واکنش امام جمعه ورامین به دادگاه «آبان۹۸»:

این نمایش یکی از مسخره‌ترین اقدامات حکومت جنایتکار بریتانیا است

خطیب جمعه ورامین با تاکید بر توجه به نوآوری ها و خلاقیت استعدادهای علمی کشور گفت: سپردن نظام آموزشی به عناصر انقلابی و کارآمد از هجرت نخبگان می کاهد.

حجت الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ورامین ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین درس‌های اخلاقی ذکر و یاد خدا است اظهار داشت: آنچه موجب آرامش روح و روان می‌شود این است که انسان همیشه خدا را شاهد و ناظر ببیند و به او توکل کند و از او استمداد بطلبد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به برگزاری دادگاه نمایشی آبان ماه در انگلیس عنوان داشت: این نمایش یکی از مسخره ترین اقدامات حکومت ظالم و جنایتکار بریتانیا است اینها به بهانه اینکه در آبان ۹۸ در جریان فتنه کشور عده‌ای کشته و یا آسیب دیده اند دادگاهی را تشکیل دادند و اتهامات واهی را نثار نظام اسلامی کردند اولاً دولت انگلیس جنایتکار در طول چند قرن دستش به خون مظلومان جهان به خصوص مردم ایران آغشته است و اگر باید کسی محاکمه شود این دولت و سران آنان است فقط این دولت در کارنامه خود ایجاد قحطی و نسل کشی ۶ میلیون نفر را دارد ثانیاً دولت انگلیس خوب است به جای این فرافکنی‌ها بدهی خود را به ملت ایران ادا کند انگلیس ۴۰۰ میلیون پوند معادل ۵۳۵ میلیون دلار بابت یک قرارداد به ایران بدهکار است آنان ۱۵۰۰ تانک و ۲۵۰ خودرو زرهی به ایران فروخته ولی با پیروزی انقلاب این قرارداد لغو شد و تاکنون پول آنها استرداد نشده است.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 10
 • کارشناس
  0

  چون دستتونو رو کرده

  نظرات شما -
  • بسیجی
   0

   اره من خودم ۶ نفرو توی شهر قدس کشتم

 • خدا
  0

  از چی میترسی.یک دادگاه مردمی است نه حکمی صادر میکند نه کسی رو محکوم میکند.فقط حقایق رو مشخص میکند

 • ناشناس
  0

  شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی
  هر لحظه به دام دگری پای بستی
  گفتا شیخ هر انچه گویی هستم
  آبا تو چنان که مینمایی هستی؟

  خیام

 • دومان
  0

  کل تاریخ ایران بعد عرب ها به شماها یک حکومت بدهکار بود که اونم که هیچ تپه ای سالم نذاشتین ...بچاپید و به غارت ببرید که وقت تنگ است...ظلم پایدار نیست و طوفان نزدیک

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   نه عزیزم اگه ما اهل تفکر بودیم بعد از حوادث اشغال ایران توسط اعراب و زمان صفویان دوباره کشورمون را دست این جماعت نمی سپردیم. افسوس که ما ملتی فراموشکاریم .

 • 1
  0

  شما نگران اعتراض چند انسان بی گناه که با ماشین کار می کردند و بهشون میگید فتنه پر یا نگران پولهای این ملت که به شما پرداخت نمیشه

 • حسین
  0

  انگلیس جای خود شما چرا؟

 • حسنی
  0

  حاج آقا ، شما که همین نمایش مسخره را هم برگزار نکردید .

 • ناشناس
  0

  خون بیش ازنفر جوان ریخته شده حرف مفت می زنی مفتخور