مدیرعامل بنیاد مکتب حاج قاسم در نامه به رئیس سازمان صداوسیما:

با رأفت اسلامی نسبت به فرد هتاک به حاج‌قاسم تصمیم‌گیری شود

مدیر عامل بنیاد مکتب حاج قاسم در نامه‌ای به رئیس سازمان صداوسیما خواستار بررسی هتاکی یکی از عوامل سریال‌های این سازمان نسبت به شهید سلیمانی بر اساس رأفت اسلامی شد.

 در پی هتاکی یکی از عوامل درگیر در یکی از سریال‌های صداوسیما به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و نیز اعتراض مردم به این عمل، روابط عمومی صداوسیما هم در بیانیه‌ای این عمل را محکوم کرده و قول پیگیری این مساله را داده است.

با این حال مدیر عامل بنیاد مکتب حاج قاسم در نامه‌ای به رییس سازمان صداوسیما خواستار این شده است که با فرد خاطی با رأفت اسلامی برخورد شود چرا که مشی و شیوه سردار شهید هم همین بوده است.

متن این نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای پیمان جبلی ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

در روزهای گذشته جریانی کور در خارج از کشور که از محبوبیت شهید سلیمانی نگران بوده و هست، در تلاشی ناشیانه، با جعل نامه‌ای منتسب به خانم زینب سلیمانی در مورد کمک ۲ میلیون دلاری به ازدواج دختران لبنانی، توان رسانه‌ای خود را به میدان آورد تا با غبارآلود کردن فضا، بتواند بر افکار دوستداران این شهید تاثیر بگذارد. هر چند عموم مردم بصیر ایران متوجه حقیقت ماجرا بودند، اما برخی از هموطنان تحت تاثیر این خبرسازی جریان سعودی قرار گرفته که مطلب منتشر شده از بستگان همکاران رسانه ملی هم در همین چارچوب ارزیابی شد.

اکنون ضمن سپاس از توجه رسانه ملی به پاسداشت یاد و نام شهید سلیمانی پیرو اطلاعیه روابط عمومی سازمان صدا و سیما در خصوص پیگیری انتشار مطلب موهن نسبت به سردار شهید سلیمانی در صفحه شخصی یکی از عوامل آن سازمان، خواهشمند است با توجه به اظهارات فرد یاد شده درباره این موضوع، با رأفت اسلامی نسبت به این موضوع تصمیم‌گیری شود چرا که مشی شهید سلیمانی، اشیاء علی الکفاح و رحمان بین هم است. شهید سلیمانی دختران سرزمین خود را دختران خود می‌دانست و هیچ پدری را سودای برخورد با دختر خود نیست، سرمایه بزرگ شهید سلیمانی، محبت مردم است.

از زحمات آن مجموعه معزز کمال تشکر و امنتان را داریم.

حمید اصلانی مدیر عامل بنیاد مکتب حاج قاسم؛

حفظ و نشر آثار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

منبع: مهر
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
  • محمد از کرمان
    0

    کار را به کجا رسانده اید که به تنها انسان خدایی زمانه و به معنی حقیقی مجاهد فی سبیل ا...، هتاکی می شود. کسی که تمام هست و نیست خود را در راه حقیقت و روشنایی با اخلاص کامل تقدیم کرد و امروز از عرش نظاره گر کارکرد ما است. تا دیر نشده علل این رفتارها را بررسی کنید کمی به خود بیایید تا شرمنده این خیل عظیم مقربان الهی نباشیم ...............