وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد:

دستگیری ۱۰ نفر از تروریست‌های تکفیری ـ صهیونیستی داعش

سربازان گمنام امام زمان (عج) ده نفر از تروریست‌های تکفیری - صهیونیستی داعش که قصد انجام چند عملیات تروریستی در میان عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را داشتند؛ دستگیر کردند.

وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای در این باره اعلام کرد:

یا عرض تسلیت ایام مصیبت آل‌الله و دعا برای قبولی عزاداری‌ها، به استحضار ملّت شریف ایران اسلامی می‌رساند که سربازان گمنام امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) در سه روز گذشته، ده نفر از تروریست‌های تکفیری - صهیونیستی داعش را که به قصد انجام چند عملیات تروریستی در میان عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) اعزام شده بودند، دستگیر کردند.

رژیم جنایتکار صهیونیستی که پس از ناکامی بزرگ هفته‌ گذشته در انفجار یک مرکز حساس کشور توسط تروریست‌های تجزیه طلب موسوم به کومله، به‌دنبال تحت‌الشعاع قرار دادن آن شکست سنگین و ترمیم روحیه‌ی سرسپردگانش بود، این‌بار تلاش کرد تا از طریق تیم‌های تکفیری - داعشی برای عملیات تروریستی خود در مجالس عزاداری حضرت امام حسین (علیه‌السلام) اقدام نماید؛ که با آمادگی پیشینی مجاهدان گمنام وزارت اطلاعات و تحت نظر داشتن مُزدوران از مبدأ ترکیه و عراق، تروریست‌های تکفیری را در دو منطقه غرب و جنوب کشور بازداشت و کلیه‌ی تجهیزات انفجاری، وسایل ارتباطی و سلاح‌های همراه آن‌ها را به‌طور سالم کشف و ضبط کردند. ضمناً با توجه به تیراندازی تروریست‌ها در زمان بازداشت، دو دلاور مرد گمنام مجروح شدند که ان‌شاءالله مشمول ادعیه‌ی عزاداران حسینی قرار گیرند.

سربازان گمنام امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) اعلام می‌نمایند که مقتدرانه، هوشمندانه و با بذل سلامتی و جان خویش از امنیت کشور و آرامش مردم سرافراز ایران اسلامی حراست می‌نمایند. در عین حال از هیآت، تکایا و سایر مجالس عزاداری و از کلیه‌ی عزاداران حسینی تقاضا دارند که در این ایّام ضمن دعای بیش از پیش برای موفقیت همه‌ی مرزداران و حافظان امنیّت کشور و شکست دشمنانش، همچون گذشته با هوشیاری کامل، هر مورد مشکوک را به ستاد خبری وزارت اطلاعات (113) یا نیروهای امنیتی و انتظامی حاضر در محل گزارش نمایند.

همچنین به اشغالگران بیت‌المقدس شریف و مُزدوران تکفیری – داعشی و تجزیه‌طلبان تروریست اعلام می‌نمایند که برای اقدام ناکامِ خود نیز با پاسخ کوبنده‌ی جان برکفان گمنام ملّت بزرگ ایران اسلامی مواجه خواهند شد.

منبع: فارس
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 26
 • تیغ اره
  7

  افراط و تفریط هردو آفت امت اسلامه هم اون تکفیریهای احمق گمراهند هم شما احمقها که آهل بیت پاک رو آل الله خطاب میکنید .
  لم یکن له کفوا احد .
  خاک بر سر هردوتان

  نظرات شما -
  • حاج قاسم طوسی
   1

   آیا کسی باور میکنه؟؟

 • ناشناس
  0

  داعشی یک تفکر سلفی است ومرز نمی شناسد درهرمنطقه ویا قاره ایی اقدامات پوچ میکنند زیرا تاکنون تجربه ثابت کرده که به اهداف خودشان نمیرسند جز اینکه جان خود را ازدست میدهند .این تفکرات غلط زاییده وهابیت است که باید سرشاخه های آن سوزانیده شود شما باید به ریشه ها توجه کنید نه به شاخه ها ریشه سوزانیده شود شاخه ایی درکار نیست . اصلا باید مجموعه ایی کارآمد وتوانمند صرفا برای مبارزه با این سلفی های احمق باید باشد که تمام رگه های حیاتی آنان را زیر نظر بگیرند.آمریکا ایمن الظواهری را صرفنظر ازدروغ ویاراست تو بالکن خونش میکشند شما با این پهپاد ها چرا رهبران سلفی را نمیزنید شما مثل آمریکاییها بگویید امنیت کشور مهم است وباید ازبین بروند من دوست دارم همین کار آمریکاییها را بکنید گر چه دستگاه دیپلماسی مصلحت اندیشی میکنه.

 • بابک
  6

  تروریست ، تکفیری ، صهیونیستی، داعشی . این اصطلاح فقط در دایره المعارف ولایت آخوندها قابل رویت است . داعشی که مسلمان است همزمان تروریست ، صهیونیست و تکفیری . باز خوبه که عضو سیا ، انتلجنس سرویس و مافیا نیست .

  نظرات شما -
  • محمدایمان
   16

   ّبین جو سازی نکن هرچیزی جایی داره وقتی هیچی نمیدونی خودتو قاطی نکن
   ایرانی جماعت داعش و تروریست و حسابش و با گرانی و بقیه چیزها جدا میکنه
   پس الکی تو هر خبری چرت پرت ننویس
   میفهمی خبر چی بود یعنی هم وطنای عزیز و با شرافت من در حین عزاداری داعشی ها نقشه داشتن براشون بعد تو اومیدی چی بلغور میکنی

  • به محمد ایمان
   3

   جناب محمد ایمان ساندیس خور بسیجی

 • ناشناس
  4

  الکیه شواف که چی

  نظرات شما -
  • سس
   1

   لا ماذا فاذا لا فارسی تایپ؟؟

 • بردی
  2

  به محمد . کدام داعشی میتواند همزمان صهیونیستی هم باشد . داعشی ها خود را مسلمانان میدانند یا مانند بقیه ادعای مسلمانی دارند برای یک فرد غیر مسلمان از کجا باید تشخیص دهد که کی مسلمان واقعی است ، درست مانند صدام ، قذافی، مجاهدین خلق ، موتلفه ، حزب الله لبنان ، پادشاه عربستان . امیر کویت ،،سید نصرالله و امثالهم تمام آنها ادعای مسلمانی داشتند و یا دارند و مردم کشورشان سالها فریب حرفهای انها را خوردند یا میخورند

  نظرات شما -
  • naseri
   7

   خودت فهمیدی چی گفتی و به کی گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • هفت لنگ بختیاری
  1

  پس‌چرا داعش توی فلسطین حضور نداشت چرا به سمت اردن‌نرفت.پس اون همه پول و دلاری که واسه جشن شکست داعش گرفتید رو چرا از خزانه خارج کردید

 • ناشناس
  0

  کی این جنگ و دشمنی و جهالت در این دنیا تمام میشه مگر همه آفریده خداوند نیستیم مگر همه فرزندان یک زن و مرد نیستیم پس چرا با هم‌ دشمنیم

 • 1

  خدا لعنت کنه داعش رو
  خدا لعنت کنه دولت خبیث آمریکا رو که داعش رو ایجاد کرد
  خدا لعنت کنه رژیم کودک کش صهیونیستی رو که داعش رو پرورش می ده
  ان شاء الله شر داعش به خودشون بر گرده و طعمش رو بچشند
  آمین

  نظرات شما -
  • خدا
   0

   لعنت برتو

 • 4

  بدبخت آن مزدورانی که برای رژیم جنایتکاری مثل رژیم صهیونیستی دنیا و آخرت خود را فدا می کنند

 • 5

  سلام و درود خدا بر تمام رزمندگان اسلام و خصوصا سربازان گمنام امام عصر (عجل)

 • شیران
  1

  سیاست خیلی جالبه
  ایران با ترکیه دوسته ولی ترکیه یک بسیج در سوریه درست کرده که دشمن ایران اند

 • ناشناس
  0

  تکفیری صهیونیستی داعش اینها چه ربطی بهم دارند یکی تندروی یهودی یکی تندروی اسلامی از کی باهم برادر شدند من نمی‌دانم

 • ناشناس
  0

  بیش از 300 هزار نفر یمنی به خاطر اهانت، خیانت، دخالت و مداخله آمریکا، انگلیس، اروپا، امارات و اسرائیل به همراه عربستان سعودی در این مدت 8 سال کشته شدند.
  مقام اماراتی نگران فعالیت آمیز هسته ای ایرانه ولی نگران از تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وانسانی امارات و متحدانش از سال 1394 تاکنون دریمن نیست شرم آور و تاسف بار است.

 • 0


  دخالت و مداخله مقام اماراتی درباره توسعه هسته‌ای ایران 100 درصد به خاطر ناتوانی، کوتاهی، سکوت و خیانت دولت، مسئولان و نمایندگان مجلس بوده است تاکنون در مورد جنایت های امارات و متحدانش در منطقه و یمن سکوت کرده اند، هیچ کاری، اقدامی و اعتراضی نمی کنند و خفه خون گرفتند گرفتند چرا؟

 • 0

  عربستان سعودی جنایتکار و امارات جنایتکار از سال 1394 تاکنون در یمن جنایت می کنند، آدم می کشند، مردم مظلوم، بی دفاع و بی گناه یمن را قتل عام می کنند و هم به همراه القاعده و داعش دست به اقدامات تروریستی می زنند و کشورهای به اصطلاح هم دراین مدت 8 سال هیچ کاری، اقدامی و اعتراضی نمی کنند، خفه خون گرفتند و سکوت کرده اند پس دیگر چه انتظار از آمریکا، کشورهای اروپایی و اسرائیل داریم.

 • ناشناس
  0

  تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری و غیر انسانی عربستان سعودی و امارات همراه با چند کشور دیگر در یمن 100 تاکنون فقط به خاطر ناتوانی، کوتاهی، خیانت و سکوت کشورهای به اصطلاح اسلامی بوده است.

 • 1


  تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری و غیر انسانی عربستان سعودی و امارات همراه با چند کشور دیگر در یمن 100 درصد فقط به خاطر ناتوانی، کوتاهی، خیانت و سکوت کشورهای به اصطلاح اسلامی بوده است.
  جنایت های امارات جنایتکار از سال 1982 تاکنون برای همه مردم دنیا ثابت شده است که در هر جای دنیا جنایتی رخ می دهد دست امارات جنایتکار در کار است.
  امارات جنایتکار به همراه عربستان سعودی جنایتکار از سال 2015 تاکنون غیرنظامیان یمنی را با بمب های ساخت ایتالیا می کشد.
  غربی‌ها جنایتکاراز سال 2015 تاکنون با فروش تسلیحات به ائتلاف سعودی در فاجعه یمن شریک هستند.
  که سعودی‌ها مسئول وضعیت موجود هستند، اما غربی‌ها با صادرات تسلیحات در این جنایت شریکند و تمامی مردم را قربانی می‌کنند.

 • ناشناس
  0


  لعنت بر دولت حسن روحانی در مذاکره مردم ایران را گرفتار کرد
  لعنت بر دولت حسن روحانی در مذاکره اقتصاد کشور را گرفتار کرد

 • 1


  لعنت بر دولت حسن روحانی در مذاکره مردم ایران را گرفتار کرد
  لعنت بر دولت حسن روحانی در مذاکره اقتصاد کشور را نابود کرد
  لعنت بر دولت حسن روحانی در توافق هسته ای و برجام و مذاکرات وین مردم ایران را گرفتار کرد
  لعنت بر دولت حسن روحانی در توافق هسته ای، برجام و مذاکرات وین اقتصاد کشور را نابود کرد

 • ناشناس
  0


  اعتراف عفو بین‌الملل: امارات به "جنایتکاران جنگی" در یمن اسلحه می‌دهد