یک نماینده مجلس به نقل از باقری کنی خبر داد:

عزم جدی ایران و طرف مقابل در این دور از مذاکرات وین

یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که احتمالا به زودی دور جدید مذاکرات در وین برگزار خواهد شد.

یعقوب رضازاده اظهار کرد: در چند روز گذشته اعضای کمیسیون امنیت ملی جلساتی با آقای باقری رئیس تیم مذاکره کننده هسته ای داشتند. طبق مباحث مطرح شده با توجه به تلاش‌های طرف‌های اروپایی برای به نتیجه رسیدن مذاکرات برجام، احتمالا در روزهای آینده دور جدید مذاکرات برگزار خواهد شد.

وی افزود: این دور از مذاکرات با پشتوانه و عزم جدی طرف ما و طرف مقابل صورت می گیرد، چندین سال است که مذاکرات بدون نتیجه مانده و ان شاءالله با رویکرد جدید توافق خوبی بین طرفین انجام می شود. البته توام با دقت عمل و رسیدن به نتیجه قابل قبول برای ملت و مجلس خواهد بود.

رضازاده درباره مکان مذاکرات گفت: احتمالا در وین برگزار خواهد شد. البته ما پیشنهاد کردیم مذاکرات در خاک کشور ما باشد ولی در نهایت مکان قطعی مذاکرات بعد از توافق طرفین مشخص می‌شود.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • ناشناس
  2

  آمریکاواسراییل هیچ غلطی نمیتوانندبکنند تمام ملت پشت تیم مذاکره کننده هستیم تاتمام حقوق ایران رانگرفته ایدکوتها نیایید،تمام مشکلات ما داخلی است وربطی به تحریم هاندارد

 • ناشناس
  0

  هیچ عزمی وجود ندارد حاکمان تصمیم خودشون رو گرفته اند نظام ایران هدفش چسبیدن به روسیه و چین است مخصوصا حالا که هر دو روابط بدی با امریکا دارند و ادامه کل کل قدیمی و بی دلیل با امریکا در نتیجه وخیم تر شدن اقتصاد و معیشت مردم .چیزی که مردم ایران منوجه ان نمیشوند اینست که چرا باید همیشه یکطرف باشیم چرا مثل عربستان ژاپن کره جنوبی و امارات مالزی ترکیه مصر افریقای جنوبی و بقیه کشورهای رو به پیشرفت با همه دنیا نباید ارتباط داشته باشیم چرا مسئولین هیچوقت نمیخوان بگن اشتباه میکنن چرا خودشون رو خدا و تصمیماتشون رو خدایی میدونن .

 • ناشناس
  1

  ایران وقتی آباد و قدرتمند میشود که بدون هیچ پیش شرطی در دامن ابرقدرتها قرار گیرد و ارتباطات قوی و منطقی برقرار کند و از دخالت های بیمورد دست بردارد چون در نهایت به ضرر مردم ایران تمام شده و میشود.