بیهوش کردن و تعرض به زنان با نام جعلی فرزاد گلزار

مرد جوانی که متهم است به بهانه خواستگاری و ازدواج، زنان جوان را فریب می داد و سپس با تعارف کیک های زهر آگین به آن ها تعرض می کرد در حالی با دستورات ویژه قضایی دستگیر شد که به اموال بسیاری از طعمه های خود نیز دستبرد زده است.

بیهوش کردن و تعرض به زنان با نام جعلی فرزاد گلزار

این تبهکار مخوف که حدود 4 ماه قبل از زندان آزاد شده بود، هنگامی دوباره تحت تعقیب پلیس قرار گرفت که پرونده های تعرض و سرقت اموال زنان جوان در مشهد سریالی شد.

به همین دلیل قاضی محمدحسین درودی (دادستان مرکز خراسان رضوی) بلافاصله دستورات ویژه ای را برای پیگیری سریع و قاطعانه پرونده سرقت های کثیف از زنان صادر کرد و این پرونده با توجه به اهمیت و حساسیت آن در شعبه 204 بازپرسی زیر ذره بین تحقیقات قضایی قرارگرفت.

قاضی سجادی شهری پس از مطالعه سطر به سطر اوراق این پرونده و کنکاش های تخصصی در گزارش های پلیس، به عمق ماجرایی تکان دهنده پی برد که احتمالا زنان دیگری نیز قربانی تبهکار مخوف شده اند.

طولی نکشید که گروه کارآزموده ای از افسران دایره مبارزه با جرایم خشن پلیس آگاهی با راهنمایی و نظارت مستقیم سرتیپ دوم احمدنگهبان (جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی) عملیات شناسایی و دستگیری تبهکاری را آغاز کردند که ماجراهای وحشتناکی از خلافکاری های وی در میان برخی شاکیان بازگو می شد.
آخرین شاکی هم بعد از 3 روز بیهوشی در یک سوئیت اجاره ای، روی تخت بیمارستان طالقانی مشهد به هوش آمد و رازهای هولناکی را فاش کرد.

با توجه به اهمیت این جرایم تکان دهنده، تلاش گسترده پلیس با بهره گیری از تجربیات ارزنده قاضی سید عماد سجادی شهری به واکاوی در بانک اطلاعاتی مجرمان رسید و بدین ترتیب با ردیابی شماره تلفنی که برخی از شاکیان در اختیار پلیس گذاشته بودند، سرنخ هایی از یک مجرم سابقه دار به دست آمد که 4 ماه قبل از زندان آزاد شده بود بنابراین دامنه تحقیقات به خیابان آیت الله عبادی کشید و کارآگاهان موفق شدند این مرد حیله گر را که به «عقرب زهر آگین» معروف شده بود، در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

در بازرسی از مخفیگاه وی چندین گوشی تلفن، تعداد زیادی کارت های بانکی، لوازم منزل و غیره کشف شد که حکایت از عمق جرایم تبهکارانه وی داشت. بررسی های تخصصی در این ماجرا نشان داد مردی که حدود 43 سال دارد با معرفی خود به عنوان وکیل یا طلا فروش، زنان مطلقه یا رانندگان تاکسی های اینترنتی را به بهانه خواستگاری و ازدواج فریب می داد و آن ها را با شگردی خاص به سوئیت های اجاره ای می کشاند.

سپس با تعارف کیک و شیرینی آغشته به قرص های خواب آور سنگین، طعمه های خود را بیهوش می کرد و نه تنها برخی از آنان را مورد تعرض و آزار و اذیت قرار می داد بلکه همه اموال، طلا و گوشی تلفن آن ها را می ربود و در ادامه جرایم وحشتناک خود، پیامی را با این مضمون به مخاطبان گوشی طعمه هایش ارسال می کرد که حالم خوب نیست یا در جایی گیر کرده ام که نیاز شدید به چندین میلیون تومان پول دارم و بدین ترتیب با شماره کارت سرقتی که در اختیار مخاطبان طعمه خود می گذاشت از آن ها نیز کلاهبرداری می کرد.

ادامه بررسی های پلیس بیانگر آن بود که «عقرب زهر آگین» با شگردهای متفاوتی مانند پیگیری پرونده قضایی یا کمک مالی به طعمه های خود، آنان را فریب می داد و دست به سرقت یا کلاهبرداری می زد.

یکی از شاکیان وی درباره تبهکار معروف به «عقرب زهر آگین» گفت: من کلیه ام را برای فروش در یکی از سایت های اینترنتی آگهی کرده بودم که فردی با عنوان «فرزاد گلزار» (نام جعلی متهم) با من تماس گرفت و با دلسوزی چنین وانمود کرد که نباید کلیه ام را بفروشم! و او پرونده آزادی شوهر زندانی ام را از طریق برادرش پیگیری می کند که وکیل دادگستری است.

به همین خاطر او مبلغ یک میلیون تومان هم به من کمک کرد چرا که مدعی بود خودش در سعادت آباد تهران طلا فروشی دارد و برادرش امور وکالت شوهرم را به عهده می گیرد اما او دو روز بعد با من تماس گرفت و ادعا کرد قرار است یک سکه بهار آزادی به فرد رابطی بدهند که مقدمات آزادی شوهرم را فراهم می آورد و سپس از من خواست مقداری طلا بدهم  و بقیه را هم خودش با طلاهای خام جور می کند! چرا که می گفت اگر چه طلا فروشی دارم اما من در زمینه شمش یا طلای خام فعالیت دارم و سکه طلا نمی فروشم! و این گونه دو انگشتر طلای مرا به سرقت برد!

ماجرای تبهکاری های وحشتناک این مرد سابقه دار تا حدی رسید که قاضی سجادی دستور انتشار تصویر بدون پوشش وی را که «حجت الله عرب» نام دارد، از شهروندان خواست چنان چه به هر طریقی طعمه این مرد به بهانه خواستگاری و ازدواج شده اند برای پیگیری موضوع به اداره مبارزه با جرایم خشن پلیس آگاهی (ستوان جاویدی) مراجعه کنند و مطمئن باشند که هویت شاکیان و اظهارات آنان در پرونده محرمانه باقی می ماند و حتی نزدیکان آن ها نیز از حوادثی که رخ داده است مطلع نخواهند شد.

منبع: خراسان
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 15
 • ناشناس
  0

  احسنت به قاضی

  نظرات شما -
  • ناشناس
   1

   چند ماه دیگه دوباره آزاد میشه و همین آشو همین کاسه
   حکم چنین کثافتی فقط اعدام هست اعدام
   یک لحظه خودتون و خانواده تون را جای قربانیان این کثافت بگذارید

 • همرزم هادی
  1

  ۴ماه قبل بارافت اسلامی موردعفو قرار گرفته حتما وامروز زندگیهای راتباه کرده است لعنت براین عفوها ایکاش این عفوها فقط شامل زندانیهای سیاسی بدون حمله مسلحانه شودمجرمین واوباش خطرناک درزندان به شیوه های خاصی بدرک واصل شوند

 • رابی
  0

  چقدر مجرم و جنایتکار در کشور زیاد شده.

  نظرات شما -
  • ناشناس
   6

   چون اینجا مملکت حزب الاهی هاس

 • ناشناس
  1

  این بیشرفارو فقط باید اعدام کنن یا تبعید کنن به جای ناشناخته بدون آبو غذا کار اجباری پدرشونو دربیارن نه اینکه بفرستن زندان دوباره بیان بیرون کار جدید یاد بگیرن زندان فایده نداره چون اینجور آدمها با زندان درست نمیشونداین بی وجدانارو فقط باید تبعید کنن به جای ناشناخته بدون آبو غذا وکار اجباری اینها افراد خطرناک هستن که در جامعه میچرخن فقط باید تبعید بشن یا اعدام بشن

 • مردم
  2

  اینارو ۱۰دقه با من تنها توی اتاق بدون دوربین بذارین بعد ببینین دوباره وجود میکنن سمت تجاوز به زنان سرزمینم برن یا نه

  نظرات شما -
  • پروانه
   2

   مثلا منفی دادی که یعنی چه ???!!


   درود بر تو هم میهنم

 • کیوان
  7

  تمام این مسایل مربوط به وضعیت وخیم اقتصادی مردم است مسئولان بی مسئولیت شاید کمی وجدانشان بیدار شود که بعید است

  نظرات شما -
  • جناب
   0

   همینطوره اگر پول داشت که کلیه نمیفروخت و بعد.....

  • ناشناس
   2

   اوناییکه منفی دادن معلومه فقط ظاهر بین هستند و مانند گوسفند زندگی می کنند

 • پروانه
  0

  ای وای چرا صورتش شطرنجی نیس???!!! بهتر نیست آزادش کنید بره پی زندگیش ???!! گناه داره

 • ناشناس
  0

  وقتی قاضی های ما حکم بخشش به همچین آدمهایی میدهن دیگه باید به کی شکایت کنن

  نظرات شما -
  • ناشناس
   1

   به گمانم چون به دخترهای دوشیزه کاری نداشته و تنها سراغ زنان که بیشترشان هم جدا شده بودند می رفته و باز هم شاید به گمانشان کی از این چیزها بدش میاد؟!!! ایشون رو سزاوار بخشش دیدند!!!

 • حمید علی پور
  0

  احسنت به این قاضی های ما که این جور آدما را مورد بخشش قرار میدن باید از زندان بیاد بیرون و بازم جنایت کنن

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها