کتک خوردن ماموران یگان حفاظت شفت

قاچاقچیان چوب ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی گیلان را که مانع انتقال چوب‌ های قاچاق از منطقه چوبر شفت شده بودند با مشت و لگد مجروح کردند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان گفت : ماموران یگان حفاظت هنگام گشت زنی در چوبر شفت، محدوده روستای پلنگ پشت این شهرستان ، وانت نیسانی را با ۲ تن چوب جنگلی متوقف کردند.

میرحامد اختری با بیان اینکه این افراد هیچ گونه مجوز قانونی برای قطع درختان نداشتند ، افزود: راننده و سرنشین این خودروی باری با ۲ مامور یگان حفاطت  درگیر  شده و با ضربات مشت و لگد آن‌ها را از ناحیه چشم و گونه زخمی کردند.

کتک کاری ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی شفت حین انجام وظیفهوی با اشاره به مداخله ماموران پاسگاه شالمای شفت و  دستگیری  راننده حدود ۳۵ ساله وانت نیسان ، اضافه کرد:  قاچاقچی  دیگر پس از درگیری به سمت داخل جنگل متواری شد که تلاش پلیس برای دستگیری وی ادامه دارد.

چوب‌های توقیف شده به محوطه اداره منابع طبیعی شهرستان شفت منتقل شد.

کتک زدن مامور

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 8
 • وحید
  0

  آخر قضیه :
  قاچاقچی ها در دادگستری تبرئه شده و در دفتر امام جمعه پذیرایی می شوند
  بدبخت مامور به دلیل گرفتن مداراک و تند صحبت کردن و ناراحت کردن قاچاقچیان باید دیه پرداخت کند
  با حاله ، نه، اینجا ایران اسلامی

 • ناشناس
  0

  دمشون گرم.فقط شما بدزدید؟

 • ناشناس
  0

  اخه چه نیرویی ؟ در کشور ایران همه چیز با پروپاگاندا جلو میره اصلا عدالت وجود نداره که بشه از این سیستم دفاع کرد . گشت ارشاد را جمع کنید مردم را به نفرت بیش از این نرسانید

 • هموطن
  0

  منتظر باشید

 • یکی از مردم
  0

  قاچاقچیان از همونجایی اینهمه قدرت گرفتند که فرستاده میشن برای قاچاق!!!!!!!!!!

 • مسلم
  0

  اگرمردم ما رو به این روز نمیرسوندین تواین۴۰سال به وضعیتی که ازخودشون بدزدن و تخریب کنن بخاطر شکم زنوبچشون اونهم بااینهمه ثروت ملی که خداوند بزرگ به این سرزمین داده هرگز وهرگز دنبال قاچاق وخلاف وبدبختی نمیرفتن هرگزنمیرفتن جمع کنین این بساطو دیگه خسته شدیم ازینهمه بازی و فیلم کردن مردم.. ما مردم یکباربرای همیشه باهم متحدبشیم

 • ناشناس
  0

  قاچاقچیان زدن یا مردم

 • ناشناس
  0

  اخه نفهمیدیم کتک خورها قاچاقچیها بودن یا ماموران یگان حفاطت