توضیح وکیل مهدی هاشمی در خصوص حضور موکلش در خیابان فرشته/ با تقاضای عفو مشروط موکلم موافقت نشد

وکیل خانواده هاشمی رفسنجانی گفت: آزادی مشروط نیز حق مهدی هاشمی است و به وی تعلق می گیرد اما متاسفانه تا کنون موافقت نکردند.

سید محمود علیزاده طباطبایی در واکنش به عکس منتشر شده از مهدی هاشمی رفسنجانی در یکی از خیابان های تهران گفت: مهدی هاشمی به ناحق ۱۰ سال به زندان محکوم شده است و در حال گذراندن دوران محکومیت خود است. طبیعتا استفاده از مرخصی حق طبیعی هر زندانی است و ایشان نیز از این امکان استفاده کرده و در مرخصی می باشد.

وی ادامه داد: آزادی مشروط نیز حق مهدی هاشمی است و به ایشان تعلق می گیرد اما متاسفانه تا کنون موافقت نکردند.

علیزاده طباطبایی گفت: استفاده مهدی هاشمی از مرخصی موضوعی طبیعی است اما برخی کاربران شبکه های اجتماعی و افراد به گونه ای رفتار می کنند که نباید او از مرخصی استفاده کند و گمان می کنند که غیر از مهدی هاشمی و محمدعلی نجفی هیچ فرد دیگری در زندان نیست که هر چند وقت یکبار به مرخصی آنها انتقاد می کنند.

منبع: مدارا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 8
 • ناشناس
  3

  مهدی خان با پشتوانه اکبرشاه، غرق شده در استخر فرح، به غارتگری و اختلاسگری پرداخت، و به زندان محکوم شد، و اینک گردن کلفت تر از قبل آزاد خواهد شد و احتمالا به توبه و راز و نیاز و عبادت خداوند مشغول خواهد شد، البته اگر وسوسه های ابلیسی اجازه دهد.

 • خالقی
  3

  مهدی هاشمی چون فرزند آیه الله هاشمی حقش هست که درزندان باشد!!!

 • ایرانی درجه بیست
  2

  اون بدبختی که سه تا بسته با دوم زمینی سرقت کرده بود بی گناه ه نه این گردن کلفت مفتخور که طبق خاطرات بابای رنگارنگش در دانشجویی عضو هئیت مدیره پارس جنوبی بوده .خاک بر سر ما که تو وکیله این مملکتی

 • ناشناس
  1

  اين حرفها كدومه … سالي چند بار خودمون اخبار رو ميبينيم كه ميگن اين اقا داره بيرون هوا ميخوره و وكيلش هم تاييد ميكنه… كدوم يكي از شهروندان عادي كه مرتكب اشتباه كوچيكتر از اين اقا شدن سالي چندين بار حق ازادي دارن ..؟؟؟!!!!

 • مهیار
  0

  اینا خودشونو صاحب مملکت می دونن

 • ع-الف
  1

  کاملا درسته و مهدی هاشمی صرفا به خاطر لج بازی های سیاسی در زندان است و هیچ گناهی ندارد .
  واما آقای علیزاده طباطبایی شما نباید نام مهدی هاشمی رفسنجانی را در کنار نام محمد علی نجفی قرار دهید چرا که زندانی شدن این دو فرد، هیچ شباهتی با هم ندارد.
  آقای وکیل لطفا مراقب حرف هایتان باشید!

 • ع.ا.ق.م
  0

  با سلام از " قوه قضائیه" و نهادهای ذیربط و... انتظار داریم: برای روشن شدن اذهان مردم و... در باره ادعای " سید محمود علیزاده طباطبایی "که مدعی شده اند: " مهدی هاشمی..." به ناحق ۱۰ سال به زندان محکوم شده است.... !!!!!!! اظهار نظر و پیگیری های جدی را انجام دهند که: (1)آیا ادعای این وکیل درست است؟ اگر ادعای وی درست است!! پس رفسنجانی چرا در حبس و... زندان است. (2) و اگر ادعای این وکیل نادرست می باشد!!! آیا عمومی کردن این ادعا در رسانه ها و ایجاد ذهنیت های منفی در اذهان عمومی (دوست و دشمن و...) پیگرد قانونی و جزایی و کیفری و... ندارد؟؟؟!!!
  (3) اگر به فرض یک نفرآدم معمولی ( مثلا یک کارگر و و کارمند عادی ) مثل " سید محمود علیزاده طباطبایی" که تمام رسانه های داخلی و خارجی و... اخبار خانواده رفسنجانی و... و وکیلش را پیگیری می کنند، مصاحبه ای بر علیه یکی از ارکان رکین نظام(قوه قضائیه ) را انجام می داد !! حکم و جرم و مجازاتش چی بود؟؟؟؟
  ظاهرا؛ در رسانه ها" خبرفوری ۲۴ دی ۱۴۰۰ ۱۹:۰۶ / کدخبر 2919593"آمده است: سید محمود علیزاده طباطبایی" در واکنش به عکس منتشر شده ، از مهدی هاشمی رفسنجانی در یکی از خیا بان های تهران گفت: مهدی هاشمی به ناحق ۱۰ سال به زندان محکوم شده است. و در حال گذراندن دوران محکومیت خود است."

 • ناشناس
  0

  پادشاهان رو مانند کیف ق ا پ ا ن و دزدان کوچک که به زندان نمی ب ر ن د و جلوی زن و فرزندشان دستبند نمی زنند آبروشان می ره .فقط قانون مال مستضعفان هست