تعقیب و گریز مرگبار زورگیران تبر به دست در اتوبان صدر​

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بسته شدن پرونده مجرم سابقه‌دار با شلیک گلوله پلیس خبر داد و گفت: این زورگیران حین ارتکاب جرم اقلام ممنوعه از جمله تبر داشتند.

 به گزارش خبر فوری، سرهنگ صادق ضرونی؛ سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار کرد: ساعت 21:30 یکشنبه 26 شهریورماه 1402، عوامل گشت موتورسوار کلانتری 101 تجریش در محدوده بلوار کاوه، متوجه زورگیری با سلاح سرد توسط سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت و درخواست کمک یکی از شهروندان برای  دستگیری سارقان  می شوند.

وی افزود: سارقان با اطلاع از حضور پلیس در محل و بدون توجه به دستور ایست، اقدام به فرار کرده و با وجود  تیراندازی  های متعدد تیر اخطار از سوی مأموران، همچنان به فرار خود ادامه می‌دهند.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ بیان کرد: با گذشت 10 دقیقه از تعقیب و گریز و تلاش سارقان برای فرار از دست پلیس، نهایتا ماموران در بالای پل شهید صدر، با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی به سمت سارقان می‌کنند که به علت اصابت گلوله پلیس به راننده موتورسیکلت و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه، موتورسیکلت با گاردیل پل برخورد و متوقف می‌شود.

ضرونی گفت: با متوقف شدن سارقان و قبل از هرگونه اقدام برای به‌کارگیری  سلاح سرد  از سوی سرنشین موتورسیکلت، ماموران اقدام به دستگیری این شخص کرده و در بازرسی از وی یک قبضه سلاح سرد از نوع تبر، یک عدد افشانه و یک عدد شوکر کشف می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اصابت گلوله به راننده موتورسیکلت و شدت جراحت ناشی از برخورد با گاردیل، بلافاصله طی هماهنگی با مرکز اورژانس، این شخص به بیمارستان منتقل؛ با وجود انجام اقدامات درمانی از سوی تیم پزشکی بیمارستان فوت می‌کند.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: در تحقیقات از متهم دستگیر شده و اعتراف صریح این شخص به اقدام به  زورگیری  ، مشخص شد که این دو سارق زورگیر دارای نسبت فامیلی نزدیک با یکدیگر (پسرخاله و هر دو حدودا 30 ساله) بوده و دارای سوابق متعدد در زمینه ارتکاب جرایم مختلف مرتبط با مواد مخدر، زورگیری، شرارت، کیف قاپی، سرقت گوشی تلفن همراه، نزاع و درگیری، سرقت داخل خودرو و ... هستند.

منبع: خبر فوری
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 6
 • ناشناس
  5

  ساندیس خور تبر بدست ترسیدیم

 • ناشناس
  1

  ماشاا... پلیس.

 • همرزم هادی
  1

  زورگیران و دزدان باید زمین گیرشوند پلیس باید بدون درنگ با قمه بدستان برخورد شدید وبازدارنده داشته باشد واگر سقط شدند مردم تشکر می‌کنند ازنیروهای امنیتی

 • ناشناس
  0

  مجرم سابقه داررا که درخیابانهای ام القرا رها بکنی خیلی شیرینکاریها می کند!

 • حسینی
  2

  درود بر نیروهای نظامی و امنیتی کشور

 • مسیح
  0

  زنده باد فراجا حافظ امنیت

سایر رسانه ها