پذیرش استعفای سورنا ستاری/ رئیس جهاد دانشگاهی، سرپرست معاونت علمی ریاست‌جمهوری شد

رئیس جهاد دانشگاهی با حکم رئیس جمهوری، سرپرست معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری شد.

روح الله دهقانی فیروز آبادی با حکم رئیس جمهوری، با حفظ سمت فعلی به عنوان سرپرست معاون علمی و فناوری رئیس جمهور منصوب شد.

در متن این نامه قید شده است: «جناب آقای دکتر روح الله دهقانی فیروز آبادی نظر به مراتب شایستگی، تجارب و سوابق علمی و مدیریتی جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت فعلی، به عنوان سرپرست معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به "عدالت محوری"، "روحیه انقلابی"، "مردمداری"، "پاکدستی" ، "فساد ستیزی"، "قانونمنداری"، مفاد عهدنامه دولت مردمی" با برنامه ریزی و حرکت جهادی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه علم و فناوری در پیشبرد اهداف دولت مردمی و ایران قوی مجدانه کوشا باشید.

توفیق و سربلندی آن جناب را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام ماموریت‌ها و وظایف محوله از خداوند متعال مسالت می‌نمایم."

photo_2022-09-19_09-46-30

گفتنیست، دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی، تحصیلات دوره کارشناسی (۱۳۸۲)، کارشناسی‌ارشد (۱۳۸۴) و دکترا (۱۳۸۷) خود را در رشته مهندسی هوافضا در دانشگاه صنعتی شریف به پایان رساند و درحال حاضر، دانشیار دانشکده مهندسی هوافضا و عضو هیات علمی این دانشگاه است.

وی با بیش از ۱۰۰ عنوان مقاله در مجلات معتبر علمی؛ استاد نمونه آموزشی و استاد نمونه پژوهشی دانشکده هوافضای دانشگاه صنعتی شریف است. معاونت فرهنگی و اجتماعی و همکاری در معاونت پژوهشی به عنوان مشاور رئیس دانشگاه، از دیگر سوابق اجرایی دکتر دهقانی فیروزآبادی است.

62297400

فیروزآبادی همچنین تأسیس و مدیریت پردیس نوآوری و مرکز تحقیقات شهید مقدم و همچنین مدیریت مرکز رشد آن را در حوزه علم و فناوری در کارنامه خود دارد.

وی در اردیبهشت سال ۱۳۹۸ با حکم دکتر محمدمهدی طهرانچی، به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 14
 • ناشناس
  1

  ایشان داور مسابقه میدون شبکه ۳ سیما نیست؟

  نظرات شما -
  • حسنی
   2

   افسوس و صد حیف شخصیت علمی وفعال و عاشق وطن چرا باید از معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری برود واقعا نمیشود به هیچ دلیل انرا توجیح کرد با قاطعیت عرض میکنم اگر یک نفر شخصیت علمی و وطن پرست در ایران باشد انهم اقای دکتر سورنا ستاری است کسی که امریکا برای بدست اوردن وجود با برکت علمی ایشان ثانیه شماری میکند ! اقای دکتر خدا قوت و خسته نباشید .

 • ناشناس
  3

  معلوم است از مزدوران و پاچه خوار ران درجه یک است

 • ناشناس
  2

  همه دارن میرن همیشه متعجب بودم ایشون چجوری با این جماعت نفهم داره سر می کنه ؟

 • ناشناس
  1

  آقای ستاری از زندان راحت شدی! از امروز آزاد و رها هستی!

 • امییییییییییر
  1

  از مدیر جدیدت بپرس ناهار خورده اومده سرکار یانه هنوز ناشتاست

 • مملی
  1

  ببین از امضاش معلومه شش کلاس سواد هم نداره

 • ناتلی
  0

  از این حکومت و دولت مردم فریب هر کاری بر میاد

 • دایی
  1

  از اختلاس 92 هزار میلیاردی چه خبر چرا عوام فریبی میکنید چند نفره دیگرو به اسم دین و مذهب و گشت ارشاد باید بکشید

  نظرات شما -
  • ...
   0

   92000 میلیارد اختلاس، در دولت متبوع شما ( بی کفایت و بیسواد و بیشرف روحانی) رخ داده نه دولت دکتر ربیسی.

 • علم الهدی
  1

  ناهار خوردی داماد عزیزم اینارو نوشتی

 • ناشناس
  1

  امضای ایشان مار گونه شکل است. با سرزبونی که داره قادر است مار را از سوراخ بکشه بیرون، آنوقت ما باید کلی زور بزنیم تا مار را وارد سوراخ کنیم.

 • ناشناس
  1

  سورنا با عدم تفکر عمیق، کارشناسان و پژوهشگران را به سمت دلالی و تجارت سوق داد و اقتصاد کشور را با آسیبهای جدی مواجه ساخت.

 • باد صبا
  0

  استعفای شخصیت دانشمندی مثل دکتر ستاری خیلی چیزها را به ملت ثابت می کنه ، انسان باسوادی مثل ستاری در دولتی که رییسش ۶ کلاس سواد داره نمیتونه کار کنه .ستاری فکر می کرد رییسی هم مثل روحانی با کلاس و باسواده ولی زود فهمید توی دولت بیسوادها نمیتونه کار کنه