مرد مسلح خانه ای را در کوه چنار به رگبار بست

فرمانده انتظامی کوه‌چنار از دستگیری عاملین تیراندازی در این شهرستان خبر داد.

مرد مسلح خانه ای را در کوه چنار به رگبار بست

سرهنگ حسینعلی شیروانی اظهار داشت: در پی وقوع  تیراندازی به سمت منزل یکی از شهروندان، شناسایی و دستگیری متهمین در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات فنی و تحقیقات گسترده پلیسی 2 نفر متهم را در این زمینه شناسایی و  با هماهنگی قضایی در عملیاتی منسجم موفق به دستگیری آنها شدند.

سرهنگ شیروانی ضمن اشاره به کشف  سلاح شکاری  بکار رفته، بیان داشت: متهمین علت تیر‌اندازی را اختلاف شخصی عنوان کردند و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی کوه‌چنار خاطر نشان کرد: هر اقدامی که آرامش شهروندان را مختل کند با برخورد جدی و قانونی پلیس روبرو خواهد شد و انتظار ما از مردم در جهت برخورد با اینگونه موضوعات، حفظ خونسردی و اقدام از طریق مراجع قانونی است.

فرمانده انتظامی "کوار" از کشف یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش 3 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سیدرحمان هاشمی، در تشریح این خبر اظهار داشت: در اجرای  طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مامورین پلیس آگاهی با هماهنگی قضایی  در بازرسی از منزل فردی به هویت معلوم یک دستگاه موتورسیکلت خارجی قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی کوار با بیان اینکه کارشناسان ارزش موتورسیکلت کشف شده را 3 میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: در این خصوص  یک نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها