اعتراف مرد عاشق پیشه به قتل خونین زن جوان در خیابان گاندی

متهمی که در خیابان گاندی زنی را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، با هوشیاری کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در شهر گرگان دستگیر شد.

اعتراف مرد عاشق پیشه به قتل خونین زن جوان در خیابان گاندی

ظهر یکشنبه بیست و ششم فروردین‌ ماه امسال، صدای مشاجره شدید زن و مردی در یکی از خیابان‌های محله گاندی، سکوت ظهرگاهی را در هم شکست و دقایقی بعد وقوع یک قتل به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش شد.

به‌دنبال اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم  پلیس آگاهی  ، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد زنی 37ساله مواجه شدند که از ناحیه شکم، گردن و کمر هدف 20 ضربه چاقو قرار گرفته و به  قتل  رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد مردی که با مقتوله در ارتباط بوده در جریان مشاجره‌های شدید لفظی، دست به این جنایت هولناک در خیابان زده است.

تحقیقات ابتدایی از شاهدان عینی حادثه حکایت از آن داشت؛ این 2 نفر که با هم آشنا بودند، چند دقیقه‌ای به‌دلایلی نامشخص با یکدیگر مشاجره‌ شدیدی داشتند و آن مرد به‌صورت ناگهانی با چاقویی که همراه داشته با ضربات بی‌رحمانه مرتکب قتل شده است و درحالی که گوشی مقتوله در دستانش بوده قبل از رسیدن پلیس از صحنه جرم گریخته است.

بیشتر بدانید: فرار قاتل بعد از کشتن زن جوان در خیابان گاندی

پس از پایان تحقیقات میدانی در محل جنایت، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف صحنه جرم، ابتدا مخفیگاه قاتل را شناسایی و سپس با دستور قضایی نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی، کارآگاهان اداره پلیس آگاهی با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی گسترده متوجه شدند متهم شبانه تهران را به‌مقصد یکی از شهرهای شمالی کشور ترک کرده است و احتمالاً قصد دارد برای همیشه از ایران خارج شود.

تحقیقات جنایی همچنان ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان با روش‌های علمی و بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم مخفیگاه متهم را در یکی از روستاهای گرگان ردیابی کردند.

کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم بی‌درنگ راهی مخفیگاه موردنظر شدند و پس از تعقیب و مراقبت‌های نامحسوس مرد جنایتکار را با یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

متهم در جریان بازجویی‌های اولیه به جرم خود اعتراف کرد و ماجرای جنایت را این‌طور توضیح داد: از چندی قبل آن زن قصد داشت رابطه عاشقانه ما را به پایان برساند که به‌خاطر همین موضوع خیلی عصبانی شدم و با او در حوالی خیابان گاندی قرار ملاقات گذاشتم.

مرد جنایتکار ادامه داد: هنگامی که زن را در خیابان دیدم سر همین مسئله با یکدیگر مشاجره کردیم که ناگهان من کنترل خود را از دست دادم و با چاقویی که در جیب داشتم او را با ضربات متعدد به قتل رساندم و به‌سمت خانه یکی از آشناهایم به گرگان رفتم اما چند روز بعد توسط پلیس دستگیر شدم.

متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و  تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 12
 • ناشناس
  1

  اگه مملکت حساب و کتاب داشت این .. را از .. آویزون میکردند. مملکت بیصاحب

  نظرات شما -
  • ناشناس
   2

   نتیجه همین اصول قرص اکس شاد و شهرسازی بیروح یکی دوتا نیست که

 • محمد
  4

  مملکت زن ستیز.

 • ناشناس
  0

  تو اگه عاشقش بودی حتی تو هم بهش نمیگفتی نگو روابط عاشقانه بگو روابط جنسی دوطرفه یا پارتنر

 • ناشناس
  0

  اگر عاشق بود که نمیکشتش
  معلوم نیست کجا اشنا شدن دوتا چایی قهوه خوردن شدن دوست
  این ادم وقتی بیست ضربه چاقو زده یعنی قتل عمدعمد اگر قصاص اش نکنن یعنی خون زن بدبخت بی دفاع رفت

 • ناشناس
  0

  اما شوربختانه این هوشیاری قادر به کشف و شناسائی اسید پاشها و مسموم کنندگان دانش اموزان مدارس دخترانه و...معقولات دیگر نمی شود!

 • ناشناس
  1

  آخه زن ارزش داره که خودتان بدبخت کردی

 • ناشناس
  1

  این مرده چقدر جنایت می‌کنه ؟! خو آزادش نکنید

 • ناشناس
  1

  نتیجه:
  هیچ مردی قابل اعتماد نیست.....

 • رسول
  1

  الان هم ناگهان این بیمار سادیسمی رو اعوام کنید .نزارید چند سال ذره که خانواده مقتول هم خسته بشن .

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   نظر شما درباره لزوم حجاب و حیا در زنان چیست؟؟؟
   آیا زنان مومنه در دام مردان هرزه می‌افتند؟؟؟

 • ناشناس
  0

  مرد جماعت میگه زن حجاب نداشته باشه حیا نداشته باشه دین نداشته باشه من استفاده کنم
  مخالفت هم که کرد میکشمش
  زن‌ها آگاه باشید و دام مردان ضد زن و ضد خانواده نیافتید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها