دعانویسان میلیاردر دستگیر شدند

دو نفر از دعانویسان دامنه با تشکیل پرونده قضایی دستگیر شدند.

دعانویسان میلیاردر دستگیر شدند

در پی گزارش اولیه سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در اداره اطلاعات شهرستان فریدن مبنی بر کلاهبرداری و سوءاستفاده از اعتقادات مذهبی توسط دو فرد تحت فعالیت دعانویسی و پیش‌گویی‌های کذب در یکی از شهر‌های شهرستان فریدن که منجر به تحصیل مال نامشروع و سود مالی سرشار برای نامبردگان گردیده بود؛ با دستور دادستانی و با همکاری و هم افزایی کلیه مراجع اطلاعاتی و امنیتی شهرستان اعم از اداره اطلاعات، پلیس اطلاعات فراجا و اطلاعات سپاه شهرستان، محل فعالیت این افراد پلمب، کلیه‌ی دارایی‌ها و حساب‌ها توقیف و بازرسی از سایر اماکن مربوط به ایشان صورت پذیرفت.

قابل ذکر است در این پرونده تعداد زیادی نسخ (به اصطلاح دعاهای) از قبل آماده شده و بی محتوا، تعدادی مجسمه گرانقیمت (ظاهراً از جنس طلا و مشکوک به عتیقه) مقادیر بسیار زیادی پول نقد و ارز، تعداد زیادی سکه، مقدار زیادی طلا و جواهر، اسناد تعدادی خودرو و ملک (مربوط به متهمین و سایر بستگان) و… کشف شد که ارزش مالی موارد مذکور چند ده میلیارد تومان برآورد می‌گردد.

دادستانی شهرستان ضمن درخواست ارتقای آگاهی شهروندان نسبت به معلومات خود در خصوص رمالی، دعانویسی و موارد مشابه، نسبت به برخورد قاطع این مرجع با فعالیت‌های برخی افراد سودجو که ضمن سوءاستفاده از اعتقادات، درآمد نامشروع کسب می‌نمایند؛ هشدار داد.

منبع: فرارو
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • ناشناس
  0

  حالا نكونام چه كنه بنده خدا هنوز سياه بپوشه يا نه

 • ناشناس
  1

  نا وقتی الاغ هست، الاغ سوار هم هست

 • زارتان قولی ترک
  0

  شما غلط کردید بایستی کارمندان سرخود حفاظت اطلاعات رع بازداشت کنید نه دعا نویسان مظلوماک رع

 • ف
  0

  من به دعا نویس اعتقاد دارم به جادو به جنبل

 • ناشناس
  1

  در آمد نامشروع رو جای دیگه بگردپیدا کن .اینها که اخبار اموالشون رو تو بوق و کرنا کردید فقط صد ساله که صدهکتار زمین کشاورزی دارند . همه بچه هاشون شاغلند وخودشون با زحمت حقوق می گیرند .هر چیزی رو بدون تایید می نویسید .مثلاً خبر رسانی کنید .شاه دزدها!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها