جانشین فرمانده انتظامی گیلان:

دستگیری ۲۲ نفر در تجمعات در رشت

جانشین فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه حساب مردم از اغتشاشگران و مخلان نظم و امنیت جداست از دستگیری ۲۲ نفر از عاملان اغتشاش، تحریک، تعرض به شهروندان، تخریب اموال عمومی و ایراد خسارت به واحدهای صنفی در شهر رشت خبر داد.

سرهنگ حسین حسن‌پور، با اشاره به اعتراضات غیر قانونی در برخی از نقاط شهر رشت با سوء استفاده و به بهانه فوت «مهسا امینی» اظهار کرد: به دنبال انتشار فراخوان های کورکورانه دشمنان نظام اسلامی در فضای مجازی مبنی بر برگزاری اعتراضات غیرقانونی، عده ای از افراد با بی توجهی به تذکرات پلیس قصد جهت دهی به این اعتراضات و برهم زدن نظم و امنیت عمومی و ایراد خسارت به تعدادی از واحدهای صنفی را داشتند که با هوشیاری پلیس دستگیر شدند.

وی در ادامه از دستگیری ۲۲ نفر از عاملان اغتشاش، تحریک، تعرض به شهروندان، تخریب اموال عمومی و ایراد خسارت به واحدهای صنفی در شهر رشت خبر داد و گفت: این افراد با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه حساب مردم از اغتشاشگران و مخلان نظم و امنیت جداست عنوان کرد: برخورد با اغتشاش‌گران، آسیب زنندگان به بیت المال و برهم زنندگان نظم عمومی مطالبه جدی شهروندان است.

این مقام انتظامی در پایان با تاکید بر اینکه برگزاری هرگونه تجمع منوط به اخذ مجوزهای لازم از مراجع قانونی است تصریح کرد: پلیس قاطعانه در برابر افرادی که به دنبال آشوب و ناامنی در سطح جامعه باشند ایستاده و اجازه نخواهد داد عده معدودی با سوءاستفاده از احساسات مردم، باعث بی نظمی و هرج و مرج شوند.

منبع: ایسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 12
 • صادق
  0

  شما منفورید و هر روز خودتونو منفورتر میکنید
  جند سال پیش همین حرفارو سردار طلائی هم میزد، از سر سفره انقلاب که با شیکم سیر بلند شد، رفت کانادا برعکس تظاهر سازیش زندگی کرد

 • مخاطب
  0

  اگر کارتون پلیس بودنه برید سراغ اختلاسگران و سارقان و اگر این نیست حق ندارید به نوامیس مردم دست درازی کنید

 • اقااااااا
  0

  اورین ...اورین

 • رینالستین
  0

  سلام جامانده

 • مصری
  2

  بردین و مذهبتون لعنت

 • ناشناس
  0

  چرا به اعتیاد ، اختلاس ، رانت،ارازل واوباش به این شدت رسیدگی نمیشه؟

 • ناشناس
  0

  دیگه نه مردم نه اغتشاشگران از شما دل خوشی ندارند

 • کاظم
  0

  هم مهسا بهانه است و هم نظام بهانه است، تجزیه و جنگ داخلی هم زمان نشانه نهایی آمریکا است، انرژی و آب و برق و نان استان گیلان از عسلویه یعنی ۳هزار و پانصد کیلومتر از جنوب می رسد، استان گیلان مانند استان های شرقی و غربی کشور هیچ مرزی برای تبادل ندارد مگر برای ۲ بشکه گازوئیل ۲ تن برنج به آن طرف خزر برساند یعنی اولین استانی است که با قحطی نابود می شود. درختان جنگل استان کفاف یک زمستان را نمی دهد.
  قرار نیست حکومت عوض شود، بلکه با سخنان صریح روشن و واضح کاندولیزا رایس اگر بتوانند تجزیه و جنگ داخلی نشانه است.

 • کاظم
  0

  آیا شما = مردم هستید، آیا رسما به عنوان سخنگوی مردم برگزیده شده اید، در خوش بینانه ترین حالت، حتی اطلاعات اولیه، دانش هیچ از اوضاع منطقه و جهان ندارید، حدود سه الی چهار هزار جوان ماجراجو = مردم است، می دانید جنگ و بیماری و گرسنگی و تجزیه یعنی چی؟
  به چهار سوی ایران نگاه کنید عراق یعنی فقط بغداد، افغانستان یعنی طالبان، در شمال باکو و ارمنستان و در جنوب یمن و عربستان را دارید حالا کمی عقلانیت به این نگاه اضافه کنید همه چیز روشن می شود.

  نظرات شما -
  • شعار ملی ،
   0

   زن. زندگی آزادی،،،اگه سه چرا هزار نفر هستند ،،با غیرتند ،،ولی شما می ترسید و حتی یک انتخابات آزاد بین خودتان را هم مهندسی میکنید ،،،!!!،چون میدانید کار از سه چهار میلیون هم گذشته ،!!!نترسید و یک رفراندوم واقعی راه بیاندازید ،،،حتی تمام نتیجه را هم به نفع خودتان ثبت کنید ،،(مانند شهدایی که انگار فقط برای شما جنگیدند ،نه میهن و نوامیس میهن ،،،)فقط متوجه بشوید که آیا اصلا مخالف دارید یا نه ؟؟؟!!!

 • فرح
  0

  متاسفم برای کسانیکه به اسم آزادی و دفاع دروغین از خانم امینی آب به آسیاب دشمن میندازن آیا این رسم اعتراضه آیا میدانید با آشوب و اعتشاش بر علیه این انقلاب راه به جایی خواهید برد مگر این انقلاب رو مفت بدست آوردیم که با اعتشاش گری یه عده مزدور بیگانه فریب خورده شکست بدین تو این ۴۲ ساله هر جور خواستین انقلاب اسلامی رو از همان ابتدا کوبیدین اما راه به جایی نبردین چون ما با مزدور و اعتشاشگر اراذل و اوباش همصدا نمیشویم

 • ناشناس
  0

  با دستگیری واقعا کار حل نمیشود باید مشکلات مردم حکومت ج دولت جوابگو باشه نه اینکه چیز دیگه....