3 شرور تازه کار دست جوان تهرانی را در غرب تهران قطع کردند

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از شناسایی و دستگیری عامل اصلی نزاع و درگیری که منجر به قطع عضو یک شهروند در حوالی شمال غرب تهران شده بود، خبر داد .

سرهنگ "محمد گنجه" در تشریح جزییات این خبر گفت: اواخر خرداد ماه  خبری از طریق سامانه 110  در خصوص  درگیری  عده ای از ارذل و اوباش نوپا با یک شهروند در حوالی شمال غرب  تهران  دریافت کردیم که موضوع به صورت ویژه در دستور کار  پلیس  قرار گرفت.

وی به فرار این افراد بلافاصله پس از درگیری اشاره کرد و افزود: ماموران پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی با حضور در محل حادثه و انجام تحقیقات  میدانی به دست آوردند، 3 تن از   اراذل و اوباش  نوپا با حضور در محل ضمن نزاع و درگیری با یکی از شهروندان، دست وی را با استفاده از  سلاح سرد  قطع و به سرعت گریخته اند.  

رئیس پایگاه دوم پلیس  امنیت عمومی تهران در ادامه با اشاره متهمان به دفعات مختلف مخفیگاه خودشان را تغییر می دادند، تصریح کرد: سرانجام با انجام تلاش های شبانه روزی مخفیگاه آنان شناسایی و پس از هماهنگی های قضائی،  متهم اصلی این پرونده در حوالی بلوار آبشناسان دستگیر و به پلیس امنیت عمومی انتقال یافت.

سرهنگ گنجه در پایان با بیان اینکه متهم پس از اعتراف به بزه انتسابی برای  سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد خاطر نشان کرد:  دستگیری  سایر  متهمان  متواری  همچنان در دستور گار پلیس قرار دارد.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • رزمنده دفاع مقدس
  0

  باید قصاص بشه تا درس عبرتی بشه برای اراذل واباش وجوجه فوکولیهای تازه به دوران رسیده

 • ناشناس
  1

  چهار روزدیگه با بازی قوانین آزاد میشه تلاش شبانه روزی هم الکی میشه

 • واقعیت تلخ
  0

  فردا صبح آزاد میشه و خانواده جوان بدبخت تهدید کنن تا رضایت بدن و این ارذال نو پا چند سال دیگر بعنوان ارذال با چند سال سابقه دستگیر و آزاد میشه هر هفته

 • ناشناس
  0

  مهم نیست..گیس خانمها مهمتره

 • ح.ن
  0

  نارحتی نداره اینها اونای هست که به چشم میبینیم اونایکه نمیبینیم خیلی بیشتر از اینهاست ............🔙🔙🔙🔙🔙🔛⏳⏰↖↙↖↙⤴⤵-