برگزاری اولین جلسه بررسی ابعاد فوت مهسا امینی در کمیسیون امور داخلی کشور

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از برگزاری اولین جلسه این کمیسیون به منظور بررسی ابعاد فوت مهسا امینی با حضور نمایندگان فراجا و پزشکی قانونی خبر داد.

علی حدادی، با اشاره به دستور رئیس مجلس به  کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مبنی بر پیگیری ابعاد حادثه فوت مهسا امینی، بیان کرد: امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها نشستی با نمایندگان نیروی انتظامی،  پزشکی قانونی و نهادهای مرتبط برگزار کرد تا علل فوت خانم امینی را بررسی کند.

در این نشست ماجرای فوت خانم امینی و شواهد و قرائن اولیه مورد بررسی قرار گرفت و کمیسیون شوراها منتظر است تا نظر نهایی پزشکی قانونی به مجلس ارائه شود.

وی در ادامه اظهار کرد: فعلا زود است تا درباره فوت مرحومه امینی صحبت شود و باید بررسی‌های لازم صورت گیرد تا به درستی مشخص شود که علت فوت وی چه بوده است و تا مشخص شدن ماجرا مجلس پیگیر خواهد بود و گزارش نهایی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در ادامه تصریح کرد: همچنین فارغ از فراجا و پزشکی قانونی از نهادهای مرتبط هم درخواست ارائه گزارش کرده‌ایم تا کاملا مشخص شود که علل فوت چه بوده است و اگر قصوری در این ماجرا پیش آمده باشد با آن برخورد خواهد شد.

منبع: ایسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 6
 • ناشناس
  1

  به گفته برادر ایشون که میگه من دو ساعت پشت در بازداشتگاه بودم را فراجا از لحظه ورود ون تا لحظه خروج امبولانس را بطور کامل برای روشن شدن و رفع این اتهام به پرسنل زحمتکش فراجا در رسانه ها بدون تقطیع پخش کنند

 • ناشناس
  0

  جلسه ماست مالی شروع شد

 • ناشناس
  1

  احسنت بر ملت مقاوم و سرسخت ایران اجرکم عندالله یا مهدی

 • چگوآرا
  0

  جالبس برادر حناچی شهردار سابق تهران از منافقان خلق بود..پسر میرسلیم جاسوس منافقان و...بچه های مردم عادی برای کوچکترین مساله ،حتی در بخشهای خصوصی هم استخدام نمی شوند.چه رسد به دولتی؟!جالب نیست😅

 • ايران
  0

  فقط يك لحظه تصور كنيد كه ،دختر،خواهر ،همسر ويا مادر شما جاى مهسا بود ،آنوقت چه مى نوشتيد

 • ناشناس
  0

  این نمایندگان انتصابی حکومت است نه ملت ....پس خانه ملت نیست که از ملت دفاع کند ،،،،،تنها راه ،،مبارزه منفی است که همه مردم باهم انجام بدهند