تجاوز به زن جوان برای پس ندادن بدهی 200 میلیون تومانی

مردی متهم است بعد از تجاوز به زنی جوان از او فیلم گرفته تا وی را وادار به سکوت کند و بدهی سنگینش را نپردازد.

تجاوز به زن جوان برای پس ندادن بدهی 200 میلیون تومانی

مردی که متهم است زنی را مورد تعرض قرار داده و با تهیه فیلم قصد داشته از او اخاذی کند پای میز در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه رفت.

متهم که مردی میانسال است با شکایت زنی جوان به نام نازیلا بازداشت شد. او در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: مدتی قبل من به کامبیز پول قرض دادم.

او به من گفت با همسرش دچار اختلاف شدید شده‌ است و اگر نتواند خانه‌اش را عوض کند کارش به جدایی می‌کشد. من هم 200 میلیون تومان به او دادم که مشکلش را حل کند. قرار بود پول را به من پس بدهد ولی سر قولش نماند. به او گفتم اگر پول را ندهی و شوهرم متوجه شود در زندگی‌ام مشکل ایجاد می‌شود. کامبیز توجهی نکرد تا اینکه به او گفتم هر طوری شده باید پول را بدهی.

ما جروبحث کردیم. کامبیز به من گفت به کارگاهم بیا تا مفصل صحبت کنیم و بگویم پول را چه زمانی می‌دهم. من هم قبول کردم و رفتم. در کارگاه او به من تجاوز کرد و فیلم گرفت و گفت که اگر درباره پول حرفی بزنم، فیلمی را که تهیه کرده پخش می‌کند. من هم مستقیم به پلیس مراجعه کردم.

متهم بعد از بازداشت ادعای زن جوان را رد کرد و گفت: من به اجبار کاری با این زن نکردم.

با تکمیل تحقیقات ابتدایی، با توجه به مطرح شدن مساله تجاوز به عنف پرونده برای رسیدگی به شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. در جلسه رسیدگی نازیلا یک بار دیگر شکایتش را مطرح کرد و گفت: کامبیز برای اینکه 200 میلیون تومان پولی را که از من گرفته بود، ندهد به من تعرض کرد و سعی کرد با تهدید مرا وادار به سکوت بکند؛ اما من نمی‌خواهم سکوت کنم و شکایت کردم.

وقتی نوبت به کامبیز رسید، او اتهام را رد کرد و گفت: نازیلا به من پول قرض داده و من این موضوع را قبول دارم، اما برای تلکه کردن به او تجاوز نکردم. او خودش به کارگاه من آمد و با هم رابطه داشتیم، او دروغ می‌گوید که من به زور این کار را کردم. این اتهام را قبول ندارم.

با پایان گفته‌های متهم و وکیل مدافع او هیات قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

منبع: اعتمادآنلاین
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 12
 • ناشاس
  10

  نازیلا این مرد که بود تو شوهر دار در کارگاهش چه میکردی چرا دادگاه ودیگران را گوش مخملی فرض میکنی

  نظرات شما -
  • ناشناس
   7

   چرا قضاوت مبهم می‌کنی اگر این مرد بدهی را می داد آیا زن شکایت میکرد وقتی مرد بدهی را نمی دهد زن اجازه رابطه نامشروع هم می دهد اینجای داستان تناقض دارد فعلا دو هیچ به نفع زن است

 • ناشناس
  6

  مشخصه که زن دروغگویی هستی وبرای پس گرفتن مالت هرکاری میکنی که البته اون نامردهم اگه شرف داشت باید پولتو به موقع پس میداد

  نظرات شما -
  • ناشناس
   4

   ما نمیدونیم ازاول چه اتفاقی رخ داده

  • ناشناس
   1

   یکی ب من بگه مقصر کی بوده

 • منصور
  2

  یعنی توی فیلمی که گرفته معلوم نیست به اجبار بوده یا به اختیار

 • حسن
  4

  به خودشون ربط دارداما احتمالامرددرست میگه هردومقصرهستندشایدم شوهر نازیلا وهمسرمردبایدکارشناسی بشه ودرمدارس ودانشگاه بررسی شودچی بگم نمی‌دونم اگردوروغ نگوییدهیچ مشکلی پیش نمیادتمام این بدبختی ها ازدورغ میادازاینکه زن وشوهرتو نداری هم پشت هم خالی نکنندبرای دوست واشنا زندگی نکنند

 • یک نفر
  1

  فساد دارد زیاد مبشود از لحاظ اقتصادی ومردم گرفتاریشان روز به روز بیشتر میشود واین مسایل بوجود می آید باید مسعولین چارهای به اندیشن وگرنه خانواده متلاشی میشود وطلاق واعتیاد وخودکشی وبی بند باری وتن فرشی و فوش اعضای ازپیامدهای اقتصاد است

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   قطعا مشکلات اقتصادی در بروز این وضعیت بی تاثیر نبوده است مسئولان بی مسئولیت پاسخگو باشند که البته نیستند

 • ناشناس
  2

  ۲۰۰ تومان بهانه بوده

 • ناشناس
  0

  این مهمتر بود برای شما خبر فوری تا مشکل ۷۰ میلیون تحت تحریم داخلی و مسکن میلیاردی شد

 • نآشناس
  0

  نازیلاچه پولدار بوده !!!
  چطوری به مرد غریبه اعتماد کرد بدون هیچ مدرکی این همه پول بده ؟چرا دزدکی ؟؟
  خب به شوهرش میداد که بهش،بده که حداقل یه چک ضمانتی ،مدرکی چیزی از هم کامبیز می گرفت

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها