فرمانده قرارگاه عمار:

مذاکرات به نتیجه خواهد رسید/ وضع اقتصادی هم بسیار خوب می‌شود

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار گفت: ایران، منطقی ترین کشور دنیا است. ما هیچگاه میدان مذاکره با اروپا را ترک نمی کنیم و مذاکرات نیز به نتیجه خواهد رسید.

حجت الاسلام مهدی طائب پنج‌شنبه شب در جمع نمازگزاران مسجد امام علی(ع) در منطقه پیروزی مشهد افزود: ارز ۴۲۰۰ تومانی مواد مخدر دولت قبل بود و تا وقتی به اقتصاد تزریق شود، همه چیز تعطیل است که باید این اعتیاد را آرام آرام از اقتصاد ایران گرفت.

وی با اشاره به جریان مذاکرات احیای برجام در وین گفت: غرب می‌خواهد بگوید جمهوری اسلامی منطق ندارد و منطق ایران زور و موشک است، در حالی که جمهوری اسلامی ایران، منطقی ترین کشور دنیا است. ما هیچگاه میدان مذاکره با اروپا را ترک نمی کنیم و مذاکرات نیز به نتیجه خواهد رسید.

حجت الاسلام طائب با بیان این‌که در سال آتی وضع اقتصادی بسیار خوب خواهد شد، افزود: چند ماه قبل در ایران روزانه ۷۰۰ نفر بر اثر کرونا فوت می‌کردند اما اکنون این تعداد به ۳۰ نفر در روز رسیده است و این جز معجزه توکل بر خدا نیست.

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار با اشاره به دهه فاطمیه و سالگرد شهادت سردار سلیمانی گفت: امام علی(ع) به شهادت رسید چون در زمان آن حضرت مردم دشمن شناس و امام شناس نبودند و دنیایی شده و به دنیا چسبیده بودند.  حضرت زهرا(س) برای حمایت از امام زمان خود اقدام کرد تا امام شهید نشود، امروز هم همه تلاش دشمن این است که ما دشمن شناس نباشیم و امام خود را گم کنیم و ولایت فقیه را درست نشناسیم، امروز همچنین دنیایی شدن و تغییر سبک زندگی ما را تهدید می کند.

حجت الاسلام طائب افزود: شهید سلیمانی هیچ‌گاه دشمن را گم نکرد و امام شناسی داشت، حرفی را که رهبری بیان می‌کرد قبول داشت و می‌فهمید و می‌رفت عمل می‌کرد. حاج قاسم آزاده بود و به دنیا نچسبیده بود، اگر جامعه ما این سه موضوع دشمن شناسی، امام شناسی و نچسبیدن به دنیا را داشته باشد، در آماده کردن زمینه ظهور ۱۰۰ درصد آماده است.

وی با بیان اینکه مردم ما برخلاف مردم‌ کوفه هستند، افزود: انقلاب بر قلب جوانان ما چنگ انداخته است و مردم ما به موقع پای کار هستند.

منبع: ایرنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 11
 • یکی از مردم
  2

  وضع اقتصادی شما و باقی مفتخورها و اجنبیها خوب خواهد شد نه مردم ایران

 • ناشناس
  2

  تو خو راست میگی ولی لعنت بر دروغگو

 • ایرانی
  2

  حیف که مرد نیستی اموال و حقوق درآمدت را اعلام کنی

 • حسن
  1

  مذاکرات وین به نتیجه برسد سید حسن نصرالله بندری میرقصه

 • ناشناس
  1

  بعد از برگزاری رفراندوم احتمالی، تحریمها گام به گام کاهش خواهد یافت.

 • نادر
  0

  اینو از کجا پیدا کردن بهش مقام دادن

 • ناشناس
  1

  شما که حاجی آقا وضع تون درست شده ما رو نابود کردید .حقوق .ماشین.خانه.و...بدون زحمت .مگه از خدا مرگ می خوای بفرما

 • ناشناس
  1

  این کیه دیگه اب که سر بالا بده قورباغه ابو عطا می خونه اقتصاد بیفته دست روضه خون همین میشه که الانیم

 • ناشناس
  1

  به این نادان بگید، اجازه وارد کردن واکسن دادند، یک
  و اینکه اون زمان که حالا البته همتون دستتون تو یک کاسه هست، میگفتند مذاکره کنندگان برجام، نتیجه اش استخر فرح هست!!! الان شد معجزه الهی
  اله تو کمرتون بزنه که خیلی از خونواده ها به خاطر نبود واکسن داغدار شدند

 • ناشناس
  0

  خدایا‌عقلی‌سالم‌به‌جمیع‌‌منسوبین‌صاحب‌‌پست‌و‌مقام‌دهد‌

 • کشاورز
  0

  هرکس در اندازه سواد و تخصص و مسئولیتش حرف بزند جامعه بهتری خواهیم داشت معلم سیاسی میگه طلبه درباره تعداد پذیرش دانشجوی پزشکی تصمیم میگیره نانوا در باره کشورداری میگه میوه فروش روضه میگه روضه خون از اقتصاد و ارز میگه