اکوکمپ کویری ایران فک پلمب شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از فک پلمب و بازگشایی منطقه نمونه گردشگری و اکوکمپ متین آباد خبر داد.

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نقل قولی از علیرضا ایزدی ـ مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان ـ آورد که، «متاسفانه به‌دلیل بروز برخی مشکلات در منطقه نمونه گردشگری متین‌آباد نطنز، با دستور قضایی این منطقه پلمب و به روی گردشگران بسته شده بود.»

او ادامه داد: خوشبختانه با پیگیری‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و همچنین همدلی و مساعدت دستگاه قضایی در سطح استان و شهرستان، منطقه نمونه گردشگری متین‌آباد در آستانه تعطیلات نوروزی و حضور گردشگران در منطقه بازگشایی شد.

ایزدی در عین حال گفت: بر رعایت تمامی شئونات اسلامی در بناها و محوطه‌های تاریخی و گردشگری استان اصفهان تأکید داریم و در کنار آن نسبت به اقتصاد کسب‌وکارهای گردشگری و آرامش و آسایش گردشگران هم همواره اهتمام داشته و داریم.

مسؤولان این اکوکمپ در گفت‌وگویی تایید کردند که این اکوکمپ کویری ظهر پنجشنبه ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۱ فک پلمب شد. متین‌آباد، نخستین اکوکمپ کویری ایران است که مسؤولان آن پیش‌تر گفته بودند پلمب این منطقه گردشگری منجر به سرگردانی نزدیک به پنج‌هزار مسافر نوروزی شده بود.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • هستی
  1

  نگاشون کن ترو خدا واقعا خجالت اوره ادم شرمش میشه ازاین رفتاراتون باعث خجالتین.مسخرشو دراوردین. بعد این عقب افتاده ها با این عقلشون نیگن مگه منطقیه ما مدارسو مسموم کنیم. مگه این کاراتون عقلانیه مثلا شماها کلا عقل ندارین.

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   همینو بگو! چه جوره که چند ماه میگذره از مسمومیت در مدرسه ها ککشون نمیگزه اما تا اینجا یه چیزی دیدند انقدر زود بررسی نکرده واکنش نشون دادند که خودشون هم از کرده فوری خود پشیمان شدند!

 • امیرکبیر
  0

  بنظرشما علم بهتراست یا ثروت؟ جواب من میماند برای بعدازتعطیلات نوروزی با یک انشا مفصل برای جناب وزیر!!!!!!

 • ناشناس
  0

  ای بابا برادران ارزشی که عزا می گیرند .