۱۵۷ نفر محکوم تحت تعقیب در استان بوشهر دستگیر شدند

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: طی ۱۰ ماهه سال جاری ۱۵۷ نفر محکوم تحت تعقیب در جرایم خشن، جنایی، جعل، کلاهبرداری و جرایم سرقت دستگیر شدند.

سرهنگ جوشن سهرابی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای کاهش بسترهای وقوع جرم و نا امن کردن محیط برای فعالیت افراد بزهکار برنامه ریزی و تلاش گسترده‌ای در سطح استان صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: طی ۱۰ ماهه سال جاری مخفیگاه تعداد ۱۵۷ نفر محکوم تحت تعقیب در جرایم کیفری شناسایی شدند که در عملیات های هدفمند دستگیر و در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر افزود: این اقدام در راستای رسیدگی به درخواست شهروندان عزیز استان بوده و پلیس آگاهی و دوایر تجسس سطح استان با آمادگی کامل، اجرای احکام قضایی و دستگیری این افراد در جرایم مطرح شده را با جدیت پیگیری خواهند کرد.

منبع: مهر
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
 • رابی
  0

  در آمریکا و اروپا اگر یک متهم تحت تعقیب وجود داشته باشد پلیس عکس و مشخصات او را برای مردم منتشر می کند که مراقب باشند و تمام نیروهای پلیس برای دستگیری متهم بسیج می شوند.
  ۱۵۷ نفر محکوم تحت تعقیب جرایم خشن فقط در یک استان آزادانه جولان می داده اند و در این مدت مرتکب جرایم دیگری نیز علیه شهروندان شده اند ،اما پلیس هیچ هشداری به مردم در مورد این مجرمین نداده است!
  ممکن است که یکی از همان مجرمین به کودک و ناموس شما تجاوز کند و یا مرتکب قتل شود.
  تازه این آمار تعدادی است که دستگیر شده اند.معلوم نیست چه تعداد دیگر آزادانه در شهر می گردند و در حال جرم و جنایت هستند.