دزدان خانوادگی در نقش مسافران عراقی زنان تهرانی را شکار می کردند/ ویدئو

اعضای باند سرقت خانوادگی با ترفند، خود را فرد خارجی جا زده و زنان را سرکیسه می کردند.

اعضای باند سرقت خانوادگی که به صورت دو تیم سه نفره دست به  کلاهبرداری و سرقت از زن های میانسال می کردند، توسط ماموران پلیس آگاهی تهران دستگیر شدند.

صبح امروز در سومین طرح کاشف پلیس کاشف پلیس آگاهی تهران تعدادی از افرادی که طعمه این باند قرار گرفته بودند، حاضر شدند.

یکی از این افراد در توضیح شیوه سرقت این باند توضیح داد: «سوار خودرو فردی در پوشش مسافرکش شدم که بعدا متوجه شدم یک باند تبهکار بودند.ذیکدفعه زنی که روی صندلی جلو نشسته بود شروع کرد به عربی صحبت کردن و وانمود کرد که از کربلا آمده است. مقداری پول خارجی هم به من نشان داد و می گفت می خواهد به افراد نیازمند کمک کند. بعد از من درخواست کرد که طلاهایم را ببیند. می گفت قصد دارد برای خرید طلا به بازار برود و برای همین می خواهد شکل طلاهای ایرانی را بشناسد.

من مخالفت کردم اما شخصی که به عنوان یک مسافر دیگر کنارش بود گفت فقط دوست دارد ببیند و بعد به تو پس می دهد، که بعدا فهمیدم همان زن هم با آنها همدست بوده است.

من را وادار کرد کرد طلاها را از دست و گردنم باز کردم و به او دادم که تماشا کند. بعد طلاها را در کیسه ای انداخت و گفت خطر دارد که آنها را به خودم آویزان کنم. بعد گفت در همان کیسه مقداری لباس است و از من خواست که لباس ها را به فقیر بدهم. اما وقتی به خانه برگشتم دیدم که طلاها در کیسه نبود و در آن زمان بود که متوجه شدم با ترفند از دو کیسه استفاده کرده بودند و کیسه دیگر که طلاهایم را در آن انداختند به سرقت بردند.»

با شکایت های سریالی زنان، شناسایی متهمان در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت و هر شش نفر در حالی دستگیر شدند که بیش از 100 شکایت از آنها در سطح شهر تهران و شهرستان های دیگر به ثبت رسیده است.

سردار رحیمی در توضیح شگرد این سارقان گفت: «در کیسه کردن اموال مردم به قصد سرقت، شیوه جدیدی نیست و افراد نباید به راحتی اعتماد کرده و اموال خود را تحت اختیار قرار دهند. در این پرونده که با سوءاستفاده از نام دین شروع به فریب افراد می کردند، خانم هایی که همسر یا خواهر مردان رئیس باند بودند، نقش خیلی زیادی در فریب دادن زن ها داشتند.»

رسیدگی به اتهام این افراد در جریان قضایی قرار خواهد گرفت.

حجم ویدیو: 68.09M | مدت زمان ویدیو: 00:03:56 | دانلود ویدیو
منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
  • ناشناس
    0

    خاک بر سرتان که به جای فراگیری کار و بدست آوردن درآمد که کار سختی هم نیست راه کلاهبرداری و دزدی را گزینش میکنید. تمیز کار ما در یک روز ۴۰۰ هزار تومان دستمزد میگیره به زیادی دیگر کمک های خوراکی.