دامی اینستاگرامی برای بازیگر سینما و تلویزیون

سارق مسلحی پس از آشنایی با بازیگر سینما و تلویزیون برای سرمایه‌گذاری ارز دیجیتالی با او قرار گذاشت و تمامی دلار‌های وی را سرقت کرد.

چند روز قبل یکی از بازیگران معروف سینما و تلویزیون در تهران به اداره پلیس رفت و از سارق مسلحی به اتهام سرقت دلارهایش شکایت کرد.
مرد ۴۰ ساله در توضیح ماجرا گفت: «من تحصیلکرده بازیگری و کارگردانی تئاتر هستم و از دوران کودکی هم در فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی زیادی مانند شاخ گاو، شیش و بش، دختران هم می‌میرند، بیگانه‌ای با من است، نقش ایفا کرده‌ام. من عاشق کارم هستم و بر خلاف دوستانم کمتر به مسائل اقتصادی توجه دارم و به همین خاطر همیشه سرم به هنر گرم است و دوست دارم در این رشته پیشرفت کنم، اما مدتی قبل به پیشنهاد یکی از دوستانم تصمیم گرفتم در زمینه ارز دیجیتالی فعالیت کنم. می‌خواستم سرمایه‌گذاری و سرمایه‌ام را از این راه چند برابر کنم، اما فکر نمی‌کردم در این راه همه سرمایه‌ام را از دست دهم.»

آشنایی اینستاگرامی

وی ادامه داد: «مدتی قبل همراه تعدادی از دوستانم در رستورانی شام می‌خوردیم که یکی از آن‌ها پیشنهاد داد پول‌هایم را در خرید و فروش ارز دیجیتالی سرمایه‌گذاری کنم. او گفت دوستانش با مردی به نام کامران در اینستاگرام آشنا شده‌اند که در خرید و فروش ارز‌های دیجیتالی حرفه‌ای است و توانسته در مدت کوتاهی سرمایه دوستانم را چند برابر کند.

دوستم آدرس اینستاگرام کامران را به من داد و من هم با او ارتباط مجازی بر قرار کردم. کامران اطلاعات زیادی درباره ارز‌های دیجیتالی داشت و وقتی فهمید مقداری دلار دارم، از من خواست بفروشم و سرمایه‌ام را وارد بازار ارز دیجیتالی کنم.

او گفت در کمتر از چند ماه سرمایه‌ام دو برابر می‌شود و در نهایت مرا فریب داد و قرار شد همراه او دلارهایم را به صرافی یکی از دوستانش ببریم و تبدیل به ارز دیجیتالی کنیم.»

سرقت مسلحانه

بازیگر معروف در پایان گفت: «من به او اعتماد کردم و روز حادثه با او در رستورانی قرار ملاقات گذاشتم. من با ۵ هزار دلار همراه چند نفر از دوستانم به رستوران رفتم و منتظر کامران بودم تا از آنجا به صرافی برویم، اما ساعتی بعد او با من تماس گرفت و گفت خودرواش در یکی از خیابان‌ها خراب شده‌است و نمی‌تواند به رستوران بیاید. او گفت در نزدیکی صرافی دوستش منتظر من است و من هم با خودروام به آدرسی که داده بود، به راه افتادم.

وقتی به محل قرار رسیدم، او در صندلی جلو خودروام نشست و ناگهان کلت کمری به پهلویم گذاشت و تهدید کرد کیف دلار‌ها را به او بدهم. در حالی که شوکه شده‌بودم، از ترس کیف دلار‌ها را به او دادم و سارق مسلح هم فرار کرد. پس از سرقت متوجه شدم مرد مسلح وقتی دیده‌بود من با دوستانم سر قرار رفته‌ام به بهانه اینکه خودرواش خراب‌شده مرا تنها به محل دیگری کشاند تا راحت‌تر دلار‌های مرا سرقت کند.»
با شکایت مرد جوان، پرونده به دستور قاضی محمد بیرانوند، بازپرس شعبه هفتم دادسرای ویژه سرقت برای شناسایی و دستگیری سارق مسلح در اختیار مأموران پلیس قرار گرفت.

منبع: روزنامه جوان
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • 😐
  0

  پنج هزار دلار؟؟ 😐
  فکر کردم دو سه میلیون دلار بوده😅
  بازیگر اینقد ساده؟!
  ادم تنها میره سر این قرارها؟
  به داداشتم نباید اعتماد کنی وگرنه از پشت خنجر میزنه
  من به پدر مادرمم اعتماد ندارم،والا😐

 • ناشناس
  0

  خبر مهم روز _____حجاب خانم سوریه_عدم کنترل قیمت خودرو_هشدار به اروپا _جلسه فوری مجلس واسه تروریست خواندن سپاه .....کسی نیست بگه درد اصلی مملکت امروز آلودگی هوا و تورم و هست که نابودمان میکنه.هم نسل خودشان میکنن هم نسل مردم عادی بدبخت را

 • حمید
  0

  شهنام شهابی

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   تشکر که روشن کردی نحوه خبر گفتن اینها مثل طرح معماست