زن جوان شوهر سابقش را کشت

زن جوانی که به علت کینه و انتقام‌جویی، همسر سابق خود را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

زن جوان شوهر سابقش را کشت

سرهنگ سعید یوسفی‌فعال، فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل گفت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک درگیری در محله «ملاباشی» شهر اردبیل، مأموران کلانتری ۱۶ «سبلان» در قالب گشت انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

با بررسی اولیه مأموران مشخص شد که یک زن و مرد که مدتی قبل از هم طلاق گرفته بودند با همدیگر درگیر شده‌اند و با استفاده از سلاح سرد اقدام به ضرب‌وجرح یکدیگر کرده‌اند. 

فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل با اشاره به انتقال یکی از مجروحان حادثه درگیری به بیمارستان و متواری شدن زن جوان بیان کرد: مرد جوان پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحت‌های وارده جان خود را از دست داد.

ردیابی‌ها برای دستگیری زن جوان آغاز شد و در کمتر از ۲۴ ساعت پس از ارتکاب جرم، وی در مخفیگاهش در اطراف اردبیل دستگیر شد و در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد که انگیزه قاتل از وقوع این قتل اختلافات خانوادگی قبلی بوده است. 

وی ادامه داد: برای جلوگیری از وقوع چنین حوادث ناگواری، افراد می‌توانند اختلاف خود با دیگران را از طریق مجاری قانونی پیگیری یا به مراکز مشاوره معاونت اجتماعی نیروی انتظامی مراجعه و از مشاوران خدمات مشاوره‌ای مختلف استفاده کنند.

منبع: ایران
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • ناشناس
  1

  الانه که همون آقایونی که در بحث حجاب جانانه از بی‌حجابی زنان هرزه دفاع می‌کنند ( البته با مکر و حیله و غرض) میان اینجا و شروع می‌کنند بر علیه کلیه زنان مطالب زشت نوشتن😂😂😂😂
  از همین جا باید فهمید این کامنت گذاران آقا که در خبر فوری نظر می‌گذارند یک مشت ضد زن ،ضد دین ،ضد حکومت هستن
  این‌ها مدافع زن نیستن بلکه مدافع اهداف و منافع و امیال خود هستند

 • ناشناس
  6

  مرد خواست زن را بکشد زن برای دفاع از خودش مرد را کشت ، دفاع از نفس در قرآن و اسلام هیچ گناهی ندارد و مستلزم مجازات نیست

 • ناشناس
  1

  پدر و شوهر برای به قتل رسیدن بدنیا آمده اند

 • ناشناس
  0

  راحتش کرد

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها