خودکشی تلخ دختر تهرانی

پیداشدن جسد دختری جوان در خانه، تیم جنایی را با یک پرونده مرموز روبه‌رو کرده است.

شامگاه دوشنبه گزارش  مرگ  مرموز  دختری جوان  به قاضی وحید ناصری، بازپرس جنایی تهران اعلام شد و به دستور او گروهی از مأموران تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند. متوفی دختری حدودا 30 ساله بود که 4 روز از مرگش می‌گذشت.

جسد او در خانه‌اش پیدا شده و براساس معاینات اولیه علت مرگ او مسمومیت با قرص برنج اعلام شد. فردی که با جسد مواجه شده و پلیس را خبر کرده بود برادر متوفی بود که در تحقیقات گفت: چند وقتی می‌شد که پدر و مادرم با یکدیگر دچار اختلافاتی شده بودند و قصد داشتند از یکدیگر جدا شوند. آنها پس از دعوایی که با هم داشتند، از خانه رفتند و من هم به خانه دوستانم رفتم. خواهرم اما در خانه تنها بود. 4 روزی می‌شد از او بی‌خبر بودم.

وقتی دیدم تماس‌هایم را جواب نمی‌دهد نگران شدم و خودم را به خانه رساندم و ناباورانه با پیکر بی‌جان او مواجه شدم. خواهرم هیچ مشکلی نداشت و نمی‌دانم چرا جانش را از دست داده است.

در ادامه‌، مأموران با نوشته‌های عجیبی روی در و دیوار خانه روبه‌رو شدند. با ماژیک نوشته شده بود« از این زندگی خسته شده‌ام.» هرچند شواهد نشان می‌داد که دختر جوان به زندگی‌اش پایان داده است اما با توجه به مشکوک بودن ماجرا، بازپرس جنایی تهران دستور تحقیقات بیشتر و بررسی دستخط دختر جوان را صادر کرده تا مشخص شود که آیا او خودخواسته به زندگی‌اش پایان داده یا قربانی حادثه دیگری شده است؟

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • ناشناس
  1

  بله واقعا باید دید خودش خودش رو کشته یا ازش خواستند و وادارش کردند خودش خودش رو بکشه!

 • ناشناس
  5

  ازفقرویدبختی همه دارن خودکشی میکنن اینم از برکات دولت جمهوری اسلامی ایران مسولان و دولتمردان خسته نباشید

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   خودکشی هزاران علت دارد.

 • ناشناس
  1

  زن ومرد دعواشون شده همه خونه را ترککردند یه دختر تنها تو خونه مونده بااون وضعیت روحی .تازه اقا میگه خواهرم مشکلی نداشت .

 • ناشناس
  1

  روزی یدونه خبر در رابطه با اقتصاد و گرانی و بدبختی مردم منتشر کنید بد نیست ها
  خبر فوری!!!!!!