روایتی عجیب از سرقت ۵۰ تن آهن از یک پل؛ چطور کسی نفهمید؟

عضو شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به گذشت سه سال از سرقت بخشی از سازه‌های پل ششم، گفت: درخواست داریم، نیروی‌های انتظامی، امنیتی و دستگاه قضایی به ماجرای سرقت از پل فولاد و رفع ابهام در افکار عمومی ورود کنند.

حمد سراج عضو شورای اسلامی شهر اهواز با درخواست رسیدگی به موضوع سرقت پل اهواز گفت: با گذشت سه سال از سرقت ۵۰ تن از اتصالات پل ششم هنوز پیرامون چگونگی سرقت و سرنوشت سارقان این پل ابهام زیادی برای افکار عمومی شهروندان شهرهای اهواز و کوت‌عبدالله وجود دارد؛ به همین منظور خواستار رسیدگی از سوی نیروهای امنیتی، انتظامی و حقوقی نسبت به حل این مسئله را داریم.

او افزود: سوال قانونی مردم کوت‌عبدالله و اهواز در مورد چگونگی سرقت و سرنوشت سارقان پل ششم تاکنون پاسخ داده نشده است. تداوم مسدود بودن پل ششم به دلیل سرقت بخش‌هایی از سازه آن موجب ترافیک سنگین در راه‌های منتهی به این پل و ایجاد مشکلات زیادی برای مردم شده است.

عضو شورای شهر با اشاره به برآورد دو ماهه برای اصلاح پل ششم، تاکید کرد: شهرداری اهواز به عنوان دستگاه متولی با به‌کارگیری دو پیمانکار و تجهیزات فراوان برای اصلاح و بی‌خطرسازی این پل نیاز به دو ماه زمان دارد، به همین دلیل تصور اینکه این سرقت توسط یک یا دو نفر انجام شده باشد، دور از ذهن است. چگونه ۵۰ تن آهن از این پل سرقت می‌شود و با گذشت حدود سه سال هنوز به سوالات در این زمینه پاسخ داده نشده است؟، پاسخ با این سوال مطالبه قانونی از دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و حقوقی است. اگر این سارقان دستگیر شده‌اند، باید دادگاه آنها برگزار و تکلیف این حجم از آهن‌آلات سرقت شده مشخص شود.

منبع: همشهری
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 8
 • ناشناس
  0

  اقای قاسمی عملکرد دولت ووعدهای شما اینقدر خنده دار بوده که جایی برای خنده نمی‌ماند

 • رهگذر
  2

  وقتی خیانتکارانی مثل همتی که ارزش پول ملی را به لجن کشیدن به جای محاکمه در دادگاه، به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری تایید صلاحیت بشه بایدم حس طلبکاری بهش دست بده. سیستمی که نتونه فاسدانش را مجازات کنه خیلی زود از هم می پاشه این یک قانون کلی هست که در گذشته کشورهای مختلف هم ثابت شده و اکنون وضعیت جامعه به مرحله نافرمانی مدنی رسیده.

  نظرات شما -
  • ایران ازاد
   2

   خوب هم زدي، چه ربطی به همتی داشت?????من خودم دل خوشی ازهمتي ندارم ولی چون اقتصاد و ریاست رئیسی رو به چالش کشیده باهاش حال میکنم،سانديست رو بنوش

 • من
  1

  قبل همتی خیلی درستکار بود .عجب

 • ناشناس
  0

  هر وقت فهمیدی دکل اون بزرگی چگونه سرقت رفت اینم میفهمی

 • ناشناس
  0

  مردم گرسنه‌اند باآدم گرسنه چه میشه کرد

 • ناشناس
  0

  دزد آشنا و خودی است،الکی شما را دنبال نخود سیاه نفرستند و یا انرا گردن یک تخم مرغ دزد نیندازند تا همه چیز ماست مالی بشه

 • ناشناس
  0

  باهاش متروپل ساختند بجای پل