سرقت از زنان با روش «خفه کنی»/ ویدئو

دو سارق که با روش خفه کنی از زنان در شمال و غرب تهران سرقت می کردند ، دستگیر شدند‌

سرقت از زنان با روش «خفه کنی»/ ویدئو

 متهمان با شناسایی زنان آنها را تعقیب کرده و در محلی خلوت با روش خفه کنی، کیف قربانیان را سرقت می کردند.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی؛ رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع یک فقره سرقت به عنف از یک زن در شمال تهران موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره پنجم قرار گرفت.

photo_۲۰۲۲-۰۹-۱۸_۱۸-۳۸-۰۸

وی با بیان اینکه فیلم این زورگیری پس از انتشار در فضای مجازی موجب ناراحتی شهروندان شد، افزود: در تحقیقات ابتدایی کارآگاهان مشخص شد، زن جوان هنگامی که قصد داشته به منزل خود مراجعه کند توسط 2 زورگیر موتورسوار با ضرب و شتم هدف سرقت خشن قرار می گیرد.
 
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: بنابرحساسیت موضوع کارآگاهان بلافاصله وارد عمل شدند و با تحقیقات میدانی و تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی هویت متهمان را که سابقه‌دار بودند را شناسایی کردند‌.
 
سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی عنوان کرد: کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی در گام بعدی با بهره‌گیری از روشهای نوین کشف جرم و تحقیقات شبانه‌روزی مخفیگاه متهمان را در غرب تهران شناسایی کردند.
 
این مقام ارشد انتظامی گفت: همین کافی بود تا کارآگاهان با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی راهی مخفیگاه متهمان شوند و آنها را در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند.
 
سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی عنوان کرد: متهمان پس از انتقال به اداره پنجم پلیس آگاهی هدف تحقیقات قرار گرفتند و در بررسی‌های ابتدایی به چندین فقره سرقت با شیوه و شگرد ضرب و شتم شدید مالباختگان در شمال و غرب تهران اعتراف کردند.
 
رئیس پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه خط قرمز پلیس آگاهی، امنیت شهروندان است، خاطرنشان کرد: متهمان با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی به جهت کشف جرائم احتمالی دیگر و شناسایی سایر شکات در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات ادامه دارد.
حجم ویدیو: 4.17M | مدت زمان ویدیو: 00:00:39 | دانلود ویدیو
منبع: تسنیم
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار سایر رسانه ها