قتل فجیع پدرزن با ضربات چاقو داماد عصبانی در کرج

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد شخصی که به دلیل اختلافات خانوادگی به وسیله ضربه چاقو پدرزن خود را به قتل رسانده بود، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ " فرج الله اسدالهی" فرمانده انتظامی نظرآباد در این خصوص بیان داشت: در پی اعلام یک فقره  درگیری  منجر به قتل در یکی از روستاهای شهرستان نظرآباد بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که فردی ۴۸ ساله در درگیری خانوادگی توسط دامادش به وسیله ضربه چاقو به  قتل  رسیده و  قاتل  پس از انجام جرم گریخته است.

داماد عصبانی پدرزنش را کشت

 فرمانده انتظامی نظرآباد تصریح کرد: بلافاصله اقدامات کارآگاهان برای شناسایی مخفیگاه قاتل آغاز و در کمتر از ۴۸ ساعت متهم دستگیر و به پلیس آگاهی نظرآباد منتقل شد.

سرهنگ اسدالهی با اشاره به اعتراف متهم به انجام قتل به دلیل مشکلات خانوادگی، گفت: با تکمیل  پرونده  قاتل برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد که بسیاری از جنایات صورت گرفته در سطح استان می تواند با اندکی صبر و حلم پیشگیری شود.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • ناشناس
  0

  حوبه داماد خانواده را شناسایی کردید !

 • ناشناس
  0

  نبایدپدرزنهااینقدر دحالت بکنندتوزندگی بخداپدرزن من هم بایدبربکشمش زن ودوتاپسرم برده ونمیزاره بیاندزندگی بکنند الان یکسال به جنون رسیدم اواره ودربه درشدم اح این شدزندگی میحاستم حودکشی بکنم ولبگی اول باید اون هم بفرستم جهنم بهدحودم همراهش برم

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   اگه دختر می‌داشتی پدر زن رو بهتر درک می‌کردی !

 • بیچاره پدرها
  0

  پدر کشی رسم شده