هم به دزدی واختلاس برسن نماز جمعه که ی نفر دیگه مورد اعتماد ملت باشه مگه گیر میاد تو شما آخوندها بهانه ای برای زور گویی و شانتاژ خبری دنیا دست شما را خونده اگر بامردم کنار نیایید گورتون کنده س