نزاع دسته جمعی مراسم عروسی را به عزا تبدیل کرد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند گفت: در پی درگیری میان مهمانان مراسم عروسی در یکی از تالارهای زرند، متاسفانه یک نفر به قتل رسیده و تعدادی دیگر نیز مجروح شدند.

نزاع دسته جمعی مراسم عروسی را به عزا تبدیل کرد

 رضا یعقوبی بیان کرد: در این راستا پرونده قضایی در شعبه بازپرسی شهرستان تشکیل و دستورات قانونی جهت برخورد قاطع با متهمان صادر شده است .

وی با بیان اینکه دستگاه قضا با جدیت و بدون اغماض با تمامی عواملی که کوچکترین نقشی در این نزاع داشته‌اند و موجب اخلال در نظم عمومی شده اند، برخورد خواهد کرد، اظهارداشت: وقوع چنین اتفاقاتی همگان و به ویژه جوانان را به این نکته رهنمون می‌نماید که آستانه صبر و تحمل خود را در اتفاقات روزمره بالا ببرند.

این مقام قضایی تاکید کرد: پلیس برای برقراری نظم و امنیت جامعه، از آمادگی لازم برخوردار بوده و با جرایم خشن در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بر اساس قانون برخورد می‌کند و انتظار می‌رود شهروندان همکاری لازم را با خادمان خود در نیروی انتظامی شهرستان داشته باشند.

مدعی العموم زرند همچنین به جوانان در خصوص حمل سلاح سرد که می‌تواند زمینه‌ساز جرائم متعدد باشد هشدار داد و گفت: متاسفانه دیده شده که برخی از جوانان و نوجوانان اقدام به حمل سلاح سرد می‌کنند  با توجه به اینکه صرف حمل سلاح سرد نیز جرم می‌باشد از والدین انتظار می‌رود ضمن ایفای نقش نظارتی، فرزندان خود را کنترل کنند.

دبیر شورای پیشگیری از وقوع جرم زرند ادامه داد: در این راستا لازم است مهمانان مراسمات مسایل عرفی و شرعی را در مجالس رعایت نموده و مدیران و مسئولان تالارهای برگزاری مجالس عروسی نیز دستورالعمل و بخشنامه ساماندهی مراسم جشن عروسی را به طور کامل رعایت کنند.

منبع: گفتارنو
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها