علی مطهری: نگذاریم پرونده مهسا امینی به سرنوشت ستار بهشتی و زهرا کاظمی دچار شود

نماینده سابق مجلس نوشت که نگذاریم پرونده مهسا امینی به سرنوشت ستار بهشتی و زهرا کاظمی دچار شود.

علی مطهری نوشت:

 فرض می‌کنیم هیچ ضرب و شتمی بر مهسا امینی نبوده و صِرف ترس و نگرانی باعث سکته او شده است. چرا شما به عنوان ناهی از منکر این روان‌شناسی را نداشتید که ترس و نگرانی او را درک کنید و همه را به یک چوب می‌رانید؟ پس صلاحیت نهی از منکر را نداشته‌اید.

پیشنهاد می‌کنم از طرف سازمان نظام پزشکی یک هیئت بی‌طرف تعیین شود تا روشن کند آیا ضربه مغزی در کار بوده یا نبوده است. نگذاریم در صورت وجود ضربه مغزی، مهسا امینی هم به سرنوشت زهرا کاظمی، زهرا بنی‌یعقوب و ستار بهشتی دچار شود که به بهانه حفظ نظام حقایق را کتمان کردند. صداقت موجب تقویت نظام است.

 

منبع: اعتمادآنلاین
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 14
 • سعید گودرزی
  1

  حاج علی خودت کنترل کن انشالله چیزی که میخوای میشه ...

 • ناکام
  0

  دروود بر شرفت علی مطهری ......
  هر چند که هر چیزی باشه کتمان میکنند .....
  اصلاح کلی قانون اساسی در مورد پوشش باید انجام بشه.....

  نظرات شما -
  • ضد آقازاده گی .....
   2

   در بیانات و توییت های ایشان اثری از فضیلت و شرافت دیده نمی شود که به آن درود فرستاد ...
   این حضرات می خواهند از قافله خود محبوب پنداری بی نمکانه عقب نمانند آنهم در وقتی که نظام دچار این چنین حوادثی می شود که بی بی سی و معاندین از آن بهره برداری کنند ..
   آقای مطهری کمی از سلبریتی های خودشیفته ندارد .

  • 0

   قانون اساسی؟!

  • 0

   موافقان حجاب اجباری که مدعیند بخاطر حفظ کیان خانواده از حجاب طرفداری میکنند میشود بفرمایند میزان طلاق تو مملکت ما که هنوز خیلی مردم با حجابند بیشتراست یا تو کشورهای اروپایی ؟

 • مسعود
  0

  چشم
  اگه پرونده اش دست من شهروندمعمولی بیفته ، اطاعت *چه توقع و تلخند زشتی*

 • ناشناس
  0

  ایشون داره میگه ماست مالی و ماله کشی شده الان نشه !

 • کیخا
  2

  شما قصاص قبل از حکم کردید آقای اصلاحات حالا نوبت نظام است که سوال کند

 • ناشناس
  1

  چند سال پیش حین مسابقه ی زنده والیبال ایران در خارج از کشور همین آقای مطهری شاکی شد چرا تصویر زنان تماشاچی رو سانسور نکردین که اون موقع ضرغامی رییس صدا و سیما بود در جواب به ایشون گفته بود ما که چیزی ندیدیم شاید شما به جای تماشای بازی حواست به تماشاچی ها بوده!

  حال تا زمانی که چشمهای آلوده و افکار مریض در جامعه هست که با دیدن دو تار مو هیجانی می شوند وضع به همین منواله چون متأسفانه بعضاً کسانی بر مسند قدرت هستند که چنین افکاری دارند و همه رو به کیش خودشون می پندارند!

  باید ریشه یابی و درمان کرد چرا در کشور اسلامی ما تجاوز به کودکان و نوجوانان پسر وجود داره ؟ هفته ی پیش امیر حسین خادمی آیا حجاب رو رعایت نکرده بود! یا اون نوجوان پسر ده ساله ی مشهدی که چهار سال پیش توسط راننده مورد اذیت قرار گرفت و کشته شد! یا جوان پسر اوتیسمی که هفته ی پیش خبر اذیت و آزارش در رسانه ها پخش شد آیا بی حجاب بود!؟ یا اون آتنای کوچک پارس آبادی یا کودک چند ماهه ی رشتی که توسط ناپدریش بهش تجاوز و کشته شد و هزاران مورد دیگر! داستان محمد بیجه رو که پسر بچه هارو به دام مینداخت!!!

  تا الان می گفتیم دخترانمون را از شر نگاه ها و دست های پلید محافظت کنیم ولی همین هفته ی پیش من با شنیدن خبر امیر حسین خادمی 16ساله نگران پسرم شدم!

  با تشکر از خبر فوری که تا جایی که براش مقدور هست نظر مردم رو نشر می ده ،امیدوارم که این نظر بنده رو هم محبت کرده و نشر دهد.
  وقتی فضای انتقادی در جامعه باشه و حرف مردم به یمع و نظر مسئولان برسه قطع به یقین اون جامعه رو به رشد حرکت می کنه.
  لطفاً صدای مردم باشید با تشکر

 • رابی
  0

  برفرض مثال هم دو تا مامور را محاکمه کردید.خب این مامورها از چه کسی دستور گرفته بودند.بعدا مشکل مردم تنها گشت کشتار نیست .هشتاد درصد ملت ایران به واسطه حاکمیت این رژیم زیر خط فقر زندگی می کنند.

 • متفاوت
  1

  همانگونه که با کتمان نمیشود نظام راحفظ کرد با تملق و خود شیرینی هم نمیشود.جنااااااب مطهری.

 • ناشناس
  0

  کی نباید بگذارد وقتی شماها که مثلا بزرگان قومید وبزرگتر از شماها خوف وتقیه میکنند مردم محتاج به نون شب چکاری میتوانند بکنند .

 • سید محمد میرصفا
  1

  میترا استاد یادت هست ، هنوز خیلی زود است برای آلزایمر گرفتن ، آدم خوبه در زندگی شرف داشته باشه .

  نظرات شما -
  • علی
   0

   شما ها پول بی شرفی می گیرد.این صحبت ربطش به میترا استاد چه بود؟غیر از اینکه پول گرفتی تا شرف نداشته خودتو بفروشی.