جنایت هولناک در پاتوق اجاره ای

جوان 22 ساله ای که مدعی است بعد از ترک کریستال، قرص های مخدردار مانند متادون مصرف می کند در جنایتی هولناک، فرد ناشناسی را در پاتوق اجاره ای به قتل رساند.

جنایت هولناک در پاتوق اجاره ای

صبح روز گذشته جوان 22 ساله ای در منطقه خواجه ربیع مشهد در حالی از یک منزل مسکونی بیرون آمد که سر و وضعی خون آلود داشت. او در این هنگام به طرف چند نوجوان رفت که مشغول شست و شوی مینی بوس با شیلنگ آب بودند و از آن ها خواست اجازه بدهند تا دستان خون آلودش را بشوید!

در حالی که رهگذران و راننده مینی بوس حیرت زده به لکه های خون  دستان وی می نگریستند ،زن دیگری نیز که صاحب منزل مسکونی دوطبقه بود با صحنه وحشتناکی روبه رو شد و مرد غریبه ای را دید که آغشته به خون کنار چارچوب در منزل طبقه اول افتاده است.

طولی نکشید که این صحنه های عجیب به پلیس 110 و امدادگران گزارش شد.لحظاتی بعد نیروهای انتظامی با دستور سرهنگ روح ا... شجاعی رئیس کلانتری خواجه ربیع عازم خیابان شهید یوسف زاده 24 شدند و با مشاهده صحنه دلهره آور، بلافاصله مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند.

هنوز دقایقی بیشتر از این ماجرای تکان دهنده سپری نشده بود که قاضی محمود عارفی راد تلفنی دستور دستگیری جوانی را صادر کرد که با دستانی خون آلود در اطراف محل وقوع جنایت دیده شده بود و خود نیز برای انجام تحقیقات میدانی به طرف خواجه ربیع حرکت کرد.

در همین حال گروهی از افسران دایره تجسس به سرپرستی ستوان یکم سید قطبی ،با حفظ صحنه جنایت،جوان22 ساله را نیز که «مهدی-ن»نام دارد، شناسایی و دستگیر کردند.

با حضور قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در طبقه اول ساختمان مذکور، تحقیقات گسترده ای در این باره آغاز و مشخص شد که مردی حدود 37 ساله که به «وحید» شهرت دارد هدف ضربات چاقو قرارگرفته  وبه قتل رسیده است.

اما ادامه بررسی های قضایی نشان داد که متهم22 ساله در وقوع این جنایت هولناک نقش دارد. به همین دلیل وی با دستور مقام قضایی به محل وقوع قتل هدایت شد تا جزئیات و چگونگی این ماجرای تکان دهنده را بازگو کند. او گفت: این طبقه از منزل مسکونی را دایی ام بعد از طلاق همسرش و به طور مجردی اجاره کرده است و زن میان سال دیگری هم در آن جا حضور داشت .

من هم درحالی به خانه دایی ام آمدم که وحید(مقتول) را نمی شناختم و او با دایی ام معاشرت می کرد. امروز صبح «وحید»درحال مصرف تعدادی قرص بود که الکی به من گیر داد و درگیری بین ما شروع شد.

در همین حال همسایه طبقه بالا با سرو صدای ما پایین آمد که بعد هم من بیرون رفتم و ...

با توجه به تناقض گویی های متهم، وی با دستور قاضی عارفی راد دراختیار کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد قرارگرفت تا انگیزه متهم از وقوع این جنایت مورد واکاوی های دقیق قرارگیرد چراکه متهم انگیزه خود از ارتکاب جنایت را به مسائل غیر اخلاقی در پاتوق اجاره ای ربط می داد.

این درحالی بود که در بازرسی از محل، چندین قبضه چاقو و آلات و ادوات استعمال مواد مخدر نیز کشف شد و ماجرای جنایت مذکور با دستورات محرمانه قضایی مورد کنکاش های تخصصی قرارگرفت.

منبع: خراسان
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • ناشناس
  0

  سلام بانکها راحت وام نمیدن برای رهن خانه . واینکه دولت زمین رایگان به مستأجران نمیدهند.ومستاجران کانکس نصب کنند.قیمت اجاره خانه برای مردم از۹میلیون تومان کمتر نیست. دستم به دامنتان😭😭😭😭

 • ناشناس
  0

  افغانی

 • ناشناس
  1

  ایکاش جنگی رخ میداد تا جوانان بیکار سرگرمی پیدا کنند

 • کشاورز تهرانی
  0

  خبر ناراحت کننده
  ولی چرا سایت خبر فوری نام افسران پلیس را در گزارشات خبری حوادث ذکر می کند ؟
  به گمانم احتمالا" اگر این اسامی و درجات نظامی و سمت های سازمانی را ذکر نکنند اخبار حوادث به اطلاع خبرنگارشان نمی رسد؟
  در سایت های خبری ایرانی این موضوع را ندیده ام و فکر نکنم در سایتهای خبری خارجی این موضوع لازم به ذکر باشد !

  نظرات شما -
  • کشاورز تهرانی
   0

   با عرض معذرت رفتم چک کردم دیدم این خبر را به همین صورت در سایتهای دیگر نیز منتشر کرده اند و فقط کار سایت خبر فوری نیست

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها