مامور ناجا حین اجرای ماموریت در زاهدان به شهادت رسید

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یکی از ماموران یگان امداد زاهدان در حین اجرای ماموریت و مقابله با عوامل قاچاق سوخت در این شهرستان بر اثر زیرگرفتن عمدی توسط راننده خودروی قاچاق بر سوخت، دچار جراحات شدید شده و به شهادت رسید.

سردار احمد طاهری در این‌باره اظهارداشت: روز گذشته، گروهبان یکم محمد رضا نورایین و  دیگر همکار همراه وی در حین انجام ماموریت در زاهدان هنگام مواجهه با خودروی حامل سوخت قاچاق، راننده این خودرو پس از تخطی از فرمان پلیس اقدام به زیر گرفتن عمدی ماموران انتظامی کرد که یکی از ۲ مامور دچار جراحت شدید شده و بلافاصله برای مداوا به بیمارستان تامین اجتماعی این شهرستان منتقل شد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: گروهبانیکم نورایین با وجود تلاش پزشکان و کادر درمان بیمارستان، به دلیل شدت جراحات وارده به شهادت رسید.
وی بیان کرد: دیگر همکار همراه گروهبان یکم نورآیین که دچار مصدومیت شده بود درمان و حال عمومی وی رضایت بخش و تلاش برای دستگیری راننده شناسایی شده متواری ادامه دارد.
سردار طاهری با تبریک و تسلیت شهادت این پلیس وظیفه شناس و فداکار به حضرت ولی عصر ( عج )، رهبر معظم انقلاب، خانواده گرانقدر شهید "نورآیین"، بستگان وی، همکاران سخت کوش خود و مردم شریف استان، خاطر نشان کرد: زمان و مکان برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر پاک شهید متعاقبا به اطلاع مردم شریف استان خواهد رسید.

منبع: ایرنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • ناشناس
  1

  سلام خبر درگیری کرمان و شهادت مظلومانه شهدای ناجا رو پوشش ندادید چراا

 • ناشناس
  1

  آخه چرا مامور انتظامی به خاطر یه نیسان بنزین خودشو و یا اون مجرم را به خاطر چند صد هزار تومن در شرایط خطر زا قرار میده ، واقعا به وضعیت پلیس باید رسیدگی بشه . مگه هالیووده؟

 • رستمی
  1

  خیلی پلیس ضعیف شده و ضعیف عمل میکنه برخورد ها بازدارنده نیست