دستگیری ۲ خرده فروش مواد مخدر در خمین

در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان خمین ۲ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و ۶۴۵ گرم تریاک و یک قبضه سلاح شکاری فاقد مجوز کشف شد.

سرهنگ هادی افراسیابی با اعلام این خبر افزود: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد افیونی روز گذشته این طرح در مناطق آلوده شهرستان خمین اجرا شد.

سرهنگ افراسیابی افزود: در اجرای این طرح ۲ خرده فروش مواد مخدر شناسایی و دستگیر و از آن‌ها ۶۴۵ گرم تریاک و یک قبضه سلاح شکاری فاقد مجوز به همراه ۱۱۹ عدد فشنگ کشف شد.

او با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند، خاطر نشان کرد: برای برخورد با این پدیده شوم و خانمان سوز هرساله تعداد زیادی از همکاران، چه در مرز‌های ورودی کشور و چه در داخل کشور جانشان را تقدیم انقلاب اسلامی می‌کنند و پلیس با توجه به وظیفه ذاتی خود و تجدید میثاق با شهدای این عرصه لحظه‌ای از کار خود در راه مبارزه و مقابله با مواد مخدرکوتاه نخواهد آمد و در راه خود ثابت قدم خواهد ماند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
  • رئیسی
    0

    ضرب نخورید یک دفعه این همه مواد فروش تو خمین که خیلی راحت مواد مفروشند روزی صدتا شونو میشه دستگیر کرد همش دوتا .روتون شد خبرسازش کنید