پدر و مادر مقتول برای عروسشان درخواست قصاص کردند/ عروس: همسرم قصد داشت دخترم را آزار دهد

زن جوانی که متهم است همسرش را با ضربه‌های میله آهنی به سرش به قتل رسانده در حالی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود که مدعی است شوهرش قصد آزار دخترشان را داشته است.

پدر و مادر مقتول برای عروسشان درخواست قصاص کردند/ عروس: همسرم قصد داشت دخترم را آزار دهد

۸ آبان سال ۱۴۰۱ مأموران پلیس با تماس تلفنی زنی جوان مبنی بر قتل مرموز شوهرش به یک دامداری در منطقه دماوند رفتند. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد مرد 43 ساله با ضربه‌های جسم سخت به سرش جان باخته است.
زن جوان در توضیح ماجرا گفت: من و همسرم با پسر 10 ساله و دختر 7 ساله‌مان از حدود 6 ماه قبل در این دامداری مشغول به کار شدیم و در اتاق کناری دامداری زندگی می‌کنیم.

ما شب‌ها شیر گاوها را می‌دوشیدیم و صبح به مغازه صاحب دامداری می‌بردیم تا اینکه چند روز قبل صاحب دامداری با همسرم تماس گرفت و گفت شیرهای دوشیده شده را شب به مغازه‌ام بیاور از آنجا که مسیر زیاد بود همسرم مخالفت کرد و گفت صبح شیرها را به دستت می‌رسانم. این موضوع باعث درگیری بین آنها شد.

وی درباره ماجرای قتل نیز گفت: نیمه‌های شب احساس کردم کسی وارد خانه‌مان شد و وقتی چشمم را باز کردم دیدم مردی تنومند بالای سر شوهرم ایستاده و با میله آهنی چند ضربه به سرش زد و بعد هم به سرعت فرار کرد. من فکر می‌کنم او از طرف صاحب دامداری اجیر شده بود.
در ادامه جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و مأموران شناسایی عامل قتل را در دستور کارشان قرار دادند.
مأموران با بررسی دوربین‌های مداربسته و تحقیق از همسایه پی بردند که همسر مقتول واقعیت را نگفته است.

بنابراین او را دوباره تحت بازجویی قرار دادند که وی این بار به قتل همسرش اعتراف کرد و در تشریح ماجرا گفت: روز قبل از حادثه داخل حیاط بودم اما وقتی وارد اتاق شدم صحنه عجیبی دیدم احساس کردم شوهرم قصد داشته دخترم را آزار دهد از شدت عصبانیت با مشت ضربه‌ای به صورتش زدم و او هم چند ضربه‌ای به صورتم زد که گیج شدم. چند ساعت بعد وقتی او خوابید با میله آهنی چند ضربه به سرش زدم و دو ساعت بعد هم با پلیس تماس گرفتم.
در ادامه تحقیقات مأموران به سراغ پسر 10 ساله این زوج رفتند.
او به مأموران گفت: پدر و مادرم ابتدا سر بردن شیر به مغازه با هم درگیر شدند. مادرم اصرار داشت پدرم حرف او را گوش کند، اما پدرم می‌خواست شیر را صبح به مغازه ببرد.

بعد از این درگیری متوجه شدم پدرم قصد داشته خواهرم را آزار دهد. به همین خاطر مادرم با او درگیر شد و با میله آهنی به سرش کوبید و من شاهد ماجرا بودم.
به این ترتیب با تکمیل تحقیقات، پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا وی به‌زودی محاکمه شود.

این در حالی است که پدر و مادر مقتول به عنوان اولیای دم برای عروسشان درخواست قصاص کرده‌اند.

منبع: ایران
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 9
 • عجایب ایران زمین
  3

  از عجایب ایران زمین اینه که؛
  زمانی که یک مرد زنش رو میکشه هر طور شده رضایت رو می‌گیرند و آزاد میشه اما نوبت به زن‌ها که می‌رسه باید عدالت اجرا بشه!!!!
  نمی‌دونم ....
  شاید خون مرد از زن رنگین تره!!! ‌‌‌

 • کارشناس
  1

  پرونده ابهام دارد گفته نشده که ایا دختر مقتول دختر خوانده بوده یا خیر باید زوایای پنهان بررسی شود.

 • ناشناس
  0

  این حیوانی که به بچه ی هفت ساله خودش هم رحم نکرده همان بهتر که زمین از وجود نحسش پاک شد باید به این خانم پاداش بدهند پدر ومادرش هم از شرم باید بمیرن با اون تربیتشون

 • یک نفر
  1

  چه خبر در مملکت این هم جرم جنایت وکسی کاری نمکند مردم گرفتاری زیاددارنند حال گیر دادنند به حجاب دختران کم وسن سال اقتصاد درست کنید تا فحشاواعتیاد کم بشه به قول قدیمایا سر پوشیدن وته ول کردنند!؟

 • 00000
  0

  اینا هم افغان بوده اند؟؟؟؟؟؟

  نظرات شما -
  • ناشناس
   1

   شما افغانی ها باعث بیشتر جنایت ها هستید
   خودتون به هم رحم نمیکنید
   من ساکن ورامین هستم
   اینجا ایرانی در اقلیت هست.افغانی حکومت خود مختار تشکیل دادن

 • ناشناس
  1

  عجب پدری

 • ناشناس
  0

  من بجای اون پدر و مادر می بودم دست عروسم رو می بوسیدم که همچین ننگی رو از زمین پاک کرده!!

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   درسته! تجاوز و اینها هم همین شده و تلاش می کنند هر جوووور شده بگن خود دختر یا زن هم خواسته و به زور نبوده!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها