اسپری فلفل یا اسیدپاشی؟/ اختلال در مراسم عزاداری کرمانشاه

عزاداران حسینی و شاهدان عینی اختلال در مراسم عزاداری دهه اول محرم در مسجد چهارمین شهید محراب کرمانشاه تایید کردند.

این شاهدان با اشاره به اینکه این اتفاق پس از تاریکی جلسه و توسط افراد ناشناس انجام گرفت، اظهار کردند: پس از تاریک شدن مسجد و به هنگام روضه در قسمت بانوان مسجد چهارمین شهید محراب، یک خانم از فرصت تاریکی استفاده کرده و با پاشیدن اسپری فلفل در کولر قسمت بانوان اقدام به برهم زدن مجلس روضه می‌کند.

این شاهدان عینی ادامه دادند: در اثر این اقدام اتفاق خاصی رخ نداد و فقط چند نفر از خواهران حاضر دچار تنگی نفس شدند که با حضور اورژانس مشکلات آنها حل شد.

این شاهدان عینی با تکذیب شایعه اسیدپاشی، عنوان کردند: حادثه فوق در حد پاشیدن اسپری فلفل بوده و پاشیدن اسید بین عزاداران صحت ندارد.

 پلیس امنیت در جستجو و شناسایی افراد اختلال‌گر است.

منبع: همشهری
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • رزمنده دفاع مقدس
  4

  این دیگه خریت بوده.هرکی دوست داره سینه بزنه روضه بره هرکی هم دوست نداره نره .هرکی اختیار خودشو داره وآزاده نه دردین زور واجباریه نه در لبس پوشیدن ومو گذاشتن .هیچکس گور کسی راتنگ یا گشاد نمیکنه .انسان آزاد واجتماعی آفریده شده مختاره هرجوری بخواد زندگی بکنه وخدا هم بهش عقل داده .ولی نباید به زندگی دیگران آسیب برسونه

 • امییییییییییر
  0

  مطمن باش کار خودیا بوده غریبه کاری به این کارها نداره

 • مهدی مختاری 291
  0

  با سلام. پس بنابراین از امروز به بعد خاموش کردن چراغ های مساجد و حسینیه ها به هنگام عزاداری جایز نیست.

 • ناشناس
  1

  آقای رزمنده: خریت اینه که همهٔ ثروت مملکت در اختیار قشر روضه خوان و سینه زن قرار گرفته.. اگه قراره هرکی میخواد بره هرکی نمیخواد نره لطفا بساط مزاحمت برای همسایه ها رو برچینید.. ضمن اینکه اجازهٔ برگزاری مهمانی و کارناوال شادی در ابعاد هیئاتو هم به ملّتبدید، هرکی خواست بره مهمونی و کارناوال شادی هرکی نخواست نره

 • ناشناس
  2

  شیر مادرش حلالش و دمش گرم.