دستگیری عاملان سنگ‌ پراکنی در علی‌آبادکتول

فرمانده انتظامی شهرستان علی‌آبادکتول جزئیات ماجرای سنگ‌پراکنی در این شهرستان را تشریح کرد و گفت: عاملان این حادثه دستگیر شدند.

سرهنگ الیاس تازیکه عصر دیروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: متأسفانه طی هفته های گذشته افرادی با حضور در محورهای مواصلاتی اقدام به سنگ پراکنی کرده و با این کار موجب اخلال در تردد حمل و نقل عمومی شدند.

وی با اشاره به اینکه مراتب به صورت ویژه برای دستگیری متهمان در دستور کار پلیس قرار گرفت، بیان کرد: ماموران کلانتری ۱۱ با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و انجام گشت های محسوس و نامحسوس عاملان اصلی سنگ پرانی به خودروها را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان علی آباد کتول با تأکید بر اینکه طی هماهنگی با مراجع قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه پنج نفر ازمتهمان اصلی در مخفیگاه خود دستگیر شدند، متذکر شد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.

تازیکه با اشاره به اینکه اخلال در نظم عمومی جرم محسوب می شود، خاطرنشان کرد: پلیس با قاطعیت با مجرمان برخورد خواهد کرد، شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند.

منبع: ایسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • ناشناس
  0

  انها که نصویر این مجرمانرا شطرنجی می کنند همراه این مجرمان هستند معلوم نبست کدام ادم احمق یا خاین از نشان دا ن نصویر ونام انن مجرمان جلو گیری می کند

 • محمد
  0

  تصاویرشان را شطرنجی می‌کنند تا این افراد دوباره به کارشان ادامه دهند و انسانها دیگری را به طرق مختلف مورد اهانت قرار دهند مثل زور گیرها و دزدها و متجاوزان به نوامیس مردم که چون آدمهای ابرو داری هستند صورتشان را شطرنجی می‌کنند تا آبروی شان نرود البته جان و مال و ناموس مردم مهم نیست اینها آبرویشان محفوظ باشد اسلام کامل است

  نظرات شما -
  • ح.ن
   0

   اونا مجرم نیستن مجرم آنان هستن که سرپوش میزارن/ ماست مالی میکنن / همیشه ضعیف زیر پا از بین رفته هیچ کسی هم این قانون رو نمیتونه و نمیخواد عوض کنه